• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    Piráti.czprosíme účastníky debaty, aby se zdrželi vulgarit a osobních útoků alespoň na úrovni některých slušnějších klubů tady na NYXu (nereagujte na ID DANYSEK a VYHULENY_UFO jsou to trolové)
    Veškerý gaychat patří do druhého klubu, zde bude smazán.
    homepage - www.pirati.cz | twitter - 
    @PiratskaStrana | toto je polooficiální odborný klub pro nyx-aktivní členy, kandidáty, příznivce a potenciální voliče - ne [ oficiální fórum ] | pokud hledáte na NYXu spíše obecnou diskuzi o autorském právu, zkuste [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ] | pokud chcete obecně tlachat o nově vznikajících politických stranách a hnutích, zkuste [ Politické alternativy a jejich příznivci ] | pokud chcete Piráty obecně nemoderovaně poloodborně zdrbnout, jsou tu pro vás [ Piráti.cz (unofficial) ] | povolební priority [ 20 nejdůležitějších bodů pirátského programu ]
     
    Automaticky detekované klikatelné hashtagy pro lepší organizaci obsahu jsou v tomto klubu vítány - příklady: #praha #volby #koalice #privacy #media apod.
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: bejt genderově ženská je dnes velká kompetitivní výhoda, nevím čemu se divíš :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: aha, takze si nakonec zenska..... mas k tomu co rici?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: já se dokážu soustředit buď jen na víc věcí najednou, nebo na žádnou.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NIEKT0: samozřejmě, že je to expert na všechno. To mohou potvrdit všichni, kdo ho osobně znají :-) (a takových lidí neznám málo...)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: a kde jsem prosim rekl, ze jsem expert na vse tebou jmenovane? To, ze se o mnohe veci zajimam je jina vec... a faktem je, ze oponovat nezvladne nikdo, takze asi o tom porad vim vic nez ti druzi ;-)
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DANYSEK: (ak teda nie si danysek, potom si expert na vsetko, od politiky cez reverzovanie, stavbu zeleznic, psychologiu, prace vseho druhu, a tak dale:)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: ve svem veku bys uz mohl vedet, ze urcite cinnosti se musis venovat primarne... a zbytek svych zajmu si muzes ponechat jen jako hobby s tim, ze v tech hobby oblastech holt expertem nebudes... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: hele, já nevím, třeba mi do téhle situace dostalo tvoje neustálé veřejné zdůrazňování toho, jak nejsem dobrej v ničem :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a tak clovek ma vedet, v cem je dobrej... zejo... pokud nechce bejt jen to krovi :-) A co se zajimavych vyletu tyce, poslanci se taky nedostanou vsude... ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: nikdo nechce delat celej zivot krovi, paklize mu nestaci pocit "byl jsem aspon trochu u toho"
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    XCHAOS: Udělej screenshot tohodle příspěvku a použij ho na volebním letáku...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: mě by fakt nevadilo být uklizený do Bruselu :-) fakt myslím, že na těch cca 5 volitelných míst bude pěkná tlačenice, v primárkách. Co si nejsem jistý je, jestli chci zbytek života dělat křoví někde na 10.místě kandidátky. popravdě to moje nadšení pro věc není taky neomezené. je to po těch letech trochu buď a nebo. ale trochu se bojím, že bych fakt musel nastudovat jak doopravdy funguje eurobyrokracie a že by mi z toho vybuchla hlava.

    ale víš co, udělat si výlet třeba někam do ústředí ESA jako turista nebo jako europoslanec by byl taky trochu rozdíl :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: .. a to, že volební místnost není volební štáb...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: ... to, že to kolo není lítací, to je nepodstatný detail, že :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: asi bych chtel hodne, kdyz chci videt v eu parlamentu schopny proevropsky jedince, kteri nebudou otevirat zbytecny otazky ci resit pripadnou nesmrtelnost chrousta.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: ...a to vis, ze do Bruselu se lidi obvykle jen uklizi, aby uz od nich byl klid...? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: no jo no, to je proste prekerka. clovek, jemuz na hodinu zkolabuje internet ve volebni mistnosti piratu a jenz vymysli na internetech slapaci solarni letajici kolo, chce do politiky. rozhodne si nechci nic myslet o nezamestanych kinderbolsevikach snici sny o nzp, kteri se chteji realizovat v politice jako jedinem moznem reseni pro svy sebeuplatneni.

    chapu, ale, ze ziskat europoslanecky plat, tak to znamena zajisteni do konce zivota. z toho se bude pocitat i pekny duchod. ale uprimne xchaosi, dokazal to kdysi mach od svobodnych, vazne na to mas?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Plat 160 tisíc čistého a tučný důchod z Bruselu. Kdo chce být europoslancem? | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/...ho-a-tucny-duchod-z-bruselu-kdo-chce-byt-europoslancem.html?kapitola=1224543
    Ehm, píše o mě Blesk :-) Jako obvykle je to bulvár - programátor už v podstatě dávno nejsem :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Poslední dějství GDPR - Pirátské listy
    https://www.piratskelisty.cz/clanek-2252-posledni-dejstvi-gdpr

    Cesta GDPR Sněmovnou snad byla završena ve středu 5. prosince. Nařízení je platné již od 25. května, ale Česká republika stále nemá implementační zákony, které vyjasňují některé části a zavádí tolik žádané výjimky. K sněmovním tiskům 138 a 139 se nashromáždilo 54 pozměňovacích návrhů. Pojďme si shrnout, co prošlo a co ne.
    OOHN
    OOHN --- ---
    DANYSEK: na věcech veřejných je ten post ještě o trochu vypilovanější a stejně sklidil posměch. To je bžunda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam