• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JIKE
    JIKE --- ---
    CHINGACHGOOK: krásná práce!
    HVOZDIC: paráda :-)
    HVOZDIC: líbí :-)
    HVOZDIC: ta ručka je z čeho, jinak pěkné :-)
    KOUDY: mám jeden a super. jako chief knife bomba
    HVOZDIC
    HVOZDIC --- ---
    Ukázka mého předposledního nožíku, dárek na dopisy. Vlastně dělaný damašek cca 1000 vrstev pouzdro z mahagonu.



    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    ゼリーは包丁になりますか?
    http://www.youtube.com/watch?v=Oadf4KNYz-I


    kudla se da udelat vlastne ze vseho...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    jeste me napadla v cechach tahle stranka http://drevorezba.cz/kategorie.aspx?kategorie=7058&nadkategorie=4115 , jinak ma samozrejme Finson pravdu v tom, ze od nozire to ma samozrejme trochu jinou remeslnou i umeleckou uroven a nekteri z nich to ubouchaji podle prani.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH, KALIF_WH: Díky za doplnění. Já jenom doplním, že Dohnalové, Trman (u Želvy teď nevím jistě, co začal poslední dobou kovat práškové ocele :-) ) plus tihle jmenovaní Theodorikovi ubouchají damašek z čeho se dohodnou a se vzorem, na jakém se dohodnou - všechno to bude jenom otázka času a ceny. Co je ale důležité, tihle chlapi to umí.
    THEODORIK
    THEODORIK --- ---
    FINSON:
    KALIF_WH:
    dekuji panove
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    na jataganu je vyber o neco vetsi http://www.jatagan.eu/vyrob-si-nuz/damaskove-cepele/
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KALIF_WH: teda i prodává damascénské plocháče jako materiál. A nebo se na jataganu případně u václava špičáka nechaly koupit cepele z damasku.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: Roman Blaha, Petr Melichárek, Jakub Petráš z těch co dělají damašky dlouho pravidelně. Jinak je taky možné domluvit se s Marcelem Bednářem, který damašky kove i jako materiál www.bemetal.cz tuším
    FINSON
    FINSON --- ---
    THEODORIK: Domluv se kýmkoliv, kdo se prezentuje na Knife.cz a jehož práce se ti bude líbit. Top nožíři jsou Želva (Jirka Hrála), páni Dohnalové, Trman (Tomáš Rucker), Malý šéf (Václav Čížek), ale jsou tam i další borci, jenom si teď z hlavy nevzpomenu, kdo z nich dělá s damaškem. Pokud ten damašek nakonec nebude podmínka, máš výběr opravdu široký - s těmi lidmi tam, minimálně s těmi, co jsem jmenoval, by neměl být problém domluvit se na čemkoli.
    THEODORIK
    THEODORIK --- ---
    Mel bych prosbu o radu. potreboval bych nuz pro pritelkyni, Neco kratsiho s pevnou cepeli ala EDC ale bez strenek, mozna damasek, kozeny pouzdro. Bylo umrti v rodine a navic se pokacel strom ktery tam byl 100+ let. schoval jsem kus vetve ze bych z toho nechal udelat strenky. diky
    JCD
    JCD --- ---
    uz je maji na sklade, dokonce first run
    Benchmade Vector First Production 1 of 1200 | MůjNůž.cz
    http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/benchmade-vector-first-production-1-of-1200
    jeden uz je muj :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LITTLEFOX: Nerad bych to zkousel nazivo, pokud by to nebyla skutecne masivni siska vysociny :-)))
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Když na tebe žena při hádce vytáhne nůž, nenech se zaskočit, vytáhni chleba a salám..! Její ženský instinkt se aktivuje a udělá ti sendvič...
    ukradeno z textových vtipů
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VACA: skor mi to prislo neprakticke. Preferujem frame lock a slipjoint na mensich nozoch. Co sa pevnosti tyka tomu maloco mozem vycitat.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JCD: Wow! Flipper, Axis lock a deep pocket carry clip - BenchMade konečně udělali nůž podle mých preferencí => mám problém :-)
    JCD
    JCD --- ---
    BM Barrage je vubec muj nejoblibenejsi zavirak co jsem kdy mel.
    JCD
    JCD --- ---
    SN0WCRASH: jojo, mam barrage, minigripa a super, spis se bojim toho flipu.
    VACA
    VACA --- ---
    SN0WCRASH: Co ti na nem konkretne vadilo?
    Ja teda se zavirakem cihly nesekam a stromy nekacim, ale mam rad ten pocit jistoty zamcenyho axisu. Je to asi moje nejoblibenejsi pojistka vubec, a tak me zajimal pohled nekoho z druhe strany..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JCD: jo, to vypadá dobře... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam