• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Na pristim "Eidgenössische Schwinger- und Älplerfest" bude stat "nejvetsi byk Svycarska". Je dvacet metru vysoky, vazi 182 tun a stavelo jej 500 ucnu z vic nez dvaceti firem. Pro jeho konstrukci byl vyvinutej specialni program, ve kterym pracovali vsichni zucastneni. Cely to stalo 3.6 Mio CHF, co se s nim stane po skonceni festu se zatim nevi.

    Great, mam rad podobne nesmyslny projekty :-)


    Muni Max am Esaf 2025 in Mollis GL - 20 Minuten
    https://www.20min.ch/story/muni-max-am-esaf-2025-in-mollis-gl-103396309

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: To si máš myslet :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Tohle! Čerstvě utržený!

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Pobavilo mne, jak mne usadil syn, kdyz přišel do kuchyně pomoct s vařením prej" Mami, proč to děláš!? "
    " Co?!" .." koukáš na to (Netflix dokument) s dabingem!? "
    " promiň, hned to přepnu... "
    Takhle mne hlídá, abych se pěkně učila pěkně anglicky... :)
    A to musím, protože mně ty děti v aj už začaly převyšovat těma certifikátama a vůbec, chjo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: Teta je na nyxu.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    To clovek uprostred noci vyjde pred barak na louku aby se podival na perseidy, a kdyz je v nejlepsim a cumi se zvracenou hlavou na nebe, naprosto neslysne se mu otre kozich o nahy nohy.
    Kocka ktera me chodi navstevovat a ktera vetsinou spi v kresilku na galerii me nejspis odtamtud zeshora uvidela a prisla za mnou doprostred louky vyjadrit mi svoji solidaritu. Nejsem lekavej, ale teda skoro jsem se posral, to clovek nejak fakt neceka.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    😅

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VIDA: Dela. Skoda.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    navečer jsem viděl puštíka nahánět netopýry v parku :)
    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: Jako vtipný to je, ale nedělá obřízku mohel?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Komentář pod příspěvkem o tom, jak AI špatně rozdělilo slovo na kmen a příponu: "You need intelligence to know where to cut and AI is not a rabbi."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: Naopak, praktičnost, ví jak to zařídit aby to vypadalo jako nehoda :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    kolegyne v praci dnes mezi reci zminila, ze jeji mama byla sestkrat vdana a ted uz patnact let zije spokojene sama.
    Profesi je vystudovana pravnicka ktera ted pracuje jako kriminalistka, takze nejaka naivita nejspis ve hre nebude.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    NICOLLETTE: těch nula stupňů tam někdo opravdu naměřil, byla teda v noci strašná mrznoucí kosa, a tam v údolí u potoka to prostě asi inverzně takhle spadlo. Muž se mi smál, že balím synkovi v srpnu na tábor palčáky, a hle! jak se hodily.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Můj roční synek zvládl 4 dny spaní ve stanu s podsadou při skoro nula stupních, plazil se nadšeně v bahně, myl se v ledovém brodu, kde se se silným smíchem čvachtal, nechal se tahat celý den staršími dětmi/random dospěláky a ani jednou nehlesl, že nevidí mámu/tátu.
    Prostě byl celou dobu absolutně šťastnej, na jakém to jsme ohromném dobrodružství. Je to fakt borec a hroznej kámoš do nepohody.
    EADENN
    EADENN --- ---
    Potěšilo mě že na Oscary posílají Jarcovjákovou
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Jako kazdy rok pro mne jel na Brutal, dve hodky tam a dve zpet.. Sice se mi smeje, ze jsem Vyndalf 3000, kdyz po ceste rozklepana usrkavam kolcu a mineralku a kazda vetsi zatacka me boli.. naprosto to chapu a kdyby mi vzdycky nebylo tak blbe, smeju se taky. Tohle je laska))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BACCARA: soucítím! já si letos pořídila otřes mozku při stavění stanu.

    (nejsem úplně nemožná, nešlo o fesťákový áčko, ale velkej party stan a couvala jsem s plachtou přes konstrukci, akorát že zbytek party byl moc rychlej a příčný tyče jinde, než jsem myslela, takže jsem to vzala jak prkno dozadu na hlavu - no ale efektové byli mnozí, to zas jo)
    VIDA
    VIDA --- ---
    BACCARA: Jako měla bych tě litovat, ale je to zábavné kuriózní sebezranění :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam