• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Soloing Swarm Tyrant at GM1

    https://www.twitch.tv/videos/387215276
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: To vypada ze tak ma byt. Neco jako Corvus agent WE, kdy posledni Intel ma u sebe legendary mob.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    teda já jsem bug magnet, ale to se mi ještě nestalo :) nicméně věřím, že tam takové věci být můžou...
    WRATA
    WRATA --- ---
    A druha vec jsou mise kde letis k mistu urceni a po 12cti vterinach vas to csechny kopne na zacatek a nemate se tam jak dostat. Takze jedine zrusit misi a joinout jinam.

    Vcera sem to kombinaci buglych misi a loadingu zabil 40 minut cas
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Mel sem stejny loading problem ale nastesti sem neodehral nic takze pri druhem lodovani jsem misi zrusil.

    Co me ale neuveritelne vytaci jsou ty dva druhy buglych misi. Jedna je ze nejde udelat jedna vec z x. Vcera jsem joinul nejakou grupu ktera zrovna zacinala nejaky dominion event kde za cil bylo znicit 6 krystalu. 5/6 pohoda ale 6ty byl pod nejakym force fieldem a neslo skrz nej projit abi strilet. Po 15cti minutach zabijeni neustale se spawnujicich mobu jsem to vzdal.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Já když jsem dostal ty crypty, tak jsme už všechno dávno splěnný měl, takže jsem si je normálně otevřel.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    RADOWAN: jraj normalme co chces... i ostatni mise, scita se to vsechno...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    tak jsme se akorat dostal do te proklinane casti, kdy musim ve freeplay delat crypt challange. Chtel bych se zeptat - musim je delat na jeden zatah, nebo se mi uklada progress u truhel/melee/atd? A jeste drobnost - muzu proste jenom hrat freeplay a casem to logicky udelam? (takhle bych to chtel projit)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pro pobavení, zasmál jsem se od srdce :-D
    YouTube Anthme animation
    KORAL
    KORAL --- ---
    TRAGED: Nic není dokonalé ;-) Ale musíme být shovívaví a občas nějakou tu malou nepřesnost "přehlédnout" :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Včera se mi kousnul Freeplay tak, že nedel ukončit, po restartu a připojení k probíhající session se hra kousla na Loading95 bugu a pak ještě jednou. Po restartu do nové session věci a XP nikde, zadna mesdaget. Po spusteni Freeplay bylo v Tracking vse vcetne badges ALE jakmile jsem udělal první WE, tak se přepsali, čili poučení zni, nepokračovat, hned zas Freeplay ukončit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Ale prdlasjs, dalsi co nepochopil koncept vypraveni pribehu v Anthem, jako MMO je treba aby se vsem hracum menil pod rukama, jak muze napsat "Herní svět, Bastion, nabízí spoustu možností, které BioWare nechávají trestuhodně bez povšimnutí.", kdyz hned po prihlaseni do hry ma obrovskej tab Evolving world, kde to ma vsechno vysvetlene? Aha, wall of text, ja zapomel.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Jinak na hrej.cz vyjde ještě jeden článek, z pera druhýho redaktora Tadeáše Pepře, nejspíš zítra.
    Zjevně je to zajímá z různých stran.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jj, David. A Pavel Makal právě k tomu včera říkal, že pak ještě hru znovuzrecenzujou za půl roku, jak si vede po updatech.

    Co jsem se koukal, Hrej.cz je jedinej kdo akceptoval fakt co je Anthem za druh hry (vychází základ a zbytek vychází postupně) a vynechalo výkřiky druhu "ale vždyť to není Dragon age!" :)))
    KORAL
    KORAL --- ---
    Zatím nejlepší recenze co jsem měl možnost číst.
    Anthem - Recenze hry na Hrej.cz
    http://www.hrej.cz/recenze/anthem-6236/

    Autor vystihl přesně pocity, které ze hry mám, ale také to jak mě neskutečně baví.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JCD: varani :D
    PIETA
    PIETA --- ---
    JCD: Všechno je druh ješterek. I Ježíš.
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: monitor je taky druh jesterek ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REFLEX: pokud máš čas hrát, za mě jo.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Takze mam koupit jo? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam