• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KURE: je to mozny, ze na nekterejch kempech by to slo, ale ja chtel vyzkouset, co za prasarny ten nozik za kilo zvladne :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KURE: nebo nejaky tanto blade
    KURE
    KURE --- ---
    LUCKYBSD: vsadim se ze pan domaci by k polenum pucil sekyru ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Pst!
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    LUCKYBSD: má fazetu, celkem vysokou, ale rovně broušenou, neni to duták
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DOKKTOR: ja mam od nich ten heavy duty ale mam ho hozenej v naradi jen. Je ten hvk taky s fazetou nebo ma scandi vybrus do nuly?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    LUCKYBSD: to sou nejlepší nože. kdysi sem k nejakému nákupu přihodil hultafors hvk za 130 a pomalu nejlepší nůž v baráku ;)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    btw sem tedka sjizdel Vltavu, lilo, takze suchy drevo jedine polena od pana domaciho v kempu a jedinej pevnej nuz byla moje zakladni Mora 511, batoning jako nic (cca 20 polen), hobliny super tenky a dlouhy, na nozi to neni znat, za 115kc lepsi nez big mac menu :D
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: máš to pěkný, jako vždy. Mě se tvoje kudly líběj. Škoda že už do toho nebušíš tak často, bavilo mě pozorovat progress.
    A co tvůj "grayman" projekt?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Jedna odpoledni rychlovka pro kamose k narozeninam. Po 3 letech nedelani kudel to jde z tuha.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Vážení, jsem zpět a doplňuji rozměry, na které jste se ptali a nějaké na které jste se neptali:

    NŮŽ = OAL / DÉLKA ČEPELE / TLOUŠŤKA ČEPELE [mm]
    Turtle Knives Jerry = 306 / 173 / 5.5
    Oncudora San Dubáček =204 / 106 / 2.5
    Prapor Toy = 155 / 81 / 5.0
    Turtle Knives Phil = 162 / 88 / 3.0
    Mike Snody BOSS = 176 / 89 / 2.0
    JIKE
    JIKE --- ---
    ON9715 Ontario Hunt Plus Drop Point
    http://www.youtube.com/watch?v=txRfVIYHpNE
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LA_PIOVRA: uzivej ji ve zdravi. :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LA_PIOVRA: S Dubáčkem tě píšu do pořadníku, dám vědět. Piraňa je tvoje :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FINSON: pokud 3mm, tak zavazne beru:)
    A beru k nemu tedy i DNA Piraňu:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Vážení, několik z vás mi psalo, že dávám nízké ceny - nenapsal jsem to sem, omlouvám se - ty ceny jsou, jaké jsou, protože ty nože jsou většinou používané a často z druhé či třetí ruky, moje cena tedy reflektuje to, že jsem je často za nižší cenu už pořídil. Rád bych z téhle sbírečky vytahal +/- peníze, které jsem do toho uložil, nepotřebuju na tom vydělávat. Navíc Nyxákům dám slušnou cenu rád.

    Status update:
    Volné jsou černý Lionsteel KUR, Želva Phil, Snody BOSS (překvapivě :-) ) a Piranha DNA (rezervace padla).
    Nejvýše pravděpodobně prodané jsou QSE7, PiranhaX a Kizer Gemini.
    U ostatních je menší nebo větší fronta zájemců a čekám na odpověď někoho v řadě, abych s ním buďto dořešil detaily prodeje nebo se posunul k dalšímu zájemci.

    Momentálně jsem mimo svoji zbrojnici a přesné rozměry budu schopen dodat až v neděli, prosím o strpení.

    PETER_PAN: Ca 8 - 9 cm, přeměřím a napíšu. Čepel je ve hřbetu dost široká, asi 5 mm, ale má vysoko vytažený dutý výbrus. Na krájení cibule to ale ani tak ideál není.
    LA_PIOVRA: Je to spíš svačiňák / podžebrák než sekera, tloušťka bude ke 3 mm - píšu si tě do pořadníku :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FINSON: Oncudora San Dubáček - jak je prosim tlusta cepel?
    Pokud to neni nejaka silena sekera 4mm+, tak beru.

    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    FINSON: Ten "Prapor Toy" - jak ma dlouhou cepel ?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Teda že bude takový zájem, to jsem ani nečekal. Ceny jsem si musel trochu rozmyslet, tady je moje představa:

    Lionsteel KUR orange = 4k (momentálně rezervován, čekám na odpověď, když tak se řaďte coby náhradníci, dám vám vědět)
    Lionsteel KUR black = 4k
    QSE7 = 5k
    Piranha DNA = 2k (do pondělka rezervován, když tak se řaďte coby náhradníci, dám vám vědět)
    Piranha X = 2k
    Kizer Gemini = 1.5k
    Turtle Knives Jerry = 6.5k (momentálně rezervován, čekám na odpověď, když tak se řaďte coby náhradníci, dám vám vědět)
    Mike Snody BOSS = 8k
    Oncudora San Dubáček = 1.5k
    Turtle Knives Phil = 4k
    Prapor Toy = 1.5k

    Nože od Želvy (Turtle Knives) jsou kované z uhlíkovky, všechno ruční práce, Snody BOSS je uhlíkovo - niklový damašek, parádní kresba, jednostanný brus pro praváka, původně měl oplet z paracordu, desert ironwoodem to střenkoval Prapor, čepel je limitka, která prošla rukama samotnému Mikovi, Oncudora = Ondřej Kašuba, kovaný damašek, střenky z nějakého starého dubu, Turtle Knives Phil je používaný a střenka z kosti jakéhosi bizona je na druhé straně trochu vyštípnutá, Prapor Toy je nějaká nerezovka, asi N690, střenky desert G10, používaný - o zbytku nejspíš víte, co jsou ty nožíky zač.

    Fotky ve větším rozlišení, s pouzdry, z druhé strany, seshora dodám zájemcům v poště.

    Díky moc za zájem a za reakce!
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    FINSON: nahoď pls ceny ;)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    HANZ23: Jo to by bylo fajn :)
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    FINSON: a byla by k tomu i nejaka priblizna cenovka pls?
    zajem by byl, otazkou je, jestli na to bude stacit rozpocet :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam