• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RIMSAK: ostrým nožem a rychle.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RIMSAK: nejspis tezko
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    HEJSEK23: jak se podřezává se slitováním?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A u nás se trhal had...
    TMA
    TMA --- ---
    A ten zvuk, co vydávají lidi, je také nejednoznačný vůči domácímu zvířectvu. Kupř. vepř:

    Kvičí, jako když jde svině na porážku.
    Funí, jako když jde svině z bukvic.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    A u nás se podřezávalo jako slepici
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    U nas na sibiri se rika podriznout jako podsvince.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MISTRKAT: coze? Nepletes si kuzle se psem? Vzdycky se rikalo podrizne te jako psa. (A myslelo se tim bez slitovani)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MISTRKAT: to je dedinska septanda
    MISTRKAT
    MISTRKAT --- ---
    PALEONTOLOG: Vždycky jsem přemýšlel nad tím, proč se říká “podříznout jak kůzle”, ale mohl bych se tě zeptat, z jakýho zdroje čerpáš? Ani když jsem chvíli pracoval u koz, ani když jsem četl, jsem nikdy na žádný zvláštní postavení a situace nenarazil.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TMA: dobrý moje pointa je, že kůzle brečí jako dítě a proto to každej nezařízne
    TMA
    TMA --- ---
    PALEONTOLOG: Má zkušenost je, že si drobné zvířectvo zabíjeli příbuzní sami, na prase si však už zavolali řezníka. A krávu porazit "doma" nesmíš, protože to je zakázáno zákonem a sousedi tě velmi rádi udají, než ji stihneš ve stodole rozbourat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TMA: jehneci a kuzleci neroste na stromech
    TMA
    TMA --- ---
    PALEONTOLOG: Nepochybuji, že poznáš, když na té vesnici v minulosti žiješ. Pochybuji jen o tom, že žiješ v té minulosti, bez elektřiny a internetu. Ale ledasco by to vysvětlovalo ohledně tetičky...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TMA: ten rozdil snad poznam :) ale i tohle chtelo svebytnou naturu
    TMA
    TMA --- ---
    PALEONTOLOG: Nebylo to spíš "ochoten chovat kozla"? Protože kozel dost nepříjemně páchne, tak ho prostě nechceš mít doma na dvorku, i když je užitečný a nezbytný, bez něj totiž nejsou ani kůzlátka ani mléko. NIMBY efekt v praxi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: to byl na vesnici většinou jen jeden člověk, co byl ochotnej podříznout kůzle a měl ve společnosti zvláštní status :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Ta ječící!!!
    Jsem ráda, že jsem se na začátku videa nenapila, jak jsem měla v plánu... :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    chybi tomu uz jen nejakej peknej deathmetalovej podkres
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Jo. Čím víc duníš, tím seš pro ostatní koaly větší. Čím seš větší, tím míň tě obtěžujou ostatní duniči a spíš si vrzneš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam