• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    JAHODOVE_PYRE: obě jsou jednostranný. Mělo to být něco jako gyuto...
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WAMP_ELF: jtvarově připomínám gyuto (chef knife ), je li u toho oboustranný výbrus
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    JAHODOVE_PYRE: nejsou a dokud trochu neovládnu postup tak ani nebudou další, stihnul jsem další tři mezitím zkurvit, takže nemůžu ještě přijímat plnohodnotný zakázky. Ten větší (prosím ID_HENNYVILLE o aspoň přibližnou identifikaci jaký typ by to mohl být) jsem vyráběl původně k vánocům ale "povedl" se až napočtvrtý.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WAMP_ELF: beru dycky cistou diru proti nejakejm karbonovejm triskam :D
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WAMP_ELF: a chystáš se pouštět do něčeho dalšího ? event. jsou tyto kousky na prodej ?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SIRIUS: hmm, kde je ta youtube kolekce prostrelenych nohou :-)?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WAMP_ELF:
    MANFRED: kruci to neni vubec hezky, to teda zlaty kvery :D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: tenhle WAMP_ELF: je kupodivu o 30g lehčí.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    JAHODOVE_PYRE: je to teda pružina z mercedesu, kovaná a broušená jednostranně, kalená na oranžovo, popouštěná na žlutou, v nejširším místě hřbet 5mm, celková váha 330g.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WAMP_ELF: vypadá to dobře a jsem rád, že se někdo pokouší o jap.nože z péroviny.
    nějaký další parametry ? btw, tohle má být deba ? s jednostranným výbrusem ?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WAMP_ELF: Nipponshop.cz, mrkni na kameny Sakai Takayuki, mam je doma na testovani a jsou naprosto skvely, mozna skoro stejne dobry jako syntetiky od japanesenaturalstones.com
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    kdyby to někoho teda zajímalo.. tenhle má 190mm, pérovina parc. kalená, ručka amarant a hikor



    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: To je tak nějak hlavním smyslem peněz, ne? :-)
    WAMP_ELF: Dobrej pokus, držím pěsti do dalších ;-)

    Jako nějakej slušnej kuchyňák bych potřeboval, už o tom mluvím minimálně dva roky... přitom právě v kuchyni používám nože nejčastěji, nějakej bushcraft, pcha... i na celodenních výšlapech už tahám nůž víceméně pro radost a z fetišismu, než že bych ho fakt potřeboval.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SIRIUS: Kdo umí, umí :-) Jeden případ byl, že si kdosi šel koupit luk, měli střelnici pro zákazníky, prodavač mu k tomu dal krátkej šíp..a bylo
    Arrow Shot Through Hand At Bass Pro Shops
    http://hunting.outdoorzy.com/arrow-shot-through-hand/
    Ale jinak je to dycky případ naprdlej šíp (ne nasranej, ale poškozenej), kterej se zlomí při výstřelu, vcelku znám lidi, co kvůli tomu jedou furt na duralovejch :-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SIRIUS: narušenej šíp nesnese prohnutí při lukostřeleckým paradoxu a roztříští se? A samozřejmě skončí v nejbližším dostupným kusu lukostřelce. Dělají to i dřevěný šípy, jen narozdíl od nich ty mikro kousky karbonu už z těla nikdy nedostaneš.

    FINSON: No spíš dělám pokusy
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: vidim budoucnost... budes strastny, ale tvoje penezenka o par tisic chudsi :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MANFRED: jak se todle sakra muze podarit
    FINSON
    FINSON --- ---
    WAMP_ELF, WAMP_ELF: Počkej počkej, jak povedl, to vyrábíš sám?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Mi těma trubkama připomínáš mou zkušenost s carbonovejma šípama, když jsem je zkracoval (pochopitelně ne žádnou na to vypatentěnou zkracovačkou), krásně se ta vlákna, na který se mi povedlo jeden ufiklej kus rozdělit, zapíchla do ručky :-) (fotka je ilustrační, takhle dobrej ještě nejsem, ale pracuju na tom).
    Krásný jsou taky ty napodobeniny věcí z kompozitu z tržnice :-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    na rady zdejších uživatelů délka ostří 230mm
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: po leptání...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam