• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PALEONTOLOG: Tohle mělo být ono.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Reagoval jsem na špatný příspěvek, ale ty to pochopíš, že?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PALEONTOLOG: Je to tak. Dostkrát jsem vylitej napsal něco hnusnýho na NYX a pak toho litoval. Nemyslím černý humor a trolling. Celkem mě to sere, už neleju a je mi líp. Občas si samo pivko dám, ale to musí být příležitost.
    EKG
    EKG --- ---
    SUBVERSION: Precetla si nekde, ze deti pocate po, tusim, 36 letech jsou nachylnejsi na nektere vyvojove vady, dala si na to neco dobreho do nosu nebo pod jazyk a vesele se ji to rozjelo. Takze zavazneho nic, proste Karen.

    Ze psychicka porucha zmeni nektere lidi v ulhane a nenavistne zmrdy, je asi hlavnim duvodem, proc jsou tito izolovani za zdmi ustavu. Neni v poradku, aby se z takoveho jednani stavala norma.

    Timto bych se primlouval, aby si moderator nechal narust koule.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SUBVERSION: protoze je nemocna? Nahlas ji nyxovi, mozna ji za to da ban.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PALEONTOLOG: tou důstojností kterou jí přeješ si utře prdel, pardon my french.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    .. čeho je moc toho je příliš. Ze je nemocná je jasné, nicméně proč ji tu máme věčně tolerovat s ksenofobnima kecma o "negrech", "bijte turisty" a jinými srackama - nechápu. Dřív to bylo tak že jen frčela do kolečka "PMS-SMS-byvalý snoubenec", ale teď to dostává větší rozměr.
    Jak rozvije teorie že za všechny její problémy můžou cizinci a pak si ještě třeba bere do huby moje dítě? WTF?
    je to dospělý svéprávný člověk a se vší úctou k mentálně postiženým říkám, že toto snášet nebudu.

    PALEONTOLOG: od tebe to bylo dost překvapivé -) jako kdybys to tu nikdy nečetl. Co že se jí prosím tě stalo? wannabe znásilnění, kdy byla tak ožralá ze si nepamatuje jestli proběhlo?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    _BENNY: benny, poslyš, já bych ti to teda nepřál, ale jsou v životě situace, třeba tragický událostim, a život blízkejch se změní k nepoznání. pak prostě nějak internetový klackovitý kecy nejdou přes hubu tak snadno a člověk si uvědomí, že když je někdo nemocnej, zaslouží si důstojnost. postiženej se chová jako magor, dělá nelogický věci, chybí mu náhled na svůj stav. je taky pravda, že spousta lidí to nedá a radši kontakt utne, protože neumí změnit svůj postoj. jak bych ti to, fakt ti takovou událost nepřeju, ale zasloužil bys, aby tě život profackoval.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    _BENNY: jo a někdy i záchranka. Právě proto je lepší neprovokovat, aby k podobným situacím nedošlo
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VENDULKA: v takovem pripade se vola policie, ne?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Prosím odpusťte si komentáře typu _BENNY: , které by mohly R. dále vyprovokovat. Tohle není sranda. Ať nekomu fakt neublíží

    (mám jí v DI)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: nevím, ale pěkně pičo pěkně
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ale asi byla reborna zrovna v nejaky manicky fazi
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ona tim ale reagovala na bennyho komentar ne?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nahodou, vyhrozovani utokem je trestny a je to jedna z veci, co ji muze dostat do patricnejch mist. Ted se projevy na netu celkem resi, tak si delej screeny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neco novyho?..uz byla reborna s burkharem na rande v jeho chatce bez vody a elektriny konecne?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA: tady zadne napadniky mit nemuzes, to bys sem mela davat jen fotky a zadny text.
    Pokud se chystas psat - na napadniky zapomen. Kazdy vidi co jsi zac i podle jednoho prispevku.

    a taky, Reborno, jeste jednou mi tu napises neco agresivniho/ utocneho, treba ze mi popelnikem rozseknes lebku atd. - a dostanes ban, to proste zaridim.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: I see...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam