• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    MARASAN: Pred minutou ten muj vypadal takto☕️

    FIFI
    FIFI --- ---
    MARASAN: bile jsem nikdy nemela! Jen zelene, cervene, cerne a khaki.

    Manzel a syn meli cerne a modre!

    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tak jsem na druhy, a nahodou jsem rano vyhmat to spravne tricko. zdravim z vidne.

    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Mám tady jedno tričko Nyx20 let, bílé, digitisk, velikost M. Pouze vyzkoušené, nesedí velikost.
    Chce ho někdo?

    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Plechacek se hodi na kdejakou prasarnu... Hezky slunovrat! ;)

    REONA
    REONA --- ---
    Dnes ráno jsem aspoň měla jasno, co na sebe :-)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak čekám na aplikaci první dávky

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Významná událost, slavnostní tričko neasi. Čipujte se!

    FIFI
    FIFI --- ---
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Odpolední káva s domácí kremrolkou v krásné společnosti a na slunci v archivní verzi hrnečku :)

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja mam selfiecko se znackou, ktera mozna za chvili uz nebude :(

    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    LADINEK: Ahoj, pokud střih nesedne, mrzí mě to. Pro změnu u pánských jsem se rozhodli zhruba před čtyřmi lety, kdy starý střih přestal být prodáván a nahrazen tímto novým (už je asi na čase vypustit to slovo "moderní", koukám, že zbytečně dráždí...). Na druhou stranu si myslím, že je to krok kupředu, ty staré rukávy byly opravdu obří a velmi na člověku odstávaly. Zrovna mám dnes jedno naše tričko na sobě a rukávy mi přijdou ok, délka do půli paže. Bohužel jako u všeho, nedokážeme mít jeden produkt takový, aby vyhovoval všem, je mi líto :/

    L4MA
    L4MA --- ---
    JAVOR_BASTARD: ahoj, koukam ze tuhle diru v uchu budou mit vsechny, neni to jen muj zmetek a vracet nema cenu, vid? :)

    TUILE
    TUILE --- ---
    juchuuuu

    nicmene tisk na tricku je proti ose trika posunutej o ca 5cm, coz teda dost rusi a je to pro me nenositelny.
    du teda zjistovat, jak funguje reklamace.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Hrnek je super! Paradne jde do dvojky s mensim;)
    A trika nam sedi obema- zazrak a diky!

    HARALD
    HARALD --- ---
    A jde se porovnávat. :-)

    REONA
    REONA --- ---
    2016 + 2021

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak uz mam doruceno i v Holandsku!

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Je krásnej!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam