• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    Příspěvky a fotografie uživatelů při začátcích cvičení, a i samozřejmě všech dlouhodobě cvičících uživatelů, kteří chtějí třeba jen palcem podpořit úsilí začátečníků, udržení dobré mysli a hlavně to nevzdat.
    rozbalit záhlaví
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KIA: co to je za program vubec?
    JOPS
    JOPS --- ---
    KIA: hele, kde mas tyhle informace? Ja treba vidim, ze zahrivacku mam 12 minut (viz screen), ale vubec nemam tu doporucenou vzdalenost jako ty. A ty to stihnes dat? Jako koukam na vcerejsek a v tech 12 minutach mam 1,91km :D a prislo mi to docela jako sibenicni :D

    a kadenci to me chce mezi 177-187, coz mi prijde, ze je v tu chvili ze me skoro sprinter :D

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KIA: Já dával teď žákům na soustředění tohle - 3 - 5 - 3 kolečka

    KIA
    KIA --- ---
    KUBAN88: Je to třikrát interval 30 vteřin běhu se zadanou kadencí (já mám 160-170) a pak 30 vteřin odpocinku.
    Třicet minut bych nedala ani omylem :)

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KIA:
    JOPS:

    to je jako 3 x 30 sekund sprintu nebo jak? nebo 3x 30 minut běh?
    KIA
    KIA --- ---
    JOPS: To se mám na co těšit :D příští týden už mám taky 3*30+3*30 :D

    Jo, takový ten “rest”, kdy já se snažím udržet obsah žaludku tam, kde má byt.. to bude hezkyyý
    JOPS
    JOPS --- ---
    KIA: Včera jsem měl taky kadenci 🤣 3x30 sec s 3x30 sec "pauzou" 🤣

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    KUBAN88: Já to tak nějak mám celý život, že se usmívám. I když teď nemám dobrý období, tak pohyb, kterému se snažím věnovat každý den, mi pomáhá. Je mi tak nějak líp s tím mým úsměvem.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    F1GURK4: Nechápu tvé nonstop úsměvy - já byl dneska po sedmé cvičit a jediný “úsměv” dokážou kruhy pod očima 😅

    KIA
    KIA --- ---
    Garmin plán - Týden druhý, 2/3 splněno. Cadence Drill ve třiceti stupních. Aspoň, že tam byl trochu stín. :)

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    💪

    EKG
    EKG --- ---
    Zadny divociny, jsem na dovoleny. Jenom tak zlehka rozchodit veceri

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Dneska ráno venku

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88: A včerejší florbal - kdybych chodil 4x týdne tak nemusím řešit posilovnu apod - akorát doma by nadavali ze nejsem doma, jsem rad ze jsem si vydupal pravidelně úterý, potom cvičení - jinak aktuální váha 124kg :)))

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Tak já si dneska dal ráno cvičení a byl jsem splavenej dřív než jsem vyšel ze šatny - zítra chci zkusit poprvé běh od zranění před měsícem - florbal včera už super

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem celý den makal na stavbě komína a na večerní běh jsem se musel trošku přemlouvat (kecám, nemusel 😄).

    JOPS
    JOPS --- ---
    KIA: hele ne, jeste se mi nestalo, ze by me nekdo dobehl. Teda ja beham trasy, kde jen tak nekdo moc nebeha, ale cyklisti me predjizdi, to ne ze ne :D a s nima nezavodim :D a zitra me ceka asi taky kadence... uz se tesim :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KUBAN88: no tak si voe vezmes tricko, ti s trickem nemaji pekac buchet, to je prece jasny :D
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Odcvičeno.

    KIA
    KIA --- ---
    Další Cadence drill s Jeffem. 1/3 běhů tento týden splněn.

    Taky to mate tak, že když nemáte sluchátka a slyšíte, že vás někdo dobíhá, tak že zrychlíte ? :D Bolí to. :D

    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KUBAN88: To je právě motivace :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PODFUCK: když vidím ty postavy, tak nevím jestli někoho nalákáš na ten běh :D
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ahoj všichni, 🏃‍♂️
    zveme vás na pravidelný charitativní výběh Letenských schodů, který se koná každé úterý ráno! Sraz je v 5:55 před Národním technickým muzeem na Letné, na adrese Kostelní 1320/42. Přijďte s námi aktivně začít den a podpořit dobrou věc – účastnický příspěvek na charitu je 100 Kč za osobu.
    Přidejte se k nám a pomozte nám společně přispět na podporu predcasnenarozenedeti.cz. Těšíme se na vás!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam