• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLECTICAFace Yoga
    JAEN
    JAEN --- ---
    LFE: jj, cvicila jsem, vysledky byly, ted nemam cas, je to zas horsi, ale lepsi nez na zacatku. Fotky bohuzel nemam. Jako velkou vyhodu vidim prave to, ze to ma poskladany vylozene na ty dny, pomaha to udrzet se v pravidelnem cviceni.
    LFE
    LFE --- ---
    Spíš mi řekněte, kdo jste si to od ní koupil, opravdu to cvičíte jako rutinu? A ideálně i hodit před a po s výsledkama :) Pokukovala jsem po té slevě už loni. Díky za tip.
    MEI
    MEI --- ---
    Rydlová má zase slevu.

    Drahá, drahý,
    mám pro vás horké zprávy. Už POZÍTŘÍ mám narozeniny a protože chci, aby bylo co nejvíc žen
    (a můžů) krásných a spokojených, mám pro vás slevu,
    která nikdy nebyla a nebude.

    43% slevu na online program NAPLNO. Ano, je mi 43:)

    slevový kód: sim43

    Sleva bude platná 24 hodin jen 15.3.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Trochu mi vadí ten způsob, jakým ten profil staví (hodně krátkých videí je o ničem), ale osobně jsem si tam pár dobrých cviků našla, ale třeba jiným to vyhovovat vůbec nebude:)
    Anastasia (@anastasiabeautyfascia) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/anastasiabeautyfascia?igsh=NGttNDVlcXpvNXR3
    JAEN
    JAEN --- ---
    SUURJA: za me porad vede symona rydlova, ale volne dostupne ma jen neco. To neco ale neni spatne:)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    Ahoj, prosím máte někdo tip na osvědčený video/ zdroj cviků na kontury obličeje, bradu a celkový “refresh”? Rada bych si našla nějakou fajn rutinu, ale totálně se ztrácím v množství zdrojů. Díky :)
    JAEN
    JAEN --- ---
    KOPRETKA: parada, moc dekuju! :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    JAEN: a pak ještě třeba
    Obličejová jóga a zbavení se pokleslých víček | Stream
    https://www.stream.cz/udrzksicht/zbavte-se-tezkych-vicek-a-omladnete-64343161

    Oči jako mrkací panenka aneb 3. lekce obličejové jógy nejen proti spadlým víčkům | Stream
    https://www.stream.cz/udrzksicht/oci-jako-mrkaci-panenka-aneb-3-lekce-oblicejove-jogy-nejen-proti-spadlym-vickum-64121182
    JAEN
    JAEN --- ---
    Ahoj, po pulrocni pauze jsem se vratila k cvicebni praxi a musim rict, ze rozdil je fakt videt - zhorseni i pak docela svizne zlepseni. Na vzhledu i na nalade:) A prosim o radu, mete nejaky oblibeny cvik ci serii na droopy eyelids, povisla vicka?
    MEI
    MEI --- ---
    MEI: Už POZÍTŘÍ mám narozeniny a protože chci, aby bylo co nejvíc žen (a můžů) krásných a spokojených, mám pro vás slevu, která nikdy nebyla a nebude.

    42% slevu na online program NAPLNO. Ano, je mi 42:)

    slevový kód: simona42

    Sleva bude platná 24 hodin jen 16.3.
    MEI
    MEI --- ---
    ONLINE NAPLNO - Simyoga
    https://simyoga.cz/kurz/online-naplno/?ecmid=2046

    Zitra má Simona 42% slevu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Vim, ze tu doporučujeme ten cely kurz, ale nemate nekdo ozkousene neco levnějšího? V tuhle chvili si tolik fakt nemuzu dovolit. Nasla jsem neco i na Udemy kolem 15-20 dolaru, coz je za me v pohode. Vyskakuje mi i nejaka Ukrajinka na Instagramu, ale pak jsem na Redditu na ni nenasla dobry recenze. Tak bych ocenila osobni doporuceni.
    A pouzivate nekdo Gua shu ci ten mandátní valecek?
    EULE
    EULE --- ---
    SAAYURI: tak to bych byla moc rada :). Dekuju predem.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    EULE: Poslu ti svy pristupy, ja to mam a jeste jsem nezacala :D
    EULE
    EULE --- ---
    A ja to jeste nezkusila, ale chtela bych :))
    JAEN
    JAEN --- ---
    MEI: hele ja jo, a fakt moc dekuju. Pozoruju po asi dvou mesicich vyrazny zmeny, prvni uz cca po tydnu. Mam pocit, jako bych si z obliceje sundala unavenou, zamracenou masku... a vznikajici druha brada si dala zase odchod:) Takze jeste jednou diky! Sama bych na to neprisla.
    MEI
    MEI --- ---
    Tak co? Zkusila jste některá na popud tohohle auditka cvičit a vidíte změny? Vcelku me to zajímá, protože na mě to opravdu funguje, ale bavila jsem se také s paní, která poctivě cvičila rok a neprojevilo se to vůbec.
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Milé ženy!
    Sleduji to tady a těší mne, že o Face Yogu je zájem :) Jsem jednou z mála českých certifikovaných lektorek Face Yoga Method - tj. rovněž mám certifikaci od Fumiko Takatsu :)
    Právě mi skončil živý kurz, který jsem měla v Praze na Letné: https://www.facebook.com/events/161452319516837/?event_time_id=161452336183502&ref=newsfeed
    (Respektive ještě dobíhají náhrady v online verzi.)
    Ráda pracuji s lidmi na živo, ale v současné době to, zdá se, bude snažší online. V příštím roce chystám kurz přes ZOOM - určitě sem zavčasu hodím info! Aktuálně jsem k dispozici spíše k individuálním lekcím přes ZOOM. Kdyžtak mi klidně napište zde, nebo na FB či IG (Face yoga pro sebelásku)

    Tinka Makeda
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    MEI: super, diky za vycerpavajici recenzi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam