• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Dyť je to linux, jak těžké může být vyplivnout linuxí balík z androidové verze? :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No Fyx se ted vylepsil, tak treba ID prezkousi :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    IKARI: jen fórek na "kazdopadne SD je naprosto bezkonkurence nejlepsi zpusob jak sjizdet NYX na cestach xD" a Fyx :)
    IKARI
    IKARI --- ---
    LUCIEN: jak to?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    IKARI: teď mám depku.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Killswitch jsem videl nazivo, ten co jsem nemohl si vzpomenout.

    Za me jsou to presne ty armor pro lidi co nechteji nosit pouzdro a chteji kompromis
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IKARI: Aa, jasný - nevšiml jsem si, že je tam dalších 20 obrázků a vycházel jen z těch prvních sedmi, kde je jen herní pouzdro :)
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: vzdyt jo, mas dve casti, jedna chrani telo a druha se precvaken pres predek, pres display, packy a tlacitka (me osobne by se ale asi nelibilo, ze ta zadni cast nebude myslena, ze se nema sundavat, kdyz chci hrat) ... a nebo nechapu, co myslis

    oboje na stejnem obrazku:
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IKARI: Nn, myslel jsem právě full cover - co zamezí i hýbání joysticky apod, jako je ten druhý amazon.

    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: napr. tyhle dve vecy maj prekryt pres predek

    Steam Deck Cases » Grip » dbrand
    https://dbrand.com/shop/grip/steam-deck-cases
    https://jsaux.com/products/modcase-for-steam-deck-pc0104
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tohle by mohlo být ono :)

    https://www.amazon.co.uk/dp/B0BGPZ3817
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Zatím nejblíže mi přijde tohle, ale ještě hledám - ty "V" tam jsou příliš velký.

    https://www.amazon.co.uk/dp/B09ZXM9GPH
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Chapu, premyslim kde jsem to videl.
    Spis jsem to myslel jako klicove slovo pro hledani.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MCKIDNEY: Silikon na něm mám :) - ale ten nechrání LCD ani tlačítka.

    Hledám něco, co je překryje a tedy při pohybu v batohu mi ten tablet nic nezapne, nebude hýbat páčkami,... a současně to bude minimalistické. Obkreslit celý SD a přidat max ty 3mm.
    Žádné kapsy na nabíječky, karty,… pěkně vykousnutý spodek pod SD atd.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: A vsichni vime, jak bys tu otazku zodpovedel ty :)

    Cloveku co si ponicil Steam Deck si poslal jak Nintendo se o sve stara lepe uz v navrhu produktu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Asi hledas "armor" a ne pouzdro.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    K trolovi, emulace her co spatne bezi na SD a PC se v herni komunite oznacuje (mimojine) jako "playing it on Switch 2" :)

    Switch killer to neni, protoze Switch je uspesna SW platforma s HW pozadavkem :)
    Nicmene otazka byla retoricka a stale je.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Je nějaké lite pouzdro? Oficiální i ty rozšiřující jsou pořád dost velký krabice - myslím na něco menšího, na hození do EDC batůžku, vesměs jen pevný obal co bude chránit LCD a tlačítka, ale nemusí být kdovíjak nárazuvzdorný (SD bude v batohu, který má polstrování). Něco jako opis tvaru SD + 2-3mm :)
    IKARI
    IKARI --- ---
    TRAGED: to asi dost zalezi na cloveku ... treba u nas PS5 ma svoje jasny misto mezi PC a Steam Deckem, je to proste ten herni stroj, co je pripojeny k televizi :) Switch, SD a PC to sice technicky dokazou taky, ale neni to ono

    co se te velikosti tyce, tak ano je to veliky a Switch se nosil o neco lepe, ale me ta ergonomie mi za to fakt stoji - ke SD mam porad vyhrady, ale neni to tak hrozny jako Switch :D zvlast pozice pravy packy - a me osobne to stoji i za tu vydrz baterky

    kazdopadne SD je naprosto bezkonkurence nejlepsi zpusob jak sjizdet NYX na cestach xD

    pro me to je Switch killer ... ale znam i lidi pro ktere je ten OLED dost padny argument pro to, aby SD zavrhli uplne ¯\_(ツ)_/¯
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam