• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VICKE: jen malé geeky upřesnění: v druhé edici ADnD. A tenkrát se to nejmenovalo AC, ale THAC0 ("To Hit Armor Class 0"). První edice měla v podstatě normální AC známé z potom, plus mínus (nevím, jestli se tak i jmenovalo, ale to "nižší lepší" je specifikum ADnD 2e pokud vim)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VICKE:
    díky. Mě to vtipný přijde :) stačilo AC = Armor class :D než jsem to dočetl byl jsem pobaven...
    VICKE
    VICKE --- ---
    RAINBOF: AC = Armor Class, obranné číslo v rpg hře Dungeons & Dragons; čím vyšší, tím lepší; (ovšem jen od 3. edice výš, v první edici a AD&D tomu bylo naopak a tento pitomý vtip by v těch dávných dobách nebyl vtipem). Rozpitváno, je po vtipu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MATHES: "Vynálezce vtipů bez pointy zemřel." Čekáš tedy, že to bude nějaký vtip, ale je to jen normální pohřební oznámení - takže se ti nedostane té pointy, kterou očekáváš.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: ne, je to klasickej blind spot check.

    Někteří lidé zaměňují "zajímavé" za "vtipné". Lepší to ignorovat :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Je tohle jenom klasicka hricka na test blind spotu, nebo mi neco unika:



    Nepozastavil bych se nad tim, kdyby to nebylo ve vysmatejch :) [ PALADIUS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    PISKVOR,
    ADITU: Dekuji.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    tak v tomhle případě může rovnou vyráběh komerčně a ještě k tomu přidat nějakou produkci bio-hnojiv...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    FRONEMA: Aha, to dává smysl, díky!
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MYSHAAK: je to odkaz na ten vtip "when life gives you lemons, make a lemonade". jakoze povzbuzeni, ze kdyz je zivot tezkej, snaz se z toho neco vytezit, najit na tom to dobry
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nějak mi tu chybí pointa. Pokud tedy není v tom, že se na mě jednou život nasere. Ale ty citrony?
    ALESH
    ALESH --- ---
    JOSE_MAT: aha, toho jsem se bal.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ALESH: asi slovo Minerva
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ADITU: musim teda rict, ze spojeni "aby sis s jednim ditetem vubec vrznul" me dost vylekalo ..
    2MAN
    2MAN --- ---
    DOCKINEZ: ok, díky... hledal jsem v tom způsob, jak vydělat, viz PRAASHEK:
    ADITU
    ADITU --- ---
    CHEVALIER: u prvniho je to patrne jasne. aby sis s jednim ditetem vubec vrznul (a mohl tak pocit druhe), se potrebujes zbavit prvniho ditete, tak ho s piskotama (aby neotravoval, ze ma hlad) posadis k televizi ke krteckovi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CHEVALIER: K poceti prvniho ditete je treba navodit vasnivou atmosferu; k poceti druheho je zejmena potreba odpoutat pozornost toho prvniho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam