• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    sakra, nejste trochu cimprlich? vždyť to má všude zafáčovaný nebo je to fotka z cétéčka. to by se na rotten.com nedostalo ani jako předkrm :o)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: nejlepší možný přístup, jsi dobrý vládce, vládče.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATUARFIK: Však s touhle premisou sem to tady už zakládal, protože věčný mazání ve Zjištění už fakt dost lidí sralo.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: To je správa podle mého gusta!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DRAGON: Jako majitel a svrchovaný vládce tohodle ústavu říkám: jakej bordel tady uděláte, takový to tady budete mít.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Jistě! Přirozeně zmrzačené přirození.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DRAGON: jako žena ti můžu potvrdit, že většinou je opravdu lepší ho na prvním rande nevytahovat :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DRAGON: Teprve teď zjišťuji, jaké tady běží zajímavé téma, a čtu si původní příspěvek... jestliže si Cabrera zmrzačil penis nepřirozeně, znamená to, že si nějakou část těla lze zmrzačit přirozeně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRISSIE: jen bych ho raději nevytahoval na prvním rande :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: ani omylem! :-)

    DRAGON: kokotina, říkáš? :-) rozhodně tohle má jako icebreaker u piva VELKÝ potenciál! :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: omlouvám se za to, co sem tu rozjel za kokotinu, byť chápu, že "mírně zajímavých" je dost subjektivní :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Tak to nahoď i odkaz na fotky, ono plno lidí neodolá a klikne...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: To je mi líto 😢
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    protože jsem stejně blbá zvědavá jako Nellas, ale mnohem hodnější, tak vám sem repostnu tu důležitou část textu, a bez obrázků!

    „Tomografické vyšetření však odhalilo, že jde ve skutečnosti o velmi rozsáhlou předkožku. Sahá téměř ke kolenům,“ pokračoval lékař. „Penis samotný má ovšem asi 16–18 cm od stydké kosti,“ uzavírá. Nejde navíc ani o žádnou vrozenou mutaci. Mexičan je svým penisem natolik posedlý, že na něj pravidelně zavěšuje závaží a předkožku si tak úmyslně vytahává.

    Kvůli extrémním rozměrům svého mužství nemůže mít Roberto Esquivel Cabrera pohlavní styk a tedy ani potomky. Operaci, která by jeho penis zmenšila, však rázně odmítá. Raději prý bude mít penis větší než všichni ostatní.

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    NELLAS: vůbec nemáš zač, neděkuj
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: Bohužel jsem už klikla na odkaz od Baccary.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: Kdysi mne to též zajímalo a našel jsem si to. I s fotografiemi. Neudělej stejnou hloupost jako já.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    netuším, naštěstí)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DRAGON: Bojím se zeptat, ale už jsi v tom ponořený... co znamená, že si nepřirozeně zmrzačil svůj penis?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam