• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYKEZFanklub Dana Vávry
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    VIRIK: to Gemini má v tlachacim módu. Má samozřejmě pravdu, že šlo o globální fenomén, ale už trochu zapomíná, že občanská společnost byla v Československu krapet upozaděná a že se tu tyhle stavby budovaly i v době, kdy už svět z modernismu střízlivěl.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VIRIK: "Kdyby někdo nevěřil a chtěl mě factcheckovat, tak jsem to udělal za vás."

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    dnes je pondělí, sudý den, poslední pondělí v měsíci, takže jsem architekt a předseda kádrovací komise v jednom

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jsem to zkusil sám, a jsem s odpovědí AI spokojen... :-)

    Nyx.cz není v posledním měsíci žádným „epicentrem“ pomlouvání Vávry (to zůstává pořád hlavně X/Twitter), ale je tam stabilní, poměrně inteligentní a dlouhodobá kritika – delší příspěvky, méně prostého shitpostingu než na X, víc lidí, kteří ho sledují dlouhodobě (od dob Mafia/KCD1). Pokud někdo hledá „kvalitnější“ český hate na Vávru mimo Twitter, Nyx je pořád jedna z lepších adres (spolu s reddit r/czech).Pokud chceš, můžu ti najít konkrétní citace z těch vláken nebo zjistit, jestli se tam objevilo něco extra čerstvého za posledních pár dní.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    STINKY: je to tady veřejný, a Vávra se určitě googlí obden, takže dřív nebo později... :)
    STINKY
    STINKY --- ---
    Tak schválně kdy tohle auditko ten trouba objeví :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: ale nosi rolady, vy nuly :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: ten toho taky moc nevystudoval :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: ja znam tu hlasku jen odsud, od jakehosi truhlare
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: njn. poprve jsem toto oznaceni slysel od nedostudovaneho kopace, co travil mladi na heroinu :DD

    // jsem to promazl, 3x uz by bylo moc :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: "vy nuly"... :D koho mi to jen pripomina :)
    HOUH
    HOUH --- ---
    HONZA09: vy ha zo val??? kurva proooč :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem zvedavej na reakce Vavry na tuhle ceskou konkurenci
    urcite bude tvrdit, ze takhle velky hlemyzdi ve stredoveku nebyli! :)

    Knight's Path — Official Gameplay Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=qj51LFfawi0
    HOUH
    HOUH --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MOUNTBATTEN: tak jeho banda je kult, o tom co řekne vůdce se nepochybuje a pouze se to lajkuje, navíc je tam ten prvek odboje proti "elitám" a za starej dobrej selskej rozum

    A tohle není ani to nejhorší, já bych rád připoměl jeho první velký atention whorism který předvedl v rámci boje poti slaměnému panákovi kterej mu cpal do hry černochy, kdy jedna historička naprosto nepochopila situaci a myslela si že má dojít k nějaký diskuzi a tu se pokusila otevřít - tam se jeho zdegenerovaný fans předvedli nejvíc kdy jí zasypali výhružkama smrtí a znásilněním... jo a tady měl Vávra možnost, bez toho aby slevil ze svejch pozic, říct "tohle už je fakt moc, to je přes čáru, nechte toho" a neudělal to, ten človek je prostě ryzí zmrd
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOUNTBATTEN: nesivil bych se, kdyby mel nejakou spratelenou farmu botu
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MOUNTBATTEN: BTW Vávra vede křížovou výpravu proti akademikům už tak pět let.

    Jáma Pekel Dana Vávry #2 Spolupráce s Filosofickou fakultou MUNI. Diletantství, lži a chuť na žalobu
    https://youtu.be/NGUx_AJg8Vw?si=w-z1Mp1O3lr4BXKc
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MOUNTBATTEN: Samozřejmě, že to je lidskej odpad, když jim nevadí, že je jedna ruka s náckama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam