• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: měl jsem je dva v sáčku a uvědomil jsem si, že asi není způsob, jak to namarkovat, abych do toho nemusel znova šahat. Váha to nepoznala a byl tam takovej frmol, že si nikdo nemohl všimnout.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GREAT_R: Já tuhle OMYLEM! štípla kartón mlíka. :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Včera jsem štípnul tvaroh na samoodbavovačce.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nerozumim moc slovensky, presto tam mam koreny.
    Kdyz jsem byla na navsteve u pribuznych, vesmes jsem jen kyvala.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    V pátek byl mezinárodní den Romů. Nikdy jsem vůči nim neměl negativní předsudky (ač pár nepříjemnejch zkušeností s jednotlivýma lidma taky bylo), ale byli pro mě dost neviditelný, nezajímal jsem se o ně a v podstatě jsem se dost vyhýbal. Ve srovnání s jinýma non-caucasians určitě. A třeba na Cejlu jsem se cítil divně. Nakonec jsem si řekl, že jsem vůl, že se tak nemám proč cejtit vedle Romů divně, že jsem celej první stupeň opisoval domácí úkoly od mladýho Galby, se kterým jsem seděl v lavici. Dneska se rád chodím koupat do Zábrdovickýho koupaliště u Cejlu, protože je super a mám ho cestou dom, a mám i pár gipsy přátel. Tak jestli to máte jak já dřív, zkuste s tím taky něco dělat.
    TMA
    TMA --- ---
    Je mi ze všeho tak trochu smutno.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    CYBORCA: zrovna ten mrkvovej s koriandrem je hodne podobnej tomu z Alberta. A pak je jeste dobrej kari
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORD_DE_SEIS: že jsem uronila slinu
    KUHL
    KUHL --- ---
    CYBORCA: husty, tak to zkusim. Diky :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    KUHL: Nemela, ale mela jsem jine z Lidlu a ty se tomu Albertovskemu ani nepriblizily. :)
    KUHL
    KUHL --- ---
    CYBORCA: fakt? A co mrkvovej z lidlu, mela jsi?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nejlépe si k tomu dát kachní maso v sádle s chlebem a cibulí
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tam mi pivo taky chutná :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Já se teda přiznám, že ačkoliv nejsem pivař, tak v Baště vedle Bansetů mi chutná Kroužkův ležák a to fakt nepoznám, co je a není dobrý pivo. Já proste nemám rada piva plný bublinek nebo tak studený, že se člověk ani nenapije.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DARKINA: zejovid :)*
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    včera večer jsem snědl komplet mega balení polomáčených sušenek a vůbec nevim, proč jsem to udělal!
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Musim se priznat, ze ma [NE7RA @ PŘIZNEJME SE...] pravdu + bych k tomu pridala jeste tu hermelinovou pomazanku, tu ma tez best of best.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Přiznávám se, že pokud někdo vyhledává Berliner Weisse s marakujou a opičí močí nebo DDH IPA s laktózou a kokosem, případně Brew Ňoumy s výtažkem z varlat Adama Matušky, tak mám sklon ho mít za přechytračelýho debílka, kterýmu pivo vlastně ani moc nechutná.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Ok, možná jsem napruženej z diskuzí odborníků na fb, nikdo tu nevypadá, že bych ho ranil.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nechutná mi lahvové, ale jen točené/čepované/tlačené (nehodící se škrtněte).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam