• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    UBU: Jo, tak ten blackwash se mi taky líbí... Jen se bojím, aby se to nezačalo brzy stírat... O tomto způsobu povrchové úpravy nevím nic.

    WOJTYLA: Taky není špatný 8-)
    UBU
    UBU --- ---
    GALENIUS: Leek super, jen se kurva strašně lehko ztrácí, přišel jsem o něj už 2x. Jinak na něj nemůžu říct křivé slovo, mám ho fakt rád. U black verze se časem dost ošoupala střenka, ta kompozit bezbarvá si v tomhle vedla líp. Teď uvažuju do třetice o té verzi kompozit v blackwash úpravě.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GALENIUS: hele já po tom co jsem na letišti přišel ok LEEK tak jsem si pořídil todle a je naprosto skvělej...

    crkt swindle - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CC8QsARqFQoTCNqe4ZiNmskCFeYRcgodG2gO-A
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    JIKE: ja mam ten nejvetsi Sambonet co tam byl a je to blaho, fakt super kudla.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Uvažuju Kershaw Shallot nahradit za trochu menší nůž podobného typu... Je nějaká alternativa pro Kershaw Leek? Nebo jaké zkušenosti máte s Leekem?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOJTYLA: tradiční tvar, nerez, micarta -tradiční černá
    jak byla akce v tom albertu, tak jsem koupil Sambonet sekáček, až na vrchní hranu, která není zaoblená se s tím krájí super, už chápu ty asiaty, jak s tím makají v kuchyni :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: A po projetí expesu "Madrid-Paříž-Berlín-Horní Malešice" to vypadalo jak?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: neresim, vis :) Nase rusky, italsky a cesky kastroly taky nic nechytaji. Ani patinu :) Leda je to ocuzeny plynem.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: No vidis, ja umeju svy nadobi horkou vodou a houbou taky, jen bez jaru. Patinovany nadobi lisku nechyta, vis? :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: Me staci panvicka, kterou umeju houbou horkou vodou s jarem a necham uschnout na odkapavaci aniz by mela lisku.. nuz kterej udela svoje, snadno se umeje a uschne aniz ho smrdlam uterkou a nechavam na nem plno vlaken.. atd. Na hrani mam fotak.

    Chapu ze mas svuj oblibenej zpusob, vsak nic proti.. ale tezko to naroubujes na vsechny.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    Když tohle jsou takový účelový výroky... Někdo třea vydělá a zainvestuje raději do něčeho s čím si nemusí dělat tolik starostí, a vytěženej čas věnuje jinejm jemu bližším aktivitám...
    Ale to jsme v jiný diskuzi. sry.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: ty se nestaras o veci za ktery si utratil penize ktery jsi vydelal ? ja teda jo. a rad.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: ale nic proti kdyz mas cas a chut se o to nadobi starat..

    šrade je uhlikovka, ta by v mycce zaplakala.. CS tantu je myti u zadku.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KOUTLOSH: Já takovej rád používám v kuchyni i do lesa na houby, navíc za tu cenu je mi jedno, když ho ztratim...tudíž sem nikdy nůž neztratil :-)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    MANFRED: Jj, jsem fanda uhlíkovek, ale občas se fakt hodí prostě použít nůž, někde ho odložit a nic neřešit třeba týden :D
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: Ja teda varim na litine, ocelovych panvich bez teflonu a nemuzu si stezovat. Nejde o zadny stary veci po babicce. Copak nerez je v necem lepsi nez litina?
    A co koldstyl a šráde, ty taky davas do mycky? S lestidlem?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STU: doba pokrocila, uz nemame litinovy nadobi a do kuchyni se prodral nerez ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam