• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    EDAK
    EDAK --- ---
    Kdyz uz tady lovit ty kuchynaky, tak jsem pred casem usoudil ze potrebuji santoku. Vzhledem k tomu ze jsem prohazet nejakou fazi setreni, tzn ze se mi nechtelo kupovat neco poradnyho, tak jsem risknul tenhle z aliexpresu s tim ze si pripadne potom objednam neco poradnyho pokud mi to nebude vyhovovat.
    No a po pul roce jsem za ty prachy naprosto nadsenej. Skvele se mi s tim pracuje, nuze je celkove velice dobre zpracovanej, je to velky. Trochu me stve ten falesnej damasek, bez toho bych se klidne obesel a holt ocel neni to nejlepsi, takze ho musim brousi casteji nez ostatni poradny noze. Ale za tu cenu je opravdu skvelej.
    https://www.aliexpress.com/...olor-Wood-Handle/32808655628.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58e24c4dFWZT6A
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Hm, to mi to neusnadňujete teda :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KODEXX: Ja mam taky recona jednoho z tech prvnich jeste s axis lockem a musim rict, ze to je kus bytelne kudly.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    OTAKAR: Toho Recona sem mel a je to fakt kvalitni kudla... skoro na urovni pevnyho noze... a ten clip ma fakt nenapadnej..
    HVOZDIC
    HVOZDIC --- ---
    Tak konečně hotovo. Ten z jednoho kusu je ložiskovina 14209 a ten s rukojetí je damašek cca 130 vrstev z kotouče na řezání skelné vaty a 12050, rukojeť je z tmavého mahagonu





    KODEXX
    KODEXX --- ---
    OTAKAR: Ta H9 se mi teda taky libi :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NEVILL, KODEXX: Dík za tipy. Ten Voyager, vypadá dobře, ale trochu mi nesedí umístění klipu, bude hodně vyčuhovat. Recon vypadá taky dobře. Teď babo raď :)
    Zajímavé je, že na noze-nuz.com ve videu chlapík ten Real Steel H9 označuje za neojšklivější nůž, který kdy Real Steel vyrobil :) Mně se docela líbí.



    JIKE
    JIKE --- ---
    Knifemaker Explains The Difference Between Chef's Knives | Epicurious
    http://www.youtube.com/watch?v=LO35cdWL1MQ
    JIKE
    JIKE --- ---
    CHINGACHGOOK: krásná práce!
    HVOZDIC: paráda :-)
    HVOZDIC: líbí :-)
    HVOZDIC: ta ručka je z čeho, jinak pěkné :-)
    KOUDY: mám jeden a super. jako chief knife bomba
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    JCD: Mam toho mensiho a za ty penize bezkonkurencni nuz...
    JCD
    JCD --- ---
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    Nebo coldsteel recon
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OTAKAR: něco jako XL Voyager od Cold Steel?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Neměli byste, prosím, tip na zavírák, který má co největší rozdíl mezi pocket clipem a délkou? Jakože velký zavírák, ideálně čepel alespoň tak 12 cm, a co nejmenší diskrétní clip.
    Něco jako http://mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/real-steel-h9-takin-linerlock-stonewashed
    BIOH
    BIOH --- ---
    LEON_KOWALSKI: je to tak
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BIOH: Áááá, mafiánský nůž pro gentlemana v obleku. Ten měl myslím i Jike.

    Jo, to je nůž ještě ze staré kvalitní produkce Cold Steelu. Než změnil střenky a materiál čepelí.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    CHINGACHGOOK: nemyslím to nijak ve zlém, ten nůž tak prostě na první pohled vypadá...a je parádní! :-)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    NEVILL: presne tak :D ne toto si naporoucel kamarad, chtel 40 cm dlouhy nuz :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    Prodam Cold Steel Spectre, titan, SAN MAI III. Skoro nepouzity, nebrouseny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam