• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    přiznám se, že vůbec nechápu proč udržuju xlet vztah když v něm není evidentně nikdo šťastnej.
    JESSENKA
    JESSENKA --- ---
    Desne mne stvou influenceri ,co maji hrozne moc penez a sdileji citaty ve stylu: ,,Na penezich nezalezi ,to nejdulezitejsi je uvnitr...''..
    Prijde mi to desne pokrytecke...Jsem pozitvni clovek a taky vim ,jake to je zit tzv. z ruky do huby...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLOWUP: To víšžejo :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SALVATOR: ale jinak: ti chytrejsi vetsinou uz vedi, ze cim vic toho vis, tim vic pochybnosti mas. To se tebe ocividne netyka, ale jak uz jsem zminoval, ja rad poslouzim ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SALVATOR: setrit??? Aha :-) Tak snad se ti u toho aspon ulevilo, to ja zase rad poslouzim :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLOWUP: Skvěle. Každý den je dobrý, když se hned dopoledne povede někoho setřít ;⁠-⁠)
    Děkuji za optání :⁠-⁠)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SALVATOR: dari se ti dobre? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLOWUP: Ale to nemusíš, jen to řekni. My stejně víme, že víš všechno nejlíp a nemáš nikdy žádný pochybnosti.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ARGANNAH: ted radsi budu takticky mlcet :-)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    NICOLLETTE: ...a to je důležitej znak dobrý matky. Špatný matky žádný pochybnosti nemaj. :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLLETTE: pokud to dítě nedržíš za jednu nožičku a nestrkáš ho do kotle s vařící vodou, tak to bude v pohodě :D
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    Přiznávám, že jsem poslední dobou často pasivně agresivní. Ale co mám dělat, když normální komunikace selhává a zároveň to ještě neumím rozseknout? Tak nafouknu hubu, no.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Chvílemi se bojím že to nezvládnu a že to dělám celý špatně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    že uplně jsem na nervy z toho, když má jít muž ven. Já se připravím za deset minut max, cuknu sebou a jsem pryč...
    Jemu to trvá minimálně 20-30 minut než se vypraví, uaaaa
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Uklidím...
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: na nohu?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak to já si jdu radši pustit okurky.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    VESTIGIA: Co jako :)) my si vzdycky pisem se starejma kamaradama, kdyz to davaj :)) umime to nazpamet a je to nase detstvi :D
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    VESTIGIA: guilty pleasure
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    GREAT_R: Proběhlo před chvílí. "Co zase řveš?" :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam