• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Plánují to vzít přes Srbsko a Makedonie nocování vidím na Maďarsko u hinduistického chrámu flek z P4N elektrika na pozemků a kasička na příspěvek. Ale hledám i flek v Srbsku za Hranicemi,ale vzhledem že cestují autem ze stanem na střeše hledám něco nejlépe v přírodě dále od cesty rybářské fleky atd.Loni jsem jel přes Bulharsko, spálí jsme někde v Rumunsku u Dunaje u rybářské kolonie a až na neskutečný nepořádek v pohodě. Rumunské hory plánují na konci prázdnin zrovna termín kdy se koná Gum Balkán:( ale mají konečně jinou trasu než se flákat celou dobu v Rumunsku tak snad to nebude jako loni štrůdl českých vran z AT pneumatikami na střeše;)
    2ND
    2ND --- ---
    jestli nekdo z kuraku jede na Balkan, nakupujte kurivo v Srbsku, ciga jsou asi o 5CZK levnejsi nez v BG asi za 60 a hlavne na sobe nemaj ty obrazky z rakovinou. V Belehrade maji i Terea naplne, Bulhari je neznaj...
    CUKI
    CUKI --- ---
    MRKEVREDKEV: Na poslední fotce pod tím kopcem to bylo i bez lidí. Dalo se tam docela dobře zajet skoro až v vodě.


    Je to ale cca 20let tak to berte s rezervou. cca tady: 43.6780683N, 16.9772833E

    #Bosna #Balkan #freeflek
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    super free flek v Bosne. velikanska plaz s jemnejma kaminkama. melky jezero s hezkou vodou. vyhled pres hory na zapadajici slunce. relativne malo lidi. jen bych tam nejezdil na vikend, pokud chcete klidek. to tam bude asi i dost mistnaku a vohne a mejdany.

    43°37.98351'N, 17°2.06808'E

    #Bosna #Balkan #freeflek

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Co sem přidat nějaký tagy? třeba #flek, #Polsko, #Balkán atp... aby šly ty fleky lépe filtrovat? spousta lidí sem hází jména vesnic nebo GPS souřadnice, ale když to člověk nezná, tak to skoro nemá šanci najít.... =/
    PAZI
    PAZI --- ---
    Ahoj, tak nějak nevíme, kam na 14 dní jet. Balkán máme projetej, do Špáňa se nám nechce při současných cenách nafty, a tak nás napadlo Polsko. Mimo Krakowa jsem tam nikde nebyl. Je tam něco k vidění? Dá se tam spát mimo kempy u pobřeží aspoň troch rozumně?
    Nebo kde to máte rádi na takovou kratší dovolenou v okruhu 1000 km od ČR, kde se to v sezóně dá přežít? Díky.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BIGHEAD: Na severu v okolí Savony je to bída. Všude města, lidi, není prostor.. seš rád, že zaparkuješ.. v sezóně vyndáš židličku a benga.. čím víc na jih tím je to lepší.. loni sme kempili chvíli někde nad Římem, fér parking se stínem kousek od pláže za pár euro na den.. za mě Španělsko nebo Balkán daaaleko lepší
    CUKI
    CUKI --- ---
    PPNEKK: nn. Pořád je to o určité profláklosti.
    Nejdřív byla tragédie pouze Lonely Planet, no a pak začal internet a začala davová psychóza.

    Pamatuju dobu, kdy v Sfe bylo přes noc jediný auto. A takovej podobnejch míst znám mrtě.

    Když tu zmíníš jakékoliv super místo, tak se z toho stane poutní stánek, jako kdekoliv jinde.

    Naštěstí třeba Špáňo je stále plné naprosto opuštěných míst. Jen nesmíš jezdit jako každej po pobřeží.. A vyhazovat tě tam nikdo nebude protože tam nikoho nepotkáš :-)

    Třeba Itálie je za mě z tohoto pohledu dost omezená a Balkán je zase volnější až od Montenegra spíš Albánie a pořád jsou to země s turisticky agresivní turistikou i když to není jako Chorvatsko

    Rusko má taky pěkný skvosty, ale není to vesměs tak na jihu...
    PAZI
    PAZI --- ---
    Ahoj, tady odkaz s pár tipy na thermály v přírodě https://europeannaturalsoakingsociety.blogspot.com/. Měl jsem někde i mapu, ale nemůžu ji najít .

    Vyrážíme dneska dodávkou na Balkán a chceme se stavit právě někde v thermálech v Maďarsku/Slovinsku/Chorvatsku/Bosně. Pokud máte někdo tipy kam zajet, nejlíp s free kempingem, tak budu rád. Dík.
    VELADA
    VELADA --- ---
    Hele používejte filtrování.. koukám že jsem tu 2017 naházela mraky fleků ze svýho Balkan tripu. Plná nadšení z novýho auta (rozuměj starší obytný vůz pochybného technického stavu :-))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LPG: My teda loni měli hranice úplně v pohodě, jeli jsme z Černý hory u Skadarskýho jezera, tuším Muriqan. cca 45 minut jsme stáli, pak jen ukázali pas a jelo se dál. asfaltu je už dost, ale pořád umí překvapit, že za zatáčkou asfalt končí a pokračuje rozbombená šotolina.
    doprava pravej balkán, ale docela rychle jsem se otrkal a zvyknul si na to, že na dvouproudovce se jezdí ve 3-4 pruzích :) jinak já jsem s tou angličtinou moc nepochodil, obvykle to byly ruce, nohy a všechny jazyky co znám. ale domluvili jsme se vždycky.

    každopádně bacha na to placení eurama hlavně na benzínkách - na pumpě maj €, ale litrový ceny nastavený na Leky, takže když si nedáš pozor, tak tě ojebou o 20 %.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. Uz jsem tam dlouho nebyl,a tak se ptam zda je realny najit v Cerny Hore pobliz more nejakej freeflek na nakladak. Kdyz jsem tam jezdil neposled ale tak pred 7 lety dodavkou,tak to jakztakz slo. Resime,ze se pri ceste na Balkan chceme na par dni podivat k mori,ale nevime kam. Na jih Albanie se nam asi chtit nebude. Diky a sorry,ze si to nevyhledam v historii klubu(jsem na nesikovnym mobilu)
    VELADA
    VELADA --- ---
    Pyramidi freeflek Bosna i Hercegovina (BiH)
    43°59´32.292“ N 18°9´33.691“ E

    ezo místo, o kterým se tvrdí, že tam jsou největší a možná vůbec jediný pyramidy v Evropě, tak jsem to jela omrknout
    vcelku fajn freeflek na takovým piknik place za Sarajevem u vesnice Visoko, jsou tam betonový grily, stolky a odpadkový koše, stromy a přes den klid .. v noci tam jezdily skupinky místních chlapů, co tam během hodiny ogrilovali maso, vyžahli pár piv a za zvuků balkan-islam-pop-music halekali, ale zvláštní, že těch skupinek bylo za noc asi pět a nikdo se nezdržel dýl jak hodinu, ve tři ráno už byl klid
    VELADA
    VELADA --- ---
    PPNEKK: pravda, kamarádi pak našli taky nějakej spot se sprchama, stínem, stánkem s pivem ... zkusim zjistit lokaci. Za mě ale Balaton už nikdy a celkově to Maďarsko mi nesedí because of the fucking system! Chtěli jsme 50 litrů vody do nádrže a nikde nic, žádnej kohoutek s vodou, studánka, na benzinkách nic, tak jsme zajeli do kempu a ženská chtěla v přepočtu asi tři stovky, kopii občanky a podpis vlastní krví, tak jsme se sbalili a jeli víc na Balkán, kde to je víc v pohodě :o))
    VELADA
    VELADA --- ---
    Палићко језеро (Palićko jezero) freeflek Srbsko / Srbia (SRB)
    46°5'24.666"N 19°45'52.581"E
    8 km za městem Subotica, rekreační jezero se zázemím (sprchy, hospůdky, kempingové stoly, hřiště), voda barvy okurkové limonády, nicméně čistá a nesmradlavá, stín pod stromy, trochu balaton feeling, nicméně okolo tohoto jezera je mnohem méně zástavby a méně rozvinutý turismus, takže jsem měla spíš pocit pohodového léta u rybníka, přespat se dá víc dní, nicméně je zde docela rušno, k jezeru se jezdí koupat skupinky a rodiny z větších měst, sem tam přijede i zájezdový autobus, je to takovej balkan freeflek, nesmí ti vadit kempit ve společnosti dalších lidí
    P.S.: dá se zajet i dál od civilizace do rybářských oblastí v rákosí, ale tam jsou cesty úzké a nepodařilo se mi tam zaparkovat dodávku nějak rozumně, abych nepřekážela v cestě, s osobákem by to možná šlo

    EXX
    EXX --- ---
    MATT: jj park4night.. dobra na francii portugalsko i spanelakov.. predpokladam ze holand a aleman bude taky slusne nacpana databaze bo tam je velka tradice obytnaku.. rekl bych ze balkan bude slabsi.. ale funguje to dobre..
    SURICATA
    SURICATA --- ---
    Srbsko za navstevu nestoji, projeli jsme ji v 2009 krizem krazem a hezke to je jen v národním parku Derdap na hranicích s Rumunskem a národním parku Tara. Srbové jsou kreténi a snaží se cizince ojebat kde můžou. Pokaždé, když jsme jedli někde v restauraci, tak nám naúčtovali úplné nesmysly a pokaždé jsme se s nima museli dohadovat. Nakonec když jsem pohrozili policii tak to většinou změnili. nevim mozna se to zmenilo, ale my navštěvujeme balkan pomerne často a Srbsku se vyhýbáme. Ja osobne mam nejradeji Bosnu a Hercegovinu a Albanii. I když v Bosne uz je ted daleko vetsi turisticky ruch nez tomu bylo v minulosti. V Albánii na hranicích platí to samé jako psala Atarka, základem je zavřené okny a ujíždět. Decka byly i na krizovatkach ve Skadaru (město na hranicich s Cernou Horou). Urcite stoji za navstevu města Berat, Gjirokaster, Kruje. Od Vlore dolu jsou dlouhe opustene plaze, kde se da kempit. I když pristup k nim je slozitejsi. Pak urcite stoji za to navštívit jezero Ohrid.
    V Černé Hoře se platí ekologická daň za auto při vjezdu do země(myslím že to bylo nějakých 10 nebo 15€), za navstevu urcite stoji narodni park Durmitor.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    cau vsici, tak zase planujeme vyjet, tentokrat na balkan. takovou malou okruzni jizdu do makedonie a zpet... chci se jen poptat [v techto koncinach se budeme mpohybovat poprve] ceho se vyvarovat a jak okoli snasi psy a jestli se nekdo setkal s nejakou prudou... diky ;]
    CUBU
    CUBU --- ---
    cau lidi, tak letos pro nas balkan pada, nejsou skvarky, tak vyrazime do zernosek na ostrov, ale pak bychom si chteli projit kokorinsko, je to tam krasny, akorat nevim esi se tam nekam vejdu s obytnakem, znate to tam nekdo trochu ? diky
    RAFEK47
    RAFEK47 --- ---
    Cau druha pulka srpna - prvni pulka zari jedem taky na balkan... Vypada to na podobnou trasu :) Diky za tipy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam