• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    JUANITA: ok. doufala jsem, ze 50ml mlika se bude brat jako zanedbatelna porce a kafe bez mlika mi nechutna. vymenit ho za cernej caj s citronem, to uz by slo? par kapek citronu nastimuluje tvorbu inzulinu? doufam, ze ne.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    POZITRON: mliko obsahuje sacharidy, pokud ti jde o nestimulaci insulinu, neni to dobry. trochu proteinu taky, pokud ti jde o nestimulaci mtoru, neni to dobry.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LENNOX: hele, takovej asi trochu blbej dotaz ohledne prerusovanyho pustu. kdyz si dam kafe s cca 50ml polotucnyho mlika, pocita se to uz jako preruseni pustu?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    THERIDANE: to je pro tvoje dobro, preci nebudes jist skoro cistej protein :D
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    LENNOX: jo, 30% cukru v beef jerky mi docela vyrazilo dech :-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    POZITRON: tos byla fakt chodici diabetes :D a ty kila zeleniny ted, to zni jako opravdu hodne vlakniny, do toho jeste pohanka, coz jsou vlastne navic seminka... no pokud s tim nemas problem, tak gratuluju, mne se z myslenky na navrat k vlaknine dela lehce nevolno :)

    s cukrem jsem si taky uzil par WTF momentu, aneb at zije nakupovani v supermarketu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LENNOX: 16:8 zas ne. se sacharidama to je tak, ze mne moc nechutna sladky, takze nejaky dortiky, susenky, to jsem jedla vyjimecne. co jsem ale jedla hodne, jsou testoviny, ty nejvic, rejze, brambory, pecivo, ovoce. ted se snazim pecivo nejist vubec, rejzi vyjimecne trosku, to samy testoviny, ty jsem omezila tak na cca dve porce tydne. :) miluju pohanku, zrala bych ji na kila klidne denne, tam jsou sacharidy, pak jim hromady mlecnejch vyrobku, kila zeleniny, trochu ovoce. treba vcera jsem mela 3 malinky makovy kolacky a zas tak mesic je jist nebudu, takze 100% to neni, obcas dojim po synovi par lzicek termixu.
    jako ja jsem sama cumela, v cem vsem sacharidiy jsou a kolik.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    POZITRON: takze de facto IF 16:8. je videt, ze staci relativne malo a vysledky jsou celkem rychle hmatatelny :) a ty cukry, co jis, jsou v jaky jsou forme?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LENNOX: no prave driv jsem jedla temer nepretrzite, uzobavala, takze slinivka se nezastavila, to uz ted vsechno vim. ted se snazim jist posledni jidlo treba v 8 vecer a nesnidat. a mit mezi jidlama aspon treba 3h mezeru, coz se ne vzdy dari, ale pracuju na tom. :) mam PCOS a inzulinovou rezistenci a po prechodu na tuhle dietu se zlepsil i cyklus, fakt to funguje. jeste doufam, ze zacne mizet brisni spek a budu spokojena zcela.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    POZITRON: a jis v prubehu celyho dne nebo mas omezenej casovej ramec?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Jdu se pochlubit. :) Dneska jsem si namerila lacnou glykemii 4,9, mam obrovskou radost. Pro vysvetleni, tolik jsem mela parkrat akorat v dobe, kdyz jsem si v tehotenstvi pichala inzulin, jinak jsem se nedostala pod 5,6. :) A to se nesnazim o ketozu, jim tak do 100gr denne, pod nejakych treba 70 se asi nedostanu, drzim toto stravovani neco pres 3 mesice, 7kg dole. :)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SLASH: a to mam jako podporit hovadinu jen proto, ze patrim do tabora, v jehoz "prospech" zrovna vysla? nope :D
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    SLASH:
    POZITRON: ano, confirmation biasem trpi vsichni, kdyz necemu prilis verim, je dobre neptat se na 101. duvod, proc to funguje, ale proc by to fungovat nemuselo. zvlast dnes, kdy 70% obsahu konzumujeme prostrednictvim 'related videos', je naramne jednoduchy utect si na ideologicke ostruvky (a to rikam jako keto-carnivore :-).
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SLASH: jakou reakci jsi necekal? je to clanek plnej nesmyslu.
    SLASH
    SLASH --- ---
    LENNOX: na Keto fore by som nečakal túto reakciu na tento článok...
    všimol si si že tvrdia "less healthy"?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SLASH: lidi bohuzel lzou, jak kdyz tiskne, takze tyhle studie maji hodnotu nula nula nic. nekdo zas potreboval rychle vykazat "cinnost" :D
    SLASH
    SLASH --- ---
    Vegetarians are 'less healthy and have a lower quality of life than meat-eaters', scientists say | The Independent
    https://www.independent.co.uk/...a-lower-quality-of-life-than-meateaters-scientists-say-9236340.html
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    FRONEMA: No, to by se ti nejspis doneslo...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    DANCHEZ: Kdyz jsem byla v ketoze tak jsem si nic takovyho nevsimla. Zaroven jsem to ale ani nejak specialne nezkoumala
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    nejaky holky tady?
    'Keto crotch' may be a side effect of the keto diet - INSIDER
    https://www.thisisinsider.com/...bclid=IwAR0pO4Rmt-hXLHZkIuJS6rK7U6p5PbRnNXXlrZF4S8S6bwFqrkTTgfaCPC8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam