• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BEBERA: já to mám rád v jogurtu a po ugrilování je to s křupavou kůží naprosto v pořádku. Ale nevím jak v troubě.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Máte prosím nějaký dobrý recept na pečená kuřecí křídla, který neobsahuje med, sojovku nebo kečup? Už jsem jich viděla asi 30 a skoro všude je jedno z toho... Ráda bych něco s křupavou kůži, to se různé jogurtové dipy asi vylučují...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DA_NIELA: Ocenila bych praktické rady coby odpovědi na dotaz místo blbejch keců mimo téma :).
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    VSICHNIMAME: protože quorra ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    lol:D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VSICHNIMAME: No že jsem mu to dala.
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MOODYCAT: proč jídlo pro psa?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nemáte tip na řeznictví, kde by (v Praze) prodávali už hotovou kuřecí roládu, ale z prsního masa? Nějakou jsem si koupila, ale je ze stehen, takže z toho je nakonec takový trochu drahý jídlo pro psa (měla jsem se zeptat předem, vím), a na příště bych radši měla nějakou, kterou si užiju i já. Díky předem!
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    DA_NIELA: trhovec mi říkal, že dobré pod maso, což jsem nezkoušela. Dala jsem to tepelně upravené do těstovin ještě s něčím, ale musím říci, že jsem nebyla úplně nadšená, ty zelené části jsou takové poměrně tuhé, o dost více než jarní cibulka.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nemáte někdo, prosím, tip na něco dobrého z česnekových květních stvolů?

    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    MACHALIK: (Madmana)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ZUZKAOU: Já se ještě přimlouvám za Francise Mallmanna, ten díl mě nadchnul.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ZUZKAOU: Z toho chefs table je asi top Massimo Bottura a opet Magnus Nillson. Zbytek nic moč.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HENNYVILLE: jj - koukala jsem na popis dílů a vypadá to, že by to mohlo být hodně zajímavý.

    Jinak odkazy na zajímavé show se objevují tady [ Ano šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales ]
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ZUZKAOU: Jo, je :-) doporucim prvni polovinu preskocit a dat az druhou. Myslim, ze ten demon z Fäviken te bude hodne bavit.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HENNYVILLE: vona už je třetí serie? Já jsem rozkoukala druhou a když jsem zjistila že mě nebaví ani díl o cajunské kuchyni, tak jsem toho nechala.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ZUZKAOU: A druha polovina treti serie, ne? :-) to teda odpalilo me.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    DOOMBRINGER: pokud máš stále ještě přebytky, napadlo mě z petržele bylinkové máslo. Dá se i zamrazit a používat během letních grilování na rozpečené bagety...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RUTHLESS: The mind of chef - zejména I. série.

    The Mind of a Chef | Shows | PBS Food
    http://www.pbs.org/food/shows/the-mind-of-a-chef/

    a http://en.wikipedia.org/wiki/A_Bite_of_China
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam