• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    hlásím se z vytváření postavy a mám trochu problém s odlišením aspektů postavy a dovedností. Když to mám na papíře, tak se mi to všechno hrozně překrývá, a to i se základním konceptem a problémem postavy. je to tahle ok, nebo by aspekty měly být z jinýho ranku než dovednosti?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    AVATAR: V pohode, vyhoda tohoto hrani je, ze divaci se mohou klidne pak zapojit.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Hele ja to adi vzdavam. Kdyz jsem se k tomu nedokopal ani o volnym vikendu, kterej mam tak jednou za mesic, asi se mi do toho nechce :)

    treba se pridam pozdeji, az trochu nasaju atmosferu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    You can either have it fast, cheap or good, but you can't have it all. :)

    Personaly I prefer good ;)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: ja jen velmi trapne jeste slibuji zitra. dostal jsem se k tomu az ted ale padam u toho do klavesnice...
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Kaptn Ferda upraven a přidán na nástěnku.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR:
    ACHERON: Hele vim ze to muze znit divne, ale kdyz se chytite prikladu od Burkhara, me nebo Altara (na nastence) a pouzijete tohle KARADUM voditko, tak mate docela dobrou sanci, ze to date. Klidne zkuste prvni nastrel a ptejte se, minimalne ja jsem dneska online cca do pulnoci, ale pres vikend budu sporadicky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Ne! :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: To pridame k jeho jmenu :D Da to ten spravny cyberpunk smrc.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Cimrman has been updated to v0.3. WIP.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Jj, ted je hlavni nahodit si postavy, ani nemusite pripadne resit vsechny dovednosti, opet mohu doporucit to video co jsme tu s JVMLOKem postovali oba. Jakmile mate zakladni koncept a problem a treba jednu vec z minulosti, jmeno a aspon jednu dovednost, tak uz se s tim da pracovat. Dovednosti jdou pridavat za behu jak se naskytnou situace a budou se dotvaret detaily.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Však se stejně budeme učit za pochodu, ne? Já to hrál taky jenom 2x.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ACHERON: dtto, ndostal jsem se k precteni pravidel, ale vikend mam volnej, tak bych to mel dat :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: ja ok ale mel jsem sileny tyden tak nahodim do vikendu, FATE vidim poprvy tak musim kouknout do pravidel :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Stale mame jen dve postavy, co ostatni? Nejaky blok? Neco neni jasne?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: myslim ze je v nasi moci vytvorit zapletku od zacatku az do konce sami, a vzhledem ke "scenovitosti" tak i jedinej vecer na operacnim sale po utoku raideru na blizkou vesnici muze byt material na dechberouci drama.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: jo tohle video :) to jsem se postoval hned ze startu. jojo, to je hodne inspirativni
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: Pletichy hracu OOC, pletichy postav IC, jsme dospeli, dokazeme nektere veci selektivne prehlizet pri hrani nasich vlastnich postav, a je pekne, kdyz IC dava smysl i pri cteni po hre.
    Ve Shadowrunu jsme teda jeste obcas nektery veci resili v poste, ale pak to v IC citelne chybi pri retrospektive.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Fate je právě o tom, že postavy tvoří hru a situace (GM samozřejmě vytváří to prostředí s nimi, ale tak nějak přirizeně).
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    me by zajimalo, jaka je ve skupine preference prostredi a -> zapletky. jestli jako se budeme ozrali špičkovat na základně a sem tam si hodime kostkama jestli jsme se z toho nepoblili, jestli jsme nezmrvili operaci nebo pretahli sestricku, nebo jestli budeme i mimo zakladnu resit nejaky velky problem... nebo jestli Fate to ma i tak, ze si prostě udelame postavy a pak se uvidi co vlastne budeme chtit delat a podle toho se to bude i cele vyvijet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam