• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AIJA: napíchat ho slaninou, osolit, opepřit, popatlat horčicí (dijonská nebo nějaká hrubozrnná), podlít a šup do trouby. K tomu knedlík/rýže/brambory
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    na houbách... hmmm, musím koupit králíka
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nebo králíka na zelenině a černým pivu
    AIJA
    AIJA --- ---
    RUTHLESS:
    Aaaa, to mi asi ušlo...?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    AIJA: horcice, horcice, horcice... a ryze :) mistni velmi oblibeny recept.
    AIJA
    AIJA --- ---
    Tak jsem od předvánoc postupně rabovala mrazák, abych ho mohla odmrazit a umýt. Našla jsem tam tři! králíky. Toho posledního nějak nevím jak. Měli jsme na smetaně s knedlíkem, na slanině a cibuli s bramborama a pak s kaší...A dál? Máte někdo něco králičího zajímavého?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    díky za tipy, přidala jsem ji do perkeltu k masu
    a ano, brzy koupím další :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    Anebo jen opražit na másle a pak dát do salátu...jakéhokoliv.
    Hele, a máš tý hlívy opravdu dost? Takových nápadů...to budeš muset ještě přikoupit:-)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    JAJITA: Vyborna je taky udelana na zpusob drstkove polevky, udelat proste jako drstkovou, jen misto drstek pouzit nakrajenou hlivu.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    JAJITA: delam i rychlovku na masle s kminem jen tak opect :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    JAJITA: Já mám moc ráda hlívu na slanině a víně. Když se slanina na pánvi trochu vypeče, přidáš muškátový oříšek, bílý pepř, pak trochu orestuješ hlívu a nakonec přileješ bílé aromatičtější víno. Dobrý je to s bagetou, nebo třeba s těstovinama.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    87HIGHFLYER: ehm, proč mě to nenapadlo samotnou?
    díky moc ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAJITA: guláš, stir fry do číny, fake paštika, "trhaná" jako náplň do nějaký placky / housky / rohlíku.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    mohla bych od vás dostat tip, co s hlívou?
    zcela konzervativně z ní vařím jen polívku, na kterou ale nemám chuť a krabička s ní v lednici za pár dní umře :)
    díky

    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ADELHAIDA: rika se tomu čons .)
    EDERA
    EDERA --- ---
    GUDRUN: Tak holt počkej na sezonu - z čerstvých fazolek a rajčat to půjde taky.:-D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    EDERA: dneska spácháno, bezva, dobrý to je. jen to je na mě moc obalový jídlo, plechovka od rajčat a pytlík od fazolek, ale sem tam jako rychlovku to dáme.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    DEVIL: No já právě myslím po otevření balení :-))
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Pokud je ve vakuu tak ji bude v lednici fajn. Pred kozumaci dat ven do pokojovy teploty a po otevreni baleni co nejdriv snist jinak ti to poreze dasne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam