• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!

    Update 22.10.

    To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.

    Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLOWUP: vejde dovnitř třetina švýcarské armády a kam to chtějí darovat?
    GURBON
    GURBON --- ---
    BLOWUP: evidentni trojskej vul
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    BLOWUP: Je to aspon pruchozi nebo treba rozhledna?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Na pristim "Eidgenössische Schwinger- und Älplerfest" bude stat "nejvetsi byk Svycarska". Je dvacet metru vysoky, vazi 182 tun a stavelo jej 500 ucnu z vic nez dvaceti firem. Pro jeho konstrukci byl vyvinutej specialni program, ve kterym pracovali vsichni zucastneni. Cely to stalo 3.6 Mio CHF, co se s nim stane po skonceni festu se zatim nevi.

    Great, mam rad podobne nesmyslny projekty :-)


    Muni Max am Esaf 2025 in Mollis GL - 20 Minuten
    https://www.20min.ch/story/muni-max-am-esaf-2025-in-mollis-gl-103396309

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: To si máš myslet :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Tohle! Čerstvě utržený!

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Pobavilo mne, jak mne usadil syn, kdyz přišel do kuchyně pomoct s vařením prej" Mami, proč to děláš!? "
    " Co?!" .." koukáš na to (Netflix dokument) s dabingem!? "
    " promiň, hned to přepnu... "
    Takhle mne hlídá, abych se pěkně učila pěkně anglicky... :)
    A to musím, protože mně ty děti v aj už začaly převyšovat těma certifikátama a vůbec, chjo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: Teta je na nyxu.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    To clovek uprostred noci vyjde pred barak na louku aby se podival na perseidy, a kdyz je v nejlepsim a cumi se zvracenou hlavou na nebe, naprosto neslysne se mu otre kozich o nahy nohy.
    Kocka ktera me chodi navstevovat a ktera vetsinou spi v kresilku na galerii me nejspis odtamtud zeshora uvidela a prisla za mnou doprostred louky vyjadrit mi svoji solidaritu. Nejsem lekavej, ale teda skoro jsem se posral, to clovek nejak fakt neceka.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    😅

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VIDA: Dela. Skoda.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    navečer jsem viděl puštíka nahánět netopýry v parku :)
    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: Jako vtipný to je, ale nedělá obřízku mohel?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Komentář pod příspěvkem o tom, jak AI špatně rozdělilo slovo na kmen a příponu: "You need intelligence to know where to cut and AI is not a rabbi."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: Naopak, praktičnost, ví jak to zařídit aby to vypadalo jako nehoda :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    kolegyne v praci dnes mezi reci zminila, ze jeji mama byla sestkrat vdana a ted uz patnact let zije spokojene sama.
    Profesi je vystudovana pravnicka ktera ted pracuje jako kriminalistka, takze nejaka naivita nejspis ve hre nebude.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    NICOLLETTE: těch nula stupňů tam někdo opravdu naměřil, byla teda v noci strašná mrznoucí kosa, a tam v údolí u potoka to prostě asi inverzně takhle spadlo. Muž se mi smál, že balím synkovi v srpnu na tábor palčáky, a hle! jak se hodily.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Můj roční synek zvládl 4 dny spaní ve stanu s podsadou při skoro nula stupních, plazil se nadšeně v bahně, myl se v ledovém brodu, kde se se silným smíchem čvachtal, nechal se tahat celý den staršími dětmi/random dospěláky a ani jednou nehlesl, že nevidí mámu/tátu.
    Prostě byl celou dobu absolutně šťastnej, na jakém to jsme ohromném dobrodružství. Je to fakt borec a hroznej kámoš do nepohody.
    EADENN
    EADENN --- ---
    Potěšilo mě že na Oscary posílají Jarcovjákovou
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Jako kazdy rok pro mne jel na Brutal, dve hodky tam a dve zpet.. Sice se mi smeje, ze jsem Vyndalf 3000, kdyz po ceste rozklepana usrkavam kolcu a mineralku a kazda vetsi zatacka me boli.. naprosto to chapu a kdyby mi vzdycky nebylo tak blbe, smeju se taky. Tohle je laska))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BACCARA: soucítím! já si letos pořídila otřes mozku při stavění stanu.

    (nejsem úplně nemožná, nešlo o fesťákový áčko, ale velkej party stan a couvala jsem s plachtou přes konstrukci, akorát že zbytek party byl moc rychlej a příčný tyče jinde, než jsem myslela, takže jsem to vzala jak prkno dozadu na hlavu - no ale efektové byli mnozí, to zas jo)
    VIDA
    VIDA --- ---
    BACCARA: Jako měla bych tě litovat, ale je to zábavné kuriózní sebezranění :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam