• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    aha, tak už chápu jak se mu povedlo utopit tu mexičanku....lít někomu ležícímu během peaku do chřtánu vodu je opravdu nemalá demence...4:46 minuta

    My first experience with the TOAD medicine 5-MEO-DMT with Dr.Octavio Rettig
    https://www.youtube.com/watch?v=WCZWTBpwNoQ
    MEA
    MEA --- ---
    BETTER: hlavně v teple, podobně jako u hub, a ideálně mít poblíž sociální zařízení, kdo není pročištěnej, resp. je silně zanesenej např. živočišnými produkty, může se z toho po... :) .. taky záleží na formě a je lepší mít u sebe přísedícího, co může pomoct v čemkoliv .. ale na někoho to vůbec nepůsobí a jinej si poradí sám .. hlavně, aby to bylo v klidu a pohodě :)
    MEA
    MEA --- ---
    VYHULENY_UFO: hermetismus ne a ostatní neznám
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    VYHULENY_UFO: no, především univerzální kosmickou nejvíc cool moudrost samozřejmě. Vždyť to víš sám. Uplně největší. A nejsilnější. Něco, proti čemu pokorně přiznáváš, že tě jenom bolí hlava. Za to ti děkuju, že jsi tak skromný. A chápeš jsem uplně nejlepší a hustej teďka, jak jsem to poslouchal.
    BETTER
    BETTER --- ---
    HURW: Takže mám být...ne v hopohodě...To jsem potřeboval vědět :)
    BETTER
    BETTER --- ---
    Ahoj...jen dotaz, ani nevím proč mě to zajímá...asi stárnu.
    Jaký to je? Ve srovnání s houbami, lsd, rajčákem, šalvějí...
    To vše znám, často až familiárně dobře...z celého světa...DMT ne. Ale. Mám ho v kapse a...jen se ptám.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VESPER_INDIGO: jake veci, krome boleni hlavy, mas na mysli? da se to nejak konkretizovat?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Ahoj, komu samotné poslouchání téhle hudby taky dělá *věci*? Docela zírám...

    DMT SPACE Within Spirit Psychedelic Trip 963Hz Pineal Gland Activation | Deep Sleep Meditation Music
    https://www.youtube.com/watch?v=VCeNUH4RY0M
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEA: ja se zeptam, nejsou hermetismus a rosenkrucianstvi (nebo jak se to menuje) spis spirituaini (lidove ezo) smery nez nejaka hlubsi veda?
    MEA
    MEA --- ---
    MEA: nakonec promazáno, prosím zbytek zatím nemazat, poslala jsem info dál .)
    MEA
    MEA --- ---
    film Bufo alvarius získal cenu :)

    MEA
    MEA --- ---
    E2E4: promažu, ale fakt nyní nestíhám, sedim nad bakulí O_o :))
    tak to snad udělám nějak průběžně..

    nebo kdybys měl čas a hlavně chuť to promazat.. ale chápu, kdyby se ti nechtělo
    MEA
    MEA --- ---
    MEA: ten je o žábě
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MEA: nedokážu si představit, že by ta osoba poslala link na něco smysluplnýho nebo jakékoliv přínosnýho, klidně ty jeho nadávky promaz ať to tu má nějakou úroveň odborné diskuse..
    MEA
    MEA --- ---
    jinak tady ten RO uživatel, co tu měl ty výlevy, zmiňoval nějaký článek.. byl to reál článek s dobrou kvalitou a nebo to byly kecy? tušíte?
    MEA
    MEA --- ---
    E2E4: díky, necháme to tady, příspěvek toho hovňouse :)))?
    nebo by si to mohl po sobě uklidit sám, jak to dělaj někteří zodpovědní pejskaři.. .)
    MEA
    MEA --- ---
    RICK: ale jo, je to psaný prostě a jednoduše, velice obecně, ale dotýká se to podstaty, jasný..
    no.. dneska jsem poslouchala rozhovor s jedním adiktologem a potvrdil to, co si myslím nejen já už dlouho, že každá doba má svou drogu, zjednodušeně tvrzeno.. co se mi na tom ale nejvíc líbilo, že to zjednodušil pro co nejvíce lidií až tak, že tvrdil něco ve smyslu, dřív jsme měli alkohol a ještě mnohem dřív tu vládly lisohlávky :))), tak to jsem se krásně zasmála a pobavila..

    že se možná zase vracíme k tomu DMT? :D i když pivo je pivo :))
    MEA
    MEA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam