• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    GEE
    GEE --- ---
    Afterparty/4h/Steamdeck/ #dohrano
    Zasekal jsem se na všech platformách do strašně dlouhejch her, takže odpočinkově přechlastat Satana ve hře od autorů Oxenfree byla jasná volba. Skvěle se to poslouchá (ten dabing!), krásně vypadá - no prostě Oxenfree z pekla po pár dobrejch koktejlech. Omlouvám se, ale vytípnout screen jsem na konci nestihl

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Guns, Gore and Cannoli 2 / 3 hodiny / #dohrano s MIKESHCZ

    Parádně akční a svižná komiksová střílečka z druhý světový!

    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    Guns, Gore and Cannoli 2 / 6 hodin / Steam Deck / #dohrano
    Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé. Hráno jako coop spolu s PALADIUS. Doděláme ještě na 100 % achievements a pustíme se i do prvního dílu. Určitě doporučuji.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl / #15 hodin / #dohrano

    Každý rok, již tradičně: You can take a Stalker out of the Zone, but you can't take the Zone out of a Stalker...

    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    Vampire Survivors / 66 hodin / #dohrano

    S roční přestávkou jsem to nakonec v uplynulých dvou týdnech dofarmil včetně DLC. Poměr cena/výkon je u téhle hry jeden z nejlepších na Steamu, ale už jsem rád, že je to za mnou. Když zavřu oči, tak vidím všude exp gemy. Snad mě to brzo přejde. :D

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Mirror / SteamDeck / 20 hodin / #dohrano

    Ehm, not my proudest 100%, but... ¯\_(ツ)_/¯ Mirror je taková zvláštně chytlavá kombinace match-3, bishoujo a vizuální novely s erotickými motivy (proto je chytlavá jen pro někoho, muhehe). Na Steamu to někdo celkem trefně popsal jako "Candy Crush Saga with dildos" a to je myslím poměrně trefné. Přesto jsem v tom strávil dvacet hodin, protože to má tři prdele roztomile perverzních achievementů a jako odreagovačka při třetím průchodu CP2077 (Phantom Liberty included) mi to přišlo úplně parádní. Dohráno včetně DLC a titulky to nemá, tak snad jen něco málo na ukázku. Dejte si to, vyjde to asi na pade a trauma vám to snad nezpůsobí. Ale pozor, přes celkově lechtivé téma to obsahuje strašlivé množství textu (ovšem některé příběhy nejsou úplně špatné, dá se do toho začíst, navíc mají více konců). Hint: skipuje se přidržením Ctrl :-D





    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Cyberpunk 2077: Phantom Liberty / 25 hodin / #dohrano

    CD Projekt při dělání datadisků netroškaří, ale tady překonali sami sebe. Nejradši bych se do Night City vracel každej rok pro takovou dávku příběhu, kterej jsem hltal do posledního dialogu.

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Control / 11h / pc (epic)

    Super atmosféra, kdyby to mělo ještě trošku něčeho tak se bude řadit mezi nej. hry. 9/10
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tekken 3 / 0.1 hodin / arcade / #dohrano

    Tohle je jen vtipek - porad dokazu na jednu minci dohrat za Ling Xiaoyu :).
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Jagged Alliance 3 / 90 hodin / PC / #dohrano

    Jsem veliky fanda serie Jagged Alliance a adoruji dvojku, jako nejlepsi hru v tomto zanru. Hral jsem spousty klonu a napodobenin, nektere byly lepsi (Silent Storm), jine slabe (Day Watch / Night Watch, Hammer and Sickle), ale jednoznacne nejhorsi byly ty, ktere se snazily na JA2 navazat nejak oficialneji - s naprostym zdesenim jsem sledoval vyvoj "Jagged Alliance 3" - Jazz: Hired Guns, snad nikdy nedotazene Jagged Alliance 3D a podobne hry - jakoby SirTech / Talon nasadil latku s JA2 tak vysoko, ze ji neslo prekonat. Trochu mi to pripomia situaci s Terminatorem 2, pripadne s Dungeon Master 2...

    No, kdyby Jagged Alliance 3 tak jak vysel letos, vysel rekneme pred patnacti lety, tak bych byl prvni, kdo bude hru kritizovat pro naprosto nedostatecnou invenci, protoze je to _lautr to stejne_ jako Jagged Alliance 2. No, ale dneska? Dneska mi nezbyva, nez se radovat, ze je to _lautr to stejne_ jako Jagged Alliance 2! Skoro je to remake, remaster... jasne, doladenejsi, prece jen trochu propracovanejsi svet a pribeh, ale vlastne jsou ty zmeny spise kosmeticke. Cilem bylo evidentne zachovat to, co funguje a vyhodit to, co nefunguje (napr. vetrelci...). A to se povedlo na vybornou. Pri celem hrani jsem se citil, jako doma! A je to po dlouhe dobe hra, ktera mi doslova nedala spat, uz dlouho jsem u neceho neprosedel doslova celou noc... az tri po sobe.

    Dneska rano jsem dobojoval posledni bitvu, zkouknul titulky a seriozne jsem se zabyval otazkou, jestli bych hru nedohral s jinym rozuzlenim misi a rozhodnuti, ktera jsem ucinil. No, mozna za par let, az na hru trochu zapomenu. Kazdopadne mam save tesne pred koncem, takze se vratim na povrch a jeste si dodelam par vedlejsich ukolu. Za mne super bezva bozi zabava!
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TAP: dnes bezim domu hrat, po vcerejsi hodince, moc dobre.
    TAP
    TAP --- ---
    Cocoon / 6 hodin / #dohrano

    atmosférická abstraktní puzzlárna od Jeppe Carlsena, designéra Limba a Inside. zhltnuto jedním dechem, audiovizuální lahůdka, smooth kabátek, někdy připomínající třeba i Thumper, tentokrát (asi) komplet bez narativu, interpretuj si co chceš. puzzly někdy zatápí, někdy jsou trochu spíchnutý horkou jehlou, ale centrální mechanika, která se naplno objeví někde v polovině hry, je dost unikátní mindfuck.

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Lost in play/5 hodin/#dohrano
    Krásná, vtipná hra ideální na hraní s dětma. Bavilo jak děti, tak mě.

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Jagged Alliance 2/82 hodin/#dohrano/Steam deck
    Yes!!! Tohle mi dalo hodně zabrat. Jako puberťák jsem tak ve třetině kvůli vysoký obtížnosti vzdal a v průběhu tohoto playthrough to bylo taky na spadnutí ale vytrval jsem a ta čubka Deidranna konečně zařvala a já si můžu odškrtnout další prastarej restík. Naprosto rozumim proč v JA2 mají lidi tisíce hodin. Ta hra je tak mega obří a obsáhlá, že jsem ani zdaleka neviděl všechno a nemluvil s každým a nesplnil většinu questů. Navíc si dovedu představit, že hrát to uplně znovu s jinými žoldáky hru taky výrazně změní. Jagged Alliance 2 je prostě klenot!
    Jagged Alliance 3 už čeká v knihovně ale dám tomu ještě nějakej delší čas než se do něj pustim abych si nemíchal dojmy.
    BTW na Steamu má Jagged alliance hromadu hejtu protože je tam ta hra v dost dezolátním stavu. Pod Windows vůbec nejde zapnout ale na Steam decku běží v pohodě. Na druhou stranu po instalaci 1.13 modu to fachalo na obou systémech zcela bez problémů a cca 90% hry jsem nakonec stejně odehrál na Decku protože jsem byl línej přesouvat přes onedrive savy (bohužel Stem verze nepodporuje steam cloud).

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DR_K: :)) trochu jsem za ty roky zmorfoval, nepopírám. Mno koncem roku to FF7 prověřím.
    DR_K
    DR_K --- ---
    NAGASAWA: simte, ty jsi cestny japonec, bude ti to vsechno davat smysl :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAGASAWA: ses borec, rispekto.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    NAGASAWA: Kolem a kolem to není zas tak špatný, ale má to svoje masařky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOPIK: Chm to mě netěší. Odkládal jsem to dva roky s tím, že si to zahraju před Rebirthem a teď se mi do toho chce ještě míň
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: Update k Armored Core 6

    Sfoukl jsem ještě bad ending, true ending a rovnou i platinu. To všechno si vzalo dalších 64 hodin. Sice jsem u toho vnitřně několikrát zemřel a zestárl tak o šest let - speciálně u nutnosti odehrát 59 misí na S-Rank. Tím je to vlastně moje první From Software platina a teď hurey mrknout se za Stringer Bell do Cyberpunku 2077

    Tak tedy oficiálně #dohrano / Armored Core 6 / 119 hodin / PS5

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam