• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Husa, dva druhy knedliku, dvoje zeli a vypek jabka s cibuli.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCHANSKA_CH: Proc proc proc jsem cetla “pekla jsem kusy kotlety, farmarsky bok, cibuli, cesnek a GENITALIE”
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Uzený vývar s masem, bramborou a domácí majoránkou. A jídlo z jednoho skla plus pro mě ještě máslová dýně na másle s česnekem.
    Pekla jsem kusy kotlety, farmářský bok, cibuli, česnek a grenaille.

    HONZAL
    HONZAL --- ---
    KOCHANSKA_CH: br salat, dobry tip na vikend. Ale dam k nemu smazeny tvargle :-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    NAGASAWA: Měly takovou jakoby umami chuť, taky na ně vzpomínám.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A dnes tažené hovězí v pomalém hrnci s fazolkami nakonec s českou slaninou a Parmezánem.
    Ten bude pro příště granulovaný ,-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Včerejší večeře - kozí sýr zapečený v panchette na sálátu s granátovým jablkem a pár kapkami z ostropestřce mariánského.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Bramborový salát dělám aspoň na dva obědy, tak dnes rybí pátek - smažený platýs halibut v parmazánovém testíčku.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MEI: presne. hlavne tam byly rybicky, ktery mely takovou specifickou podivnou chut a kterou jsem od ty doby nepotkal a to jsem vyzkousel dobrejch 20 druhu a marny patrani po chuti detstvi pokracuje.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MEI: Vzpominam, jestli Aldi nebo Lidl, ale myslim, ze Lidl to byl.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BERUSKA_CA: hele, díky za inspiraci :)
    chystám se k taženému hovězímu dnes také opražit fazolky, ale chtěla jsem s panchettou, tak te Parmezán zakomponuji také
    díky!
    MEI
    MEI --- ---
    BERUSKA_CA: Ježíš nene, ty variace chipsu se ještě vyrábí? Chut mého svátečního dětství.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    V nádobě CrockPotu jsem na domácím sádle opekla vepřové karbanátky a potom je nechala jejich pomalému osudu cca 7 hodin. Chytly barvu a nevysušily se. Podáváno s jednoduchým bramborovým salátem.

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    A opet bugerovy vecer:

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Jednoduche, ucinne.

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ILLUZE: Díky. Mám za úkol dostat do dítěte nějaké kalorické potraviny (třeba avokádo) a samotné ho nejí, ale vajíčka může, tak to zkusím. V nejhorším to sežeru sama, vypadá to dobře. :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Omlouvám se - chybí mi tu 1 lžíce žervé nebo Lučiny či Philadelphie.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOC256: Tohle je 1 uvařené vejce na 1 avokádo. U smaženice dávám 2 vejce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ILLUZE:
    kolik vajec na avokádo? 1:1?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: A hezky tu chuť pak podtrhnou rajčata s čerstvou bazalkou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam