• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Obcas sleduji ruzne skupiny o zviratech a tady se casto resi ruzny hmyzáci. Husty je, ze to lidi opravdu podle nakresu a popisu poznali :D

    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NICOLLETTE: agree to disagree? :)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    CLAVEN: já fotbal nesnáším. Ale znamená to, že všichni co ho sledují, jsou kreténi? Asi ne, viď:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Strasne me bavi jak si prezident maze vladu na chleba :))
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    NICOLLETTE: Neznám. Musel jsem si toho Gandalfa vygooglit. Nevidím ale jediný důvod, proč bych ho měl znát, popřípadě informaci o jeho existenci dále uchovat v hlavě. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja se fakt musim uz jen smat :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NICOLLETTE: pre mňa je trebárs odpoveď na prvú otázku "Nie" a tým je vybavený aj zvyšok.
    Futbal je naozaj debilná zábava, to je čudný kopec, na ktorom chceš zomrieť.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    KARLOSK: hele znáš Miroslava Petříčka? Máš ho rád? Víš, že miluje fotbal? Jako absolutně? A rád k němu filosoficky glosuje? Take bys ho nazval chudým duchem?
    KROPUCHA
    KROPUCHA --- ---
    MARASAN: Ta ale zrovna neni moc veselá!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KROPUCHA: muj favorit

    Drill Sergeant DePalo X The Kiffness - I Left My Home (Live Looping Cadence Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=n8q0Kd3AkO0
    KROPUCHA
    KROPUCHA --- ---
    The Kiffness

    Dneska místo práce celej den koukám na ty jeho klipy a s každým se směju víc a víc, to jsem přesně potřebovala :)

    Například

    The Kiffness - Eating the Cats ft. Donald Trump (Debate Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=3BrCvZmSnKA
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ERRTU: Neřekla bych, že to dělají schválně. Každý máme nějaký přízvuk a zbavit se ho nemusí být vůbec možné (a i když to trošku jde, vůbec to není lehké).
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    francouzi. oni si proste nemuzou ten akcent odpustit i kdyz mluvi anglicky.
    castecne dostavam zachvaty nepricetnosti a zachvaty smichu. peklo na zemi, tenhle meeting bude narocny na preziti...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tesi me, ze od patku do uterka, pres ty nejvetsi hice budu pekne na horach. Nejdriv Rokytnice, potom Janske lazne.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Russia invades, USA intervenes and Israel “crossed into”.
    Russia tortures, USA enhance interrogate.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ANTICLOVEK: Jsem OSVC prodejna stetka :)

    Nove budu teda zamestnanec...
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ENDER: pasák?
    OLIII
    OLIII --- ---
    Jak jsem si pěkně na načasovala dovolenou.. 13°C poď mi!
    RUTHER
    RUTHER --- ---
    ENDER: A máš už kam jít?
    ENDER
    ENDER --- ---
    Tak jsem dal vypoved a dost me potesili kolegove, sef i muj pasak... Kdyz jsem jim rekl duvody, nikdo nemel co dodat a jen mi prejou uspechy a hrozi se budoucnosti beze me..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam