• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci

  Vítejte na diskuzi pro lidi, kteří již nejsou ochotni volit "menší zlo" v podobě velkých stran, které to právě nek**ví...

  Volte malé strany, jedině tak se může něco změnit!

  rozbalit záhlaví
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  THE_MIRACLE: Pointa je, že vězni volí Karla, že schvaluje amnestii, a ty volíš Karla, protože by Zeman mohl udělat amnestii.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  ARCAK: ja taky neverim modelu pravice a levice...
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  THE_MIRACLE: Jasněže Karel je dobrý i kvůli obsahu těch výkřiků. A nevěří na model pravice-levice, oslovuje všechny třídy naší společnosti.

  Vězni volili Schwarzenberga. Získal si je, když schválil amnestii - iDNES.cz
  http://zpravy.idnes.cz/vezni-volili-schwarzenberga-dgx-/domaci.aspx?c=A130113_151752_domaci_klm
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  Já nechci mít jako prezidenta burana, který si zapaluje jednu od druhé, a chlastá jak...
  ALE beru to tak, že nemám na vybranou. Mít na hradě loutkohrajícího Kalouse (a ten bude z povzdálí tahat za nitky) je pro mne přijatelné pouze když to bude hrad Mírov.
  Mít tam člověka, který tu chce zřídit americkou vojenskou základnu, který uznal Kosovo, průser v Palestině (to, že US media to označovaly velmi kladně neberte v zřetel - Francouzi a Indové z toho měli docela prdel a Frantíci napsali, že Karel je naprosto neschopný, Indové prý zašli ještě dále), průser s rusko-ukrajinskou smlouvou na plyn, když ji ukrajinci upravili, a omlouvá se sudetským němcům? Fakt ne.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Co se týká pozitivních komentářů k oběma kandidátům.
  Já se považuji spíše za voliče, který by měl být voličem ČSSD či podobné strany. Střední třída, zaměstnanec. Bohužel by se ale ta strana musela chovat tak, jak má, To jaký má program apod., což se neděje. Já si ale myslím, že ačkoliv je Karel členem TOP09, že není člověkem, který se vyhraňuje k jedné straně. Já si naopak myslím, že on je velmi nadstranický a jeho názory směřují napříč celým politickým spektrem. To že zakotvil v top09 je pro někoho nešťastné (pro mě), pro jiného šťastné (volič topky), ale nemělo by to být hlavním kritériem při volbě prezidenta. Můžeme to považovat za špatné, ale mě prostě Karel připadá jako takový předseda nepředseda. Topku vede de fakto Kalous, to víme všichni. Mně to ale prostě u Karla nevadí. A jinak ho považuju za velmi slušného člověka, který má lidské názory a je ve světě ikonou. To je pro mě hlavní plus. A když čtu na novinkách diskuze - hlavně ať nevyhraje Rakušák šišlavej - sorry, ale tohle může naspat jen dement.

  Naopak názory typu, že mi je bližší to co říká Zeman beru. Ale u mě to tak není. Zeman je jistě vysoce inteligentní, ale bohužel já v něm vidím druhého Klause. A jelikož je pro mě Klaus ztělesněním zla, nemohu volit někoho, kdo mně ho připomíná. I když názory mám se Zemanem rozhodně bližší, než s Klausem. A ano, taky mi vadí ta minulost.

  K těm mým apelům ještě. Já si občas tak zkouším, jaké jsou reakce na některé "výkřiky". Je to nejlepší způsob, jak zjistit, co si lidé myslí. Nicméně trvám si na tom, že Karel je nejlepší volba i z těch ve výkřicích zmiňovaných důvodů. Je jasné, že pro každého z nás by byl 100 % ideální prezident někdo jiný (nejlepé pro každého právě on :-)), takže teď je potřeba jen vybrat správně.

  Takže volte dle svého srdce a pocitu.
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  A propagandisté pseudoknížete opomíjejí to, že Karel je součástí Nečasovy vlády, která je dle lidu ještě horší než Tupohlavova a ODS se drží nad vodou jen díky tomu, že poslanecký mandát dali člověku nepravomocně odsouzenému za korupci (vlastně jen neproběhlo odvolání). Čestný člověk by řekl - BYE - jsou věci které prostě překračují hranice (a to je překročilo fakt nádherně, když se tato vláda nazývá protikorupční) a SÁM by požadoval pád vlády - místo toho se jen odvolal ministr spravedlnosti, který se jen trochu snažil omezit korupci. (ano - Pospíšila odvolali dříve, ALE takhle si protikorupční vládu nepředstavuji!!!!).

  THE_MIRACLE: Takže když si nezjistil podrobnosti a něco schválil, tak je to OK? Fakt? Takže člověk schvalující Holocaust, který si prostě nezjistil, co to vlastně ten holocaust je je v pořádku? Snad má kolem sebe pár právníků, kteří by ho měli varovat, co sakra vypustí z úst. A poradce a písaře projevů také nemá? Sorry. To je JEHO "blbost".
  A jestli chceš jako premiéra Kalouska a proražení Benešových dekretů - PLS vol Karla.
  A mimochodem - pamatuji, jak se vymlouval o tom, že k skupině B. vůbec nepatří, nic o ni neví a pak pod tíhou důkazů řekl jen to, že navštívil nějaké jejich semináře.
  Pohřeb si Karel v mých očích udělil uznáním Kosova.
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  THE_MIRACLE: Jiste. Opakovani nazoru, ktere ostatni rozporuji konkretnimi argumenty, ovsem prestava byt preojevovanim nazoru. Stava se vyhybanim dialogu, stava se demagogii. Neboj se, i na tu mas v demokracii narok. Vcetne reci o pravde a lasce ponekud nekorelujici napr. s absurdni a pres upozorneni opakovanou lez o amnestii.

  Opravdu je mi jedno, jestli pro daneho kandidata hlasuji volici KSCM. Jak sam rikas, mame demokracii a je to jejich pravo. Nevidim, jak by to v ocich demokraticky smyslejiciho cloveka mohlo kandidata poskodit. naopak chapu, ze z pozice salonniho demokrata to muze znit logicky.

  Volici KSCM daji Zemanovi hlas proto, ze nebudou chtit hlasovat pro Schwarzenberga. V tomto smyslu vyzniva i vyzva jejich predsedy - nehlasujte pro Schwarzenberga. Zasadni duvod asi bude v asocialnich reformach, ktere Schwarzenbergova strana prosazuje ve vlade a v parlamentu. Coz ty treba nemuzes videt, protoze souvislost mezi Schwarzenbergem a TOP 09 ti "knizeci propagandiste" vymyvaji z hlavy.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  ZEPHEER: ano, schvalil ji ve chvili, kdy nevedel podrobnosti. byla to chyba a chybovat je lidske. nebyla to chyba na urovni uzavreni opozicni smlouvy. jeste doplneno tim, ze zeman ani neuzna, ze to byla chyba. to maji s klausem spolecne. podle me nema byt prezudent hlavne jesita.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  ARCAK: vyjadruju jen svuj nazor. na to mam bohudik v demokracii narok
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  THE_MIRACLE: Naopak. Právě kníže (mimochodem - tituly jsou naprosto nelegální) hned prvního ledna schválil Klausovu amnestii. Až potom pochopili, že je to průser a Kalous se to snažil vyžehlit. Ale jako jediný politik (pokud se nepletu) veřejně schválil Klausovy amnestie.
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  THE_MIRACLE: Ve tvé agitaci ("apely", lol) není ani pravda, ani láska. jen házíš špínu. Což dělá celý Schwarzenbergův tým.

  Založil sis klub o politických alternativách a propaguješ tu současný establishment a snažíš se vymejvat další.

  Nevzal jsi moc doslova nějaké školení o tom, jak přesvědčovat lidi?
  KEDRIGERN
  KEDRIGERN --- ---
  Zmrd jako zmrd, ale je pravda, že KS nepřivede kmotry, kteří jsou už dneska upozaděni. Toho, že by tím vzrostl Kalouskův vliv se nebojím. Zatímco Zeman má pěknou plejádu monster z dávných časů, které už jsme skoro zapomněli...

  Fakt by se mohl zjevit ten Cthulu a kandidovat :( jinak fakt nevím.
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  THE_MIRACLE: to je prave medialni fikce ze KS je pravdolaskar a Zeman je opak.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Nechci aby to tu dopadlo jako v rusku- medvedev putin, klaus zeman
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  KAILASH: ne, jen jako pravdolaskar volim knizete. A pokud me apely presvedci jen jednoho, maji smysl.
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  THE_MIRACLE: mas docela vymyty mozek kampani knizete:

  Zeman: Amnestie je feudální přežitek. Schwarzenberg: Máme plné věznice

  Rozdílný názor měli oba kandidáti na Hrad na možnost prezidentské amnestie. "Je to feudální, monarchistický přežitek," vymezil se proti této možnosti. A vyčetl Schwarzenbergovi, že byl jediným z devíti původních prezidentských kandidátů, který má amnestii v programu.

  Schwarzenberg to nepopřel. "Máme přeplněné věznice a věznice je vysoká škola zločinu, nikoli nápravné zařízení," vysvětloval ministr zahraničí. Kritizoval podobu amnestie Václava Klause. "Tento způsob amnestie se mi zdá poněkud nešťastným," uvedl předseda TOP 09. Není to ale podle něj na odchod jeho strany z vlády.

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/debata-schwarzenberga-se-zemanem-v-ct-po-1-kole-fo1-/domaci.aspx?c=A130113_122506_domaci_kop
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  ZEPHEER: kdo voli zemana, voli klause. I s amnestii.
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  Řeknu to takhle. Mít za prezidenta člověka, který schválil cirkevní restituce, souhlasil s Klausovou amnestií (ano - první den souhlasil, Kalousek byl pak děsně proti ale až poté, co vylezl na povrch odpor obyvatel), uznal nezávislé Kosovo, průser v Palestině, průser Rusko-Ukrajinský plyn, mohl by schválit likvidaci Temelína, proražení Benešových dekretů, o jeho provázání s jistými zahraničními skupinami ani nemluvě - To si raději vemu půl litru bechera a jdu volit Zemana.
  Problém je v tom, že není koho volit.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  ARCAK: Z pošty vím, že vás pane ARCAK zajímá můj názor. Víte, můj názor je tuctový maloobčanský jako tisíců jiných lidí. V televizi nyní vystupují, po tom maratonu, politologové a ti jsou fundovanější, je to jejich práce, i hobby. Takže co řeknu já je pouze takový malý nicotný názor. Schwarzenberg se dostal na druhou příčku součten dvou vrstev obyvatelstva : a) mladí ho volili trochu z recese a shlédli se v tom, že je to hravě. Kdo by chtěl ho obhajovat tím , že má dobré názory, tak víte, dobré názory měli všichni, každý svým způsobem, ale jiné postoje ... a b) bohatí. Ti zase spekulovali, že je lepší mít na Hradě blba, co chrápe, který neumí zazpívat ani českou hymnu, který sice má "lidové" názory ( jiní je mají také ), ale dá se ho oblbnout, ukecat, a který nebude rejpat do mafiánských struktur, nechá tu bandu korumpčníku, švindlířů a pseudopodnikatelou, co se živí neprací, na pokuji....bude to loutka k smíchu. To potřebují. Kočka když chrápe, myši mají rej. Volili ho né proto, že něco umí, že cíleně půjde za morálkou a principy, že něco ovlivní, ( jak by to udělal Okamura ) ale přesně naopak : že nic neovlivní.!
  Takže ikdyž jsem to neřekl kultivovaně, komplexne, určitě už vnímáte "co" jsem chtěl o Schwarzengergovi říci. Samozřejmě, že se mohu mýlit, je to můj malý osobní názor. Do Klause jsme také v r. 2000 neviděli. ( Já byl jeden z mála, který ho už tenkrát prokoukl )..
  viz čtení zde : [ Antikomunisticky klub ]
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  ALDARION:
  Ďábel nikdy nespí, takže má přibližně o polovinu více času na práci než ostatní. Schwarzenberg spí odhadem polovinu času v práci, tudíž ho má přibližně polovinu co běžný kandidát.

  Mohl bys namítnout, že ďábel napáchá více zla než takový Schwarzenberg. Ale to je právě věc, na které se nejspíš neshodneme :)
  ALDARION
  ALDARION --- ---
  ARCAK: To je tak silné tvrzení, že bych k němu skoro rád viděl komentář. (Třeba je za ním úhel pohledu či spojení faktů, které mne nenapadlo a bylo by dobré se nad ním zamyslet...)
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam