• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    Snad se vyjadřuji jasně a obnovíte REBORNĚ ÚČET A ZAKÁŽETE VSTUP JEN DO TÉTO DISKUSE:


    NYX:

    SUBVERSION:

    Správný a férový přístup serveru ke znásilnění:

    9
    Do your part to get rid of rape culture. This is important for women, but it may be even more important for men. Preventing potential rapes ultimately depends on educating people on rape and taking a stand against it.

    Even when it's just you and the guys (+and woman: SUBVERSION!!), don't say degrading things about women or make jokes about rape. When men see other men empathizing with women, they may be more likely to do the same themselves.[16]

    zdroj:

    How to Prevent a Potential Rape (with Pictures) - wikiHow
    https://www.wikihow.com/Prevent-a-Potential-Rape


    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    NYX:
    SUBVERSION:

    ,,Ze je nemocná je jasné, nicméně proč ji tu máme věčně tolerovat s ksenofobnima kecma o "negrech", "bijte turisty" a jinými srackama - nechápu. "

    Milá SUBVERSION, ať tu příspěvek a to vtipnou parafrázi před vstupem do turisty narvaného klubu: ,,Bij turistu do hlavy." nechápavě zkresluješ, jak chceš a i když SICE TO TU NABRALO PO ÚTOKU NA REBORNU A KDYŽ TO ZJISTILA v březnu snad vše PRAPODIVNÝ OT SMĚR, ale předně:

    TEBE NEMUSÍ ZAJÍMAT, CO SI TU V TÉTO DISKUSI PÍŠEME, TY JSI přeci ZADANÁ!!, MÁŠ MIMINO!! , SNOWWHITE je zadaná taky, a myslím, že jsi to celou dobu od podzimu, kdy byla REBORNA V TÉMATU, spíš ty a spol., co NEmá v této diskusi o seznamování a zážitcích a zkušnostech ze seznamek, primárně CO DĚLAT ANI TADY BÝT (A TO POKUD MOŽNO, ALE TO UŽ SE VRÁTIT NEDÁ, už od listopadu, kdy byla REBORNA ještě zaměstnána A SPOKOJENĚ na velíně v práci) ji obtěžovat svými dojmy o cestě z OVY A DÁVAT JEJÍM POTENCIÁLNÍM NÁPADNÍKŮM NA NI TAKOVÝTO ( tehdy podle mě z její strany od tebe naprosto nevyžádaný) feedback

    To vskutku nepůsobilo jako inzerát na pomoc REBORNĚ k návratu jejího snoubence nebo seznamování s dalšími muži z nyxu!

    ,,Jak rozvije teorie že za všechny její problémy můžou cizinci a pak si ještě třeba bere do huby moje dítě? WTF?" - nic takového tu Reborna nepsala a ribjony a byty pro ,,negra a robjony" nemyslela tvoje dítě, ale spíš parafrázovala něčí politiku.


    ,,,,Ze je nemocná je jasné" - NE, NENÍ NEMOCNÁ REBORNA, ALE TY A TO VELMI VÁŽNĚ.

    A zdá se, že Reborny poznámky na tebe a tvůj původ budou mít totiž třeba i jinou příčinu:

    Ty jsi možná z Ruska, ale my jsme součástí ZÁPADNÍ A RÁDOBY CIVILIZOVANÉ KULTŮRY, kde se lidi znásilnění nebo jeho obětem nevysmívají a nebo KDYŽ NA TO PŘÍJDOU až později na to (a to ještě společně s pachateli) pak alespoň nereagují a distancují se od toho.

    A správný postoj k oběti tohoto trestnýho činu a nebo všemu kolem toho, je tento... zavržení a distanc a NE TO , CO JSI TU PŘEDVÁDĚLA směrem k reborně a celé věci TY!

    Jsi duševně NEMOCNÁ A TO VLMI VÁŽNĚ, ale nejsi v tom tady sama... a bohužel ani tvuj ruský původ a celkově jiný přístup k tragickým realistickým příhodám ostatních, tě neomlouvá, i když REBORNA jasně vyjádřila distanc a nechtěla kontakt ona s tebou.

    A je na serveru, jaký postoj k napadání žen ze serveru a diskuse zaujme a chce zaujímat a komu a čemu dá přednost:


    9
    Do your part to get rid of rape culture. This is important for women, but it may be even more important for men. Preventing potential rapes ultimately depends on educating people on rape and taking a stand against it. Even when it's just you and the guys, don't say degrading things about women or make jokes about rape. When men see other men empathizing with women, they may be more likely to do the same themselves.[16]

    zdroj:

    How to Prevent a Potential Rape (with Pictures) - wikiHow
    https://www.wikihow.com/Prevent-a-Potential-Rape


    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    NYX:

    REBORNA přišla den PŘEDTÍM Z POLICIE, jak tu psala, z policie, kam byla udána pro její údajný rasismus, což je nesmysl a pak to tu další dva dny vysvětlovala, že příspěvek nebyl rasistický....

    Zřejmě zachytila poznámku otravný a na Rebornu už po několikáté útočící SUBVERSION o nějakym banu, co ji chtěla SUBVERSION na základě tohoto údajně rasistickýho příspěvku zařídit, protože ho vůbec nepochopila, že nepatřil jí, tedy SUBVERSION, ale jako odpověď BENNY_ mu.

    A chápala to jako hrozící ban do týhle diskuse, což by jí asi nevadilo a bylo spíše vysvobozením, i když jí tu několik IDs psal vloni, že maj radši s NAVAROU oba zůstat výhradně v týhle diskusi a neprojevovat se jinde, což ona neznámo proč dodržela...

    A psala ten den a dva dny po příchodu z policie odpověď SHARKIE a pak SNOWWHITE a tak si zatím varování a tvýho příspěvku evidentně vůbec NEVŠIMLA!!

    A údajně rasistický příspěvek v reakci na SUBVERSION a párty byl toto:

    REBORNA:
    SUBVERSION:

    Reagovala tím příspěvkem REBORNA: na BENNY_ ho, jeho příspěvek, že reborně nechtěl údajně dát na párty ani ,,negr" a nereagovala tím příspěvkem vůbec na SUBVBERISON, která sem něco o párty psala neznámo proč a která nebo někdo jinej REBORNU kvůli tomu příspěvku udala A POPOTAHOVALA na policii pro její údajný rasismus.

    REBORNA:

    Takže REBORNA se tu k tomu vyjádřila a pak si psala se SHARKIE O POŘIOVÁNÍ DĚTÍ A JEŠTĚ musela reagovat na SNOWWHITE, co se do toho montovala a reagovala a to ve spěchu, a tak si varování a tvýho příspěvku asi a evidentně vůbec NEVŠIMLA!!

    A za to, že SUBVERSION považovala příspěvek REBORNY za rasistický REBORNA:, kterej byl reakcí na BENNY_ ho příspěvek, že reborně nechtěl údajně dát na párty ani ,,negr" , že SUBVERSION ho považovala za rasistický a udala ji na policii, považovala za rasistický ať už schválně nebo opravdu, za to reborna nemůže...

    Zdá se, že tu na SUBVERSION na její přání už nereagovala a psala BENNY_ mu a pak jen Sharkie a SNOWWHITE...nikoli SUBVERSION.

    A psala odpověď SNOWWHITE a tak si zatím varování a tvýho příspěvku evidentně vůbec NEVŠIMLA!!

    a KONČILO TO TU za ni tím, že napsala SUBVERSION, že je piča pičatá, co nemá chodit na akci, odešla při jejím posledním přihlášení na tu párty, tam se normálně bavila a pak už sem ani nepsala a pak až dostala náhle z ničeho nic bana na celej systém, a to aniž by sem cokoli psala dalšího, se sem nemohla náhle už dostat.


    Tak laskavě zprovozněte její účet a poštu, ať si může dát do ignoru NAVARU a BENNY_ ho a třebas i SUBVERSION a SNOWWHIE a dejte jí bana do týhle diskuse.

    Nebo pak případně do dalších podle potřeby adminů diskusí.


    Předem díky!





    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:
    REBORNA:

    ,,Co že se jí prosím tě stalo? wannabe znásilnění, kdy byla tak ožralá ze si nepamatuje jestli proběhlo?"

    A KDYŽ UŽ SE PTÁŠ, JAKÝ ZNÁSILNĚNÍ BY SIS RADŠI PŘEDSTAVOVALA TY?

    A.

    Pod lehkým vlivem alkoholu, kdy tě někdo v menším davu zezadu něčím píchne, omámenou odvede, víš, že to byl jeden mladík, co se tě na něco ptal a byl milej, byl nad tebou, ale pak zvracíš bezmocně a pak spíš, pak cítíš oblíkání a probudíš se, lekneš a víš, že se něco stalo, ale netušíš co a s kym a vůbec nic si nepamatuješ....

    ....pak si ale tak 90 % vybavíš, mladíka taky, že byl mladej a že ti asi pomáhal...ale pak na základě zlých věcí v diskusi, který netušíš, proč ti lidi píšou, soustavě urážek ještě, pak, pozěji za dlouho, nabudeš dojmu, že to bylo ve zlym...

    ..ještě s komentářem, že že by sis myslela, že to bylo ze zájmu o tebe, že jsi krásná, že to si fandíš...tak pak ti dojde, že asi ve zlym , legrace sprostý nebo v snaze ti ublížit nebo tě ponížit nebo za nějakej trest, i když není za co...

    .. a tak tam zůstává pochybnost, ŽE KDYŽ UŽ JSI SPALA A MLADÍK TĚ OBLÍKL, ŽE TAM MOHL PŘIJÍT BĚHEM TVÝHO SPÁNKU KDOKOLI DALŠÍ A DÍT SE COKOLI, i když na chvilku, CO TŘEBA MOŽNÁ NEVÍŠ, PROTOŽE JSI SPALA...

    Asi jako ležet polonahá mimo domov na místě, kde by tě manžel nechal, v narkóze ve křoví v Praze a krom jednoho kluka, mohl by tam za 20 min toho nejhlubšího spánku za tebou dojít kdokoli..i když na perónu samých mladých lidí....ale kdokoli další...což by sis nemohla být 100 % jistá, že nedošel, třeba na základě nějakýho komentáře člověka, co jen něco komentoval a ani tam nebyl, ale ta nejistota...

    ..i když bys věděla, že asi moc lidí by nevědělo, že kousek od nich v tom křoví ležíš a kde přesně, ale možný by to bylo, že by tam někdo další šel k tobě, polonahý spící....

    ...A ZNÁSILNĚNÍ NĚKÝM, KDO TĚ ASI OD VIDĚNÍ ZNAL, nebo jen od psaní, TY JEHO ASI NE, NEBO NEVÍŠ, KDO PŘESNĚ TO BYL....


    B. nebo radši tím pověstným ÚCHYLEM, co vyskočí z křoví, anonymním, což je prej méně častý případ, než někdo ženě blízký nebo kdo ji nějak zná...

    Ale tedy tím anonymním ÚCHYLEM, co vyskočí ze křoví, BACÍ TE PO HLAVĚ LEHCE A RYCHLE ZNÁSILNÍ A UTEČE...ale věděla bys se stoprocentní jistotou, že to byl on a tak nějak kdo a nebyla by žádná šance, ani střípek pochybnosti, že by tam na chvíli mohl dojít někdo další...

    ..a přesně bys věděla, co se stalo, do puntíku, i když by to bylo nepříjemný a traumatizující taky, hrozný, ještě s fyzickým napadením lehčím, ale stejně, prostě bys přesně do poslední vteřiny věděla, co se s tebou dělo...

    ...a jen rychlí řešení policií a konec - už jen utěšování okolí, žádný obtěžování, urážky nebo další útoky na tebe a hotová věc....



    Sice mám vědomí, že já lidi na tý party viděla a že byly samý mladý a hezký...

    ....a vědomí, že to byl mladej člověk...a to mě utěšilo a nechápala jsem, co tu kdo tak řešil...

    ALE PO VÝVOJI VŠEHO, CO JSEM PROŽILA PŘI VĚDOMÍ, ŽE TO DOMLUVILO VÍC LIDÍ, I KDYŽ NĚKTERÝ TAM NEBYLI...

    .....Po tom všem, co jsem měla za pocit ZRADY OD NĚKOHO, KOHO MOŽNÁ ZNÁM A LÉTA NEBO PÁRKRÁT SE KOLEM NĚJ POHYBOVALA....

    ...nebo zvůle cizích lidí, cílený, ne nadrženýho anonymního úchyla z křoví...ale zvůle cizích lidí, co mě osobně, jaká jsem a kdo vlastně jsem, hodnej člověk, ani neznaj.,..NÁSLEDOVANÝ TÍM VŠÍM, CO TADY KVŮLI TOMU VZNIKLO, aniž bych cokoli tušila a jaký to pro mě mělo následky.... v životě pracovním a osobním...i mezi známými a to vše další...



    Nechci se rouhat, ale snad TEĎ BYCH VOLILA VARIANTU B. - toho anonymního úchyla... a ne variantu ,,no alespoň to nebolelo" kdy nevim úplně přesně, co se dělo....tim myslim tu pochybnost....že nevim na chvíli co a jak...


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:

    N. mi to sem nakopíroval a zase s tim otravuje....já s tim nezačla, on to sem nakopíroval, tak jsem na něj reagovala...

    Už jsem ti odpověděla na tvuj příspěvek a schválně jim tak, aby věděli, že já neřešim (jen) BARVU pleti, že víc věcí... A ŽE POKUD BY SE NA MĚ DOMLUVILI A MĚ SNAD ZDOGOVAL A ZNÁSILNIL TEN ČLOVĚK Z JEDNOHO Z DŮVODŮ, CO MĚ NAPADLY, ŽE BY TO BYLO KVŮLI MÝMU ÚAJNÝMU RASISMU A TO NA ZÁKLADĚ PŘÍSPĚVKU TŘEBA O JEDNÝ Atraby znásilněný severský POLITIČCE, CO SPÁCHALA SEBEVRAŽDU, ALE TO ASI NE, TO SPÍŠ NĚJAKÝMU PŘÍSPĚVKU V TÝHLE DISKUSI VLONI, KDY JSEM TÍM JEN MYSLELA, ŽE MI VADILO BALENÍ PŘISTĚHOVALCI Z ČM a ubytoven a na seznamce nebo anglicky hovořících, a když s mě tu ptali, co nabízím a nějaký mý výhody, napsala to ženským rodem taky v reakci jich na mě, jako že jsem původně nechtěla a priori negovat seznámení s přistěhovalci A CIZINCI A PSÁT TO TU, že JÁ NECHCI CIZINCE, ŽE JSEM SI ROZUMĚLA A MĚLA SI BRÁT ČECHA, tak aby se do MĚ VCÍTILI, ABY TO POCHOPILI, JAKO MUŽI, TAK JSEM NAPSALA, ŽE MUŽ NĚKTEREJ ASI BY NECHTĚL NĚKTERÝ PŘISTĚHOVALKYNĚ...

    Aby to jako muži pochopili a pak teprve jsem popsala, jak mě balej přistěhovalci a proč nějaký cizince jsem nechtěla, ale asi jsem to opravila už pozdě...už po tý loňský akci...


    , ŽE POKUD BY MĚ ZNÁSILNIL KVŮLI TOMU, snad kvůli nějakýmu MÝMU údajnýmu rasismu a agresivitě proti cizincům, což fakt tehdy žádná nebyla, VŮBEC TEHDY, ŽE TO TEHDY JEŠTĚ DOZAJISTA ÚTOČILI A DOMLUVILI A NAPADLI A VYBRALI SI NESPRÁVNOU OSOBU NA TO ZNÁSILNĚNÍ, POKUD BY BYLO VE ZLYM...

    ..JAKO DALŠÍ MOTIV, ABY TO BYLO VE ZLYM, MĚ NAPADLA STO LET STARÁ DISKUSE O FEMINISMU, KDE JSEM ANI NEPREZENTOVALA JEN MOJE NÁZORY, ALE I JINÝCH ŽEN....


    ...ale tys neviděla, na co to byla reakce. Tvuj ribjon si v rezidenci Zahálka, co stojí místo Pokojíčku, kvůli který nám developeři zbourali klub, a zastavěli i jiné, asi těžko byt koupí, abychom ho museli z CLOWN ZEPPOU, KDYBY SE DAL UDĚLAT NOS JAKO MĚL BÝVALÝ SNOUBENEC - PLASTIKU, VÍŠ (jako parafráze na muže, co posílaj ženy po dětech na plastiku prsou)...tvuj robjon/a, až bude velkej, bude to už dáávno rozprodaný ty byty tam na rezidenci Zahálka, co je místo pokojíčku.

    Nebylo tam nic o TVYM mimísovi konkrétně!! Bylo tam o ribjinech a Indovi, kterýho tu v reakci na tvuj příspěvel nazvali negrem a ribjonech...ne že myslim konkrétně to tvoje DÍTĚ...nebylo to tam tak, stačí se podívat na interpunkci, na tu čárku před slovem ribjon a to ja holej fakt.

    A navíc myslim asi 18 lety - 35 letý chlapy třeba... jako kdyby mi chtěl dát ten ,.negr", o kterym tu psali, ne dítě. Nebo jeden ruskej soused, co je fakt děs.

    Popelníky v klubech nejsou. O útočení tu psal naopak on na mě, abych si dala pozor na to, abych nedostala po hlavě já, kdybych bila turisty do hlavy, což nebila, fakt ne. Já to jen zopakovala.

    Nebylo tam nic o TVYM mimísovi!! Leda o tobě, ale on to psal mně A TYS NA TO REAGOVALA, TAK JSEM REAGOVALA TAKY. Já to jen zopakovala. Co on mně, to já tobě.

    Podstata sdělení bylo něco jinýho.... to o CLOWN ZEPPOVI A JEHO OBRÁZKU, PO NĚMŽ JSEM SE TU JEŠTĚ VÍC ZHROUTILA...


    A o teorii nacionalismu a jejích současných obdobách psát můžu.

    ,,.. čeho je moc toho je příliš. Ze je nemocná je jasné" - NE, NENÍ

    toto už nemá smysl dodávat:

    ,,proč ji tu máme věčně tolerovat" - tolerována nebo netolerována jsi TU ať už u kterýhokoli PC, ntb nebo na kterymkoli místě a můžeš být nebo nebýt leda tak ty, námi...to je taky fakt...a jen reaguju na tvuj obrat, abys to nebrala zase jako útok konkrétně na jen na tebe...


    Cizinci?? No, jen s nima nechci šukat a mít dítě, jsem slušná holka, tak si dodej výrokovou algebru, co si asi myslim o jejich pobytu v bytech, kde jsou třeba sami a zabíraj je, dodej ty sama..

    Ale ani single starý mládence, bez žen a dětí, bych tu nechtěla, aby se v bytech sami roztahovali.

    Já reagovala na to, zda chci, aby mi ,,dal" tedy souložil se mnou a měl dítě Ind nebo ten ,,NEGR" , jak ho nazvali, a to slovo jsem nepsala první já.

    A co chci nebo nechci dělat S TURISTY JE MOJE VĚC. XENOFOBIE NENÍ ILEGÁLNÍ.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:

    cikány ani cizince ani turisty jsem do hlavy evidentně nebila a ani se jich nedotkla, naopak jsem tam někde někomu z nich ještě pomohla, aby se vůbec mohl pak dostat domu, nebudu specifikovat,... hlavně že to ,,domu" narozdíl ode mě už anebo ještě má!

    A by the way, že to neadresuješ přímo mně, nic nemění na tom, že na základě asi 14 dní starýho příspěvku anebo mý nasranosti a to jen v opilosti na párty, kde MNĚ, NAOPAK MNĚ!! zkazilo A STÁLE VŽDY KAZÍ NÁLADU OPĚT NĚCO, CO MI TO EVOKUJE ANEBO KAZÍ náladu opět jen a pouze tahle diskuse a elementy z ní tam vůbec vidět, NIC TO NEMĚNÍ NA TOM, ŽE TY STÁLE MNĚ NEBO O MNĚ JEN NA ZÁKLADĚ TOHO, NEBO NĚJAKÝ PÁRTY, NĚCO PÍŠEŠ....

    a PROTO TO JDE JEN K HORŠÍMU A HORŠÍMU, I KDYŽ TŘEBA V SOBOTU NA PÁRTY JSEM BYLA PRO ZMĚNU JEN DVĚ HODINKY A UŽ ZASE MILOUČKÁ A HODŇOUČKÁ A KLIDNÁ JAKO BERÁNEK A I ČERNOCHEM SI SCHVÁLNĚ PŘIŤUKLA A DALA ŘEČ... ale už bohužel po tom, cos mi sem kdysi psala, zatím radši než s tebou, a to na hodně hodně dlouho!

    Ale to ti může bejt jedno, že jsme se stejně spolu nikdy nebavily, že.

    Jo a PS: Když jsem tam PŘICHÁZELA, DO JINÝHO KLUBU NA AFTER, PRÁVĚ ODTAMTUD PRCHAL ČLOVĚK VYSTŘÍKANEJ PEPŘÁKEM!!

    Byl to cizinec a vypadal zcela normálně!

    Takže to asi nebude mnou, ale u nich častá a bežná praxe, asi se dost nudí, to se nedivim, to bude ten testosteron, že nesměj v noci radši šukat nebo spát, tak se to nahomadí a vetilujou energii bitím a papřákem nebo to bude steroidy.

    A pak se divim, že se mi nelíbí na chlapech svaly ani hmota, i kdyby svaly nebo TUK. To je jedno.

    Ale kéž by tam tehdy ten security byl!

    Hodně velkej a tlustej!! A hodně znuděnej!

    Jak by za flígr keťáka za mym zadkem vzal a přes tu celou louku hodil, až by při dopadu DRŽKOU V ZEMI RYL a v lesíku se leda na větve napíchal a tak na 20 místech perforoval a v bolestech krvácel! A mohl tu bejt klid! A čitě on topic!










    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Jinak sorry, ale tady byl spáchanej ne blebej přestupek a to navíc kvůli krámu, co má jen cenu asi do 2 tis., přičemž já přišla o byt za 2-3 miliony, ať už od kterýhokoli elementu, ale váženj trestnej čin na ženský, co sem jen psala že se chce seznámit a mimino....

    A celý se to tu ubíralo jiným směrem ta diskuse jen a pouze kvůli tomu! A sama jsem psala, že to i zkazilo vztahy mezi mnou a mými známými, nebo kýmkoli dalším, s kým bych se chtěla reálně poznat nebo seznámit, včetně tebe, i když to asi ne, když jsme se i když jsme mohli nikdy nebavily, nebyl čas ani moc důvod, jsme spíš párová nebo dokonce dětnatá scéna.


    Ale pokud jde o trestnej čin a tak zcela záměrný vyprovokování mý osoby, když jí nechápala nejdřív, proč mi jako ze srandy nebo i pak ve zlym něco tady SEM píšeš, tak pokud jde o vážnej trestnej čin na mě spáchanej a dokonce několik a pk v důsledku toho další přestupek a ještě potenciálně mohl být další, tak pak jdeš za mě ty i tvuj ribjon, zcela stranou!

    Ať už jsi v tom pak figurovala jakkoli a z jakýhokoli důvodu!

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:
    REBORNA:

    ,,Jak rozvije teorie že za všechny její problémy můžou cizinci a pak si ještě třeba bere do huby moje dítě?"

    Tak tys psala první mně. a já tu psala o seznamování a rozchodu a identitu býv. snoubence původně nezmínila. a nepsala tu tehdy toho moc!
    A jen jsem psala, proč jsem sama, ne abych ho pomluvila, jen jak se to semlelo a uznala chybu! Ale bytem vyjídřila problém zásadní!

    A ani to nebylo určený tobě!

    TO TYS PSALA PRVNÍ MNĚ. Takže je jako jako bych JÁ NAPSALA, PROČ SIS TY BRALA DO HUBY, V DISKUSI, kde jsem psala o seznamce, MNĚ, PROČ SIS BRALA DO HUBY MNĚ A NĚJAKÝ TVÝ DOJMY Z JEDNÝ CESTY Z Ovy z párty, když já tam tehdy ani moc nechtěla, chtěla jsem na jinou akci, kterou organizovali známý ode mě z roku 2003 a ne tvoji.

    A já si ten odvoz přeci od tebe nenutila! To on tam jel hrát! A jindy jsme ta jeli už sami a spal v mym stanu!

    A já se pak s tebou nebavila, ani ve zlym, ani v dobrym, nijak...

    A jeho názor na cestu z Ovy byl asi jinej než tvůj, protože pak se mnou 4 roky chodil, tři roky bydlel a u nás doma jsi nebyla, aby jsi viděla, jak mě obvykle moc miloval a fakt nějaký cesty z Ovy a chvíli pruzení neřešil a cesta z Ovy na našem vztahu a soužití neměnila.

    Takže je jako jako bych JÁ NAPSALA, PROČ SIS TY BRALA DO HUBY, V DISKUSI, kde jsem psala o seznamce, MNĚ, PROČ SIS BRALA DO HUBY MNĚ A NĚJAKÝ TVÝ DOJMY Z JEDNÝ CESTY Z Ovy a psala to tu, KDYŽ JÁ O TOBĚ A I NĚM A JEHO IDENTITĚ NIC!


    A to ne já! To někod jiný psal, že za to, že nemůžu bejt ve městě , kde jsou moji předci po staletí, v bytě, chvíli být v domácnosti a nepracovat, abych mohla mít dítě a být pět nebo deset let v domácnosti ve vlastním nebo levnym bytě...to někdo jiný tu psal, že za to nemůže ani muj táta, co prodal ten byt, ani pak bývalý snoubenec, co pak blíž rodišti zmizel a z garosnky, ze který jsem po jeho boku věrně chodila pracivat a starala se o ni i o něj dost často a vařila mu, jsem nedostala nic.

    To někdo jiný tu psal, že za to, že nemůžu bejt ve městě , kde jsou moji předci po staletí, v bytě, chvíli být v domácnosti a nepracovat, abych mohla mít dítě v levnym nebo vlastním bytě, může snad někdo jiný... ale já, žena co může třebas chtít tu být pár let v domácnosti (, a to si piš že byly moje babičky i prababičky tady docela dlouho) asi ne že...

    A já psala o mužích cizincích kupujících si 20 % bytů v Praze zase de facto původně mužům, českým, se kterými bych se chtěla seznámit, aby se třeba někdo víc snažil nebo si něco uvědomil...

    Původně jsem to nepsala tobě!!

    A TY A TVOJE DÍTĚ a zda budeš mít další je mi fakt jedno.

    Jen jsem tě uvedla jako příklad, aby viděli, že se to týká každý ženy nějaký PMS někdy, nebo krátkodobý poruchy nebo cokoli, že jsme citlivější....

    A u chlapů z drog jsou poruchy, ale krátkodobý.

    A u mě fakt ne a na fámy nevim proč jsem reagovala...


    Kdysi po rozchodu před víc jak 12 lety a co se mi pak stalo a co pak bylo se školou a po mym přetíženbí a nevyspání...to jsem na žádný párty 4 měsíce nechodila, rozodně žádný drogy neměla, nebylo by přeci logicky ani od koho a nikdy jsem žádný dlouhodobě ani krátkodobě neužívala, jen jsem něco v opilosti a smutná kdyi zkusila a v takový formě a množství a odstupem času, že by to jistě ani podle odborníků na psychiku dopadající nebo dokonce poruchu dlouhodobou, kterou mi tu cpou a vymýšlí si něco, co neni pravda, když mě ani neznaj, a ani nikdo tehdy pravdu nevěděl a nemohl vědět, ani tehdy ten muj přítel tehdejší, protože ten mě pak už nevídal, dozvěděla se něoc ode mě ZÁMĚRNĚ JINAK, ŽE TO BYLO MOJE SOUKROMÍ a nějaký motivace hloupý mladý holky, co ho měla ráda a protože vše bylo doma a pak za zavřenými dveřmi...a táta se mnou a mámou už nebydlel a taky se pak ode mě, co se řešilo za zavřenými dveřmi dozvěděl jinak, že jsem mu nejdříve nějaký soukromí věci, a věci před a po rozchodu, neřekla! A to je to prosim víc jak 12 let!


    A je nevkusný to sem tahat a to téma tahat celkově, ať už někym, kdo ženu opustil, a dělá z ní labilní, tak už holku, co si ublížila, ať už dědičně nebo z lásky nebo kvůli drogám, tak holku, co byla kvůli chlapovi na mini-interrupci a sesypala se pak z traumatu, tak nějakou, co z toho pak potíže nebo z drog chvíli měla, nebo mně, co mě záměrně bývalý snoubenec kvli tátovi něco psal a táta nějakej mujm rozchod před víc jak 12 lety, jen aby zamlubvil, že prodal ten byt, vytahoval a nějakou soukromou informaci z dřívějška a fakt hodně hodně starou a za mě záležitost uzavřenou a nepříjmnou smutnou, kdy jsem jako ladá nepříjemnou věc strpěla, ale co jsem ale léty zapmněla a vytěsnila, mi připomínal,

    .... a taky je nevkusný to téma celkově sem vytahovat,
    kor nějakým grázlem nebo hajzlíky, co mě ani neznaj a nikdy se mnou nemluvily,ale proti gustu - já se tu k tématu naivně a možná i příliš důvěřivě, ale i schválně v zájmu nějkaých lidí problémových, což já fakt ještě před rokem určitě nebyla a to ani pár měsíců po rozchodu už pak nebyla, vyjádřila, problémová, to jsem leda tak teď, po tom, co mi provedli, ale stejně jsem se k tomu vyjádřila a k on topicu se tehdy vrátiti chtěla...

    ale někdo si hold nedal pokoj a nedal a nedal...ať už jsem byla v tématu nebo nebyla prostě nedal..a už je jasný proč.

    K tobě jsem měla vždy vztah neutrální, jen tě jakožto lidi, co z roku 2003 nebo 2009 neznám, prostě ignorovala a ne VE ZLYM! Prostě jsem tam měla už jeho, ne jinýho kluka a zdravila jen jiný lidi.

    Ale po tomhle v týhle diskusi?? AŤ to byl od tebe záměr mi škodit, nebo nepochopení a nevím před kým, ale bezdůvodná snaha hájit bývalýho snoubence, co mě opustil a já jen vysvětlovala, že jsme se měli brát a že se něco semlelo náhle během 14 dní a proč, a když on je na Moravě a je off line, tak nevim proč hájit jeho jako a před kým, když on odešel, navíc už po roce někoho pak už měl, to jsem psala a proč tady jako, když tady nebo na akcích po jeho odchodu pryč a od nás daleko s Vámi být a seznámit jsem se TU mohla tak max já!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:

    Na tvoje dítě kašlu, zda budeš mít druhý nebo nebudeš, ale to jsi asi zase nepochopila, chápu, ty jinotaje jsou dost složitý, byla jsi jen uvedena jako příklad v mý reakci na nějaký kecy o poruchách a údajných ,,magorech", příklad s možným post-interrupčním syndromem, i když žádnej nemáš....jako příklad s poruchou po drogách bych taky mohla uvést konkrétní osobu, ale neudělám to.

    A jako příklad PMS jsem se klidně uvedla, protože PMDD opravdu nemám, nesnesitelná doma fkat nejsem, bylo to PMS po roce!! A mimořádná situace po ztrátě práce....

    To jen aby troglodyti pochopili, že ty jejich srandičky O ,,PSYCHOTICKÝCH NULÁCH" A POD. tu ne můžou, ale přímo čtou, co vim z pošty i jiných auditek, i skutečně duševně a jen momentálně, ale opravdu aktuálně v současnosti porouchaný lidi, tak by si to mohli nechat a nedělat si z toho legraci!

    Nebyla to výhružka.

    Jen moje diplomacie se tak trochu ztratila pom tom zločinu a v nasranosti a v opilosti na párty...

    Stejně budeš zas minimálně měsíc u plotny s mimísem smolit palačinky a další akce bude až na podzim, tak se mě nemusíš bát...a třeba mě fakt někdo sbalí, dám si fakt už jen tu limonádu a budu v klidu, co ty víš...

    Nebo se zase začnu bavit se známými, který teď kvůli nyxí aféře a taky tý párty před koronou, nechci ani vidět, natož pak s nimi mluvit, i když za to mohl security! A to ještě jen ten jeden z nich dvou!

    Tak to, že bych nechtěla dítě ani bydlet s turistou nebo cizákem, si jedu od jak živa...nezávisle na týhle diskusi - TA TO JEN ZESÍLILA A DALA TOMU V OPILOSTI PRŮCHOD!

    A co si mylsí 90 % lidí tady tajně, já jen řekla opilá na celou hubu...a je to spíš ,,provokace", provokace cynický osoby, co přišla o práci, o muže, o byt, o možnost mít dítě, provokace osoby se syndromem vyhoření - ne z práce, ale ze života a tý smůly.

    Ale když by e toho chytli? Fajn!

    Třeba pak bude v klubech víc místa, třeba se mě fakt leknou....ale pochybuju, stejně i když jsem ho nacionalicky vyhlásila, že už mě tu fakt serete, stejně mi jen čuměl do výstřihu a na kozy!! ale nevim, kdo za ně udělá útratu! Chce to, aby to naši chcípáci víc vydělávali a aby si šli koupit drink a balit R. víc ti naši český kluci, ale ÚTRATU RADŠI ZA NEALKO! Víno vypiju já, pivo vylijem do polí!

    ksenofobnima * xenofobníma

    Jinak se poraď s Landou.

    A kvůli svini, co mě dala zdrogovat, se na finální doladění mé politické orientace a invazi na pátou, pro mě zcela NOVOU scénu s chorály typu ,,a bij a bij cigána do hlavy"

    nebo tolerantní, ale ne tak úplně, aby jim nevadilo 20 % přistěhovalců, ale tolerantní scénu s chorály typu :

    ,,stálo ti to vůbec za to vrazit jehlu do ruky (do R.), zradit matku, zradit sebe, vykašlat se na kluky."

    atd.

    s nějakým pekně stavěným a dobře vyvinutým nacionalistou, TEPRVE CHYSTAM.

    Hadry od bývalýho snoubence a jeho umolousaný triko polijeme petrákem a zapálíme..

    A když nacionalistovi povim, jak bývalý snoubenec protestoval proti mý hlášce, že by bylo dobrý tehdy v době prosperity poslat do vykořisťovaných zemí s teroristy finanční příspěvky, že maj v něčem pravdu, tak by třeba triko bývalýho snoubence bylo ušetřeno....

    Ale i my jsme ta vykořisťovaná země, na to jsem přišla až v jednom korporátu.

    Ale v hadrech z techno nebo tý naší scény si budu na nacionalistickejch a protidrogovejch demoškách připadat divně, to abych šla leda pak z práce a v límečku...

    Sice to nežeru a nechci to ani na hadrech, ale na ornamentu jednoho trika, co mi pořídil bývalý snoubenec, jsem nedávno objevila skrytou houbu!! Ne hříbek, ale tu pro K*E*D*R*Y.

    Jenže houbou člověka, abys ho mohl znásilnit a nai o tom nevděl, píchneš těžko, ty někomu ještě toleruju. A kór ty barevný na hadrech!




    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BURKHAR: jo tak já si tě pamatuju i z prádla, voe, svý chvilky má každej.

    SUBVERSION: však já psal o tom, jestli jsou urážky a ponižování nemocný holky řešení? a jestli jste schopní náhledu na to, že je nemocná, stejně jako ona není schopná náhledu na sebe?

    SUBVERSION: jestli ti to nedochází, tak si vytváří hroší kůži vůči skupinový šikaně
    EKG
    EKG --- ---
    SUBVERSION: Precetla si nekde, ze deti pocate po, tusim, 36 letech jsou nachylnejsi na nektere vyvojove vady, dala si na to neco dobreho do nosu nebo pod jazyk a vesele se ji to rozjelo. Takze zavazneho nic, proste Karen.

    Ze psychicka porucha zmeni nektere lidi v ulhane a nenavistne zmrdy, je asi hlavnim duvodem, proc jsou tito izolovani za zdmi ustavu. Neni v poradku, aby se z takoveho jednani stavala norma.

    Timto bych se primlouval, aby si moderator nechal narust koule.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SUBVERSION: protoze je nemocna? Nahlas ji nyxovi, mozna ji za to da ban.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    .. čeho je moc toho je příliš. Ze je nemocná je jasné, nicméně proč ji tu máme věčně tolerovat s ksenofobnima kecma o "negrech", "bijte turisty" a jinými srackama - nechápu. Dřív to bylo tak že jen frčela do kolečka "PMS-SMS-byvalý snoubenec", ale teď to dostává větší rozměr.
    Jak rozvije teorie že za všechny její problémy můžou cizinci a pak si ještě třeba bere do huby moje dítě? WTF?
    je to dospělý svéprávný člověk a se vší úctou k mentálně postiženým říkám, že toto snášet nebudu.

    PALEONTOLOG: od tebe to bylo dost překvapivé -) jako kdybys to tu nikdy nečetl. Co že se jí prosím tě stalo? wannabe znásilnění, kdy byla tak ožralá ze si nepamatuje jestli proběhlo?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    _BENNY: benny, poslyš, já bych ti to teda nepřál, ale jsou v životě situace, třeba tragický událostim, a život blízkejch se změní k nepoznání. pak prostě nějak internetový klackovitý kecy nejdou přes hubu tak snadno a člověk si uvědomí, že když je někdo nemocnej, zaslouží si důstojnost. postiženej se chová jako magor, dělá nelogický věci, chybí mu náhled na svůj stav. je taky pravda, že spousta lidí to nedá a radši kontakt utne, protože neumí změnit svůj postoj. jak bych ti to, fakt ti takovou událost nepřeju, ale zasloužil bys, aby tě život profackoval.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    _BENNY: jo a někdy i záchranka. Právě proto je lepší neprovokovat, aby k podobným situacím nedošlo
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VENDULKA: v takovem pripade se vola policie, ne?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Prosím odpusťte si komentáře typu _BENNY: , které by mohly R. dále vyprovokovat. Tohle není sranda. Ať nekomu fakt neublíží

    (mám jí v DI)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: nevím, ale pěkně pičo pěkně
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ale asi byla reborna zrovna v nejaky manicky fazi
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ona tim ale reagovala na bennyho komentar ne?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nahodou, vyhrozovani utokem je trestny a je to jedna z veci, co ji muze dostat do patricnejch mist. Ted se projevy na netu celkem resi, tak si delej screeny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neco novyho?..uz byla reborna s burkharem na rande v jeho chatce bez vody a elektriny konecne?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA: tady zadne napadniky mit nemuzes, to bys sem mela davat jen fotky a zadny text.
    Pokud se chystas psat - na napadniky zapomen. Kazdy vidi co jsi zac i podle jednoho prispevku.

    a taky, Reborno, jeste jednou mi tu napises neco agresivniho/ utocneho, treba ze mi popelnikem rozseknes lebku atd. - a dostanes ban, to proste zaridim.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: I see...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUCHRE: ono to vypsání podle mě spíš tu psychózu ještě rozvíjí. ale renatka takhle pravděpobně ještě chvíli vydrží. její matka, jak tady padlo, má taky duchy ve věži a vidíš, má (minimálně) dvě dcera a manžela.
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Kdyby psychologove meli za ukol na internetu aktivne vyhledavat jedince, co z jejich pohledu potrebuji pomoc, nedelali by nic jineho. Dokud v realnem zivote neohrozuje sebe nebo okoli, nedeje se obvykle nic. Nakonec - vypsani se v poloanonymni podobe pod prezdivkou by se dalo brat jako zpusob terapie. Nikdo vas nenuti to cist ani na to reagovat, ne?
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Život není fér, někdo je bez oběda a někdo si dává řízky s brkaší. Je nutno přijmout svůj osud bez strachu a zoufalství. :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Řízek by bodnul. :)
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Jsem muz, zvykly se starat jiz leta sam o sebe. Vcetne vareni a uklidu. A mou pychu velmi zranuje, kdyz ti ted musim dat za pravdu...
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Mozna to peclive loguji a konsultuji s MUDr. Chocholouskem, kdy bude mit dost podkladu pro vyslani vozu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam