• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MAR_TINA: To je takova postadolescentní póza ala lukas87. Včera pražený bukvice- dnes barista-purista " nesladím- nešukám" :o)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MAR_TINA: Mám za extra cenu v homolích echt indickej palmovej ( low GI), kdyby byl zájem ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AXTHEB: pochopila jsem Karlín jako kavárnu v Karlíně, ne jako karlínské trhy.
    Ale stejně mě ta hysterie kolem cukru moc nebaví.



    SATAI
    SATAI --- ---
    Tohle deja vu neni chyba v Matrixu, predpokladam?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAR_TINA: Akorát že to není v kavárně, ne?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Pokud má být řeč o výběrové kávě, tak to je imho jen čistá káva bez mléka a cukru. Ostatní jsou pro mě kavové drinky, se kterými problém ale nemám. Ať si každý dělá se svým kafem co chce. Pokud jde o karlínské trhy, tak tam je snaha ukázat o čem je výběrová káva. A každého je svobodná volba, kam půjde na kafe.
    KOLU
    KOLU --- ---
    TEDDYBEDDY: a tu Jamaicu BM máš teda vod koho?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    AXTHEB: Přesně tak chodím jinam. Jen jsem se chtěl ujistit esi jde o nějaký "veganský trendy" nebo sabotáž :o)
    KOLU: Mohu ti ho zajistit u majitele klubu esi na tom trváš ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nemít vůbec cukrmi přijde už moc. Co když jde do kavárny kávomilec a jeho doprovod si prostě dává kapučínko s cukrem, protože mu to tak chutná? Má si, než ho obslouží, doběhnout do nejbližší Žabky?
    KOLU
    KOLU --- ---
    jaktože tady tenhle sladič ještě nemá banána?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEDDYBEDDY: Je zcela jejich svobodné rozhodnutí, že nebudou nabízet cukr. Jestli s tim máš problém, di si dát kafe jinam.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DOGGY: Z mýho pohledu tam zas cukr patří a nepatří tam mlíko. Každopádně já jsem zákazník a za svý prachy exkluzivně rozhoduju, co kam patří. Celkem jednoduchá rovnice, ale zjevně těžké dilema pro brigádnici u stánku D.S. ;)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    TEDDYBEDDY: z meho pohledu - do vyberove jednodruhove kavy cukr nepatri, protoze zabiji jeji chutove vlastnosti (kdezto dobre mleko je muze doplnit) a z kavy dela "kavovy napoj"..
    u standardnich komercnich smesi nemam problem ci tam spetku sypnout..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tyhle afery kazdeho jenom otravuji, ja bych vsechny ty cukry a kafata zakazala!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLACK_ONYX: Aha. A jakej to má smysl? Vnímám tedy, že v D.S. neumí k dobrýmu kafi nabídnout dobrej doutníček. A teď vám došel i cukr? :o)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Kdyz jdeme obcas s pritelkyni na Naplavku, na Farmarske trhy, davam si kavu u stanku Brew baru, posledne se nekdo shanel po cukru a take mu odpovedeli ze nemaji. :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EXAGE: jo tenhle set si dnes vybavuji :-) se příště pripomen.
    TEDDYBEDDY: na Karlíně cukr není vůbec.
    KOLU
    KOLU --- ---
    TEDDYBEDDY: a prozradíš už konečně, od koho máš tu Jamaicu Blue Mountain? :)

    MESKALITO: na třetí stranu je o něm celý vlákno stížností na home-barista.com... ehm :)
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    CORCHEN: to souhlas, za ty prachy to je šílený, na druhou stranu pěkně podchycené nedostatky běžných fresh mlýnků...
    TWARR
    TWARR --- ---
    TEDDYBEDDY: nana bez cukru. hehe. tohle by se hodilo spis v patek, dneska v nedeli uz to neni ono ;))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TWARR: No ano, ale u toho stánku ( asi D.S. ?) ta nána asi fakt cukr vůbec neměla.
    TWARR
    TWARR --- ---
    TEDDYBEDDY: a sladis jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam