• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    KEDRIGERN: Pokud nemá prachy tak je to jedno, budu zjišťovat. Že to dostal od Hřiba po odchodu ze sněmovny za pomoc k funkci předsedy a za podporu je myslim známý fakt.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    EL_TOPO: I kdyby prachy měl, tak snad jde o to za co. Zrovna Jakub má spoustu diskutabilních vlastností, ale když dostane úkol / roli, tak ho plní. Takže pokud ho ccheš označovat za tafikanta, tak k tomu dodej relevantní podklady. Fakt je neuvěřitelně hloupé označovat každou placenou funkci za trafiku.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: (zaskočit, ne zakročit... poslední dobou strašně prasím, všechny texty)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EL_TOPO: no vidíš, jako je horko, taky jsem z toho v prdeli ;)

    je tam i Kalousek! :D ten sedí v kolika radách? to by mě sralo teda víc, nesnáším kumulanty... a jinak asi chápu, že tam prostě cpeš lidi ze širokýho politickýho spektra
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    CHORCHE:
    Kurzy.cz - největší český finanční portál
    https://rejstrik-firem.kurzy.cz/23220121/nadacni-fond-vltavske-filharmonie/
    Ale možná prachy nemá, mažu to. To si musím zjistit jestli jsou i zaměstnanci fondu nebo ne.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EL_TOPO: a ty si taky furt přehnanej, v článku Michálek není ani zmíněný a vypadá to od tebe zas jako výkřik ze tmy
    něco s tím overthinkingem už dělejte a nebo aspoň argumentujte jako dospělí, dej nějaký kontext, a ne jako konspirátoři na dojezdu
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    Jejda, trafikant Jakub Michálek asi přijde o trafiku od Hřiba.

    Resort financí vzal fond Vltavské filharmonie před soud | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/nadacni-fond-vltavske-filharmonie-pred-soudem-hrozi-mu-zanik-kvuli-25-let_2606250923_dci
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    MILKMAN: O tom sa hovori uz 10+ rokov, aj viac, ale naraza to na realne rozdelenie sil na magosi, a zaujmy stuktur napojene na mestske firmy/hospodarenie mesta...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CHORCHE: prosímtě jasně. Politická strana vznikne prostě tak, že se postě pár kámošů náhodně potká v hospodě, jasně... :-) Resp. Piráti takoví byli, co já vím - prvních pět let? Pak už jsme začali být zajímavý i pro jiný typ zájemců o členství (viz zde tolik diskutovaná Nová vlna - ale tam je to ještě složitější, celé...)

    Lobbying není nutně myšlený tak, že někdo rozdává kufříky s milionama. Nežijeme v devadesátkách, že jo. Developeři jsou investoři obrovských částek, jsou garanty jejich zhodnocení, a bylo by spíš divné, kdyby se neustále nezdokonalovali v nějakém jednání s úřady. Památkové zóny, uliční čáry - nic z toho je nemůže nějak překvapit ani zakročit. To je prostě fakt. A jak zdůrazňoval třeba odpadlík od ODS, jihočeský hejtman Kuba - to, že někdo někoho zná, je podle něj prostě základem politiky...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    XCHAOS: nevím, ale nevyhnutelně existuje :D
    tvl ty si lunetik, že i já jsem vedle tebe konzervativec
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    MILKMAN: Ale jo, u městských akciovek se občas stává, že veřejný zájem narazí na paragraf o péči řádného hospodáře a jde to pak proti sobě.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEDRIGERN: nevím. Ale nevyhnutelně existuje. Asi těžko budeš sázet na to, že v Praze postavíš čtvrti za miliardy, aniž by si ve všech politických stranách (nejen v Pirátech) neměl svojí lobby, že ano.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    XCHAOS: Jaká developerská lobby v Pirátech? Boj proti NIMBY ano, ale developerská lobby?

    MILKMAN: Jistě město by mělo být řízeno mnohem lépe.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GAARQ: Netrollit - trolí samo!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DOCKINEZ: no, ale PRAVNI nazor visco, a ten je nejvic. dokonce i vic, nez konzervativni zarputilost doprovazena akutnim zuzenim vedomi:))
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    pánové, jděte si ipsovat někam jinam, děkuji ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Sice o tom víš piču, ale o to silnější máš názor <3
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DOCKINEZ: nene - TY!:)))
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jasně, rozpatlávej to hovno po sobě bro.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DOCKINEZ: ale ono rec nebyla o nejaky evropsky legislative, nybrz o 'zapadni civilizaci' a ta rozhodne neni omezena jen na uzemi, na kterym platej naky evropsky smernice, ba dum tsss

    hlavneze sem zastydlej a dezorientovanej cokoliv_jen_ne_pravnik, diky ze sis dal tu praci to zjistit:)) 👌🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam