• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To bude nějakej Výzkumnej ústav pro studium komářích mrtvolek podle modelu vzadu vpravo dole pod obrazovkou.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREATDRAKE: Ok. Proč?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Takhle vypadá cca 1 000 000 mrtvých komárů na jedné hromadě.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Úplně sem zapomněl na hastagy

    #fakt
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    Prohibicia v USA priniesla celkom zaujimave demonstracie...
    #history #funfact
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    zajimava dama:D
    Lucille Bogan - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Lucille_Bogan
    Many of her songs were sexually explicit, and she was generally considered to have been a "dirty blues" musician.
    Lyrics.lol :: Till the Cows Come Home by Lucille Bogan
    https://lyrics.lol/artist/357147-lucille-bogan/lyrics/1082487-till-the-cows-come-home
    https://www.youtube.com/watch?v=heYxa6yX2os
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MEJLA77: nádhera :)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SHEALA: už mám i foto výsledku :)

    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SHEALA: chlapeček chtěl jít za mechanika zemědělských strojů - líbí se mu traktory John Deere a sehnali mu i kombinézu té značky - pneumatika byla doplněk vymyšlený maminkou nebo tím 4 letým klukem, já jsem realizoval traktorový vzor na obvodu a pak jsme spolu řešili, jak to ušít, ptala se, jestli jde převrátit donut naruby, když má malou díru jen na vnitřním menším průměru - nejde to, takže musela párat :) Pak to ještě češila na fb a někdo tam zmiňoval šití vesty naruby, taky to pak nejde převrátit...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MEJLA77: mohl by si mi přiblížit, co si vlastně udělal? Poradil známé ať přišije na oblečení na karneval rozřízlou pneumatiku?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SATAI: ... připojeným *po čem*?
    SATAI
    SATAI --- ---
    SALVATOR: Ze jo? Dneska je to absurdni, proste zmenis template a nove dokumenty ti z laserovky jedou hned s cerstvym brandingem...

    ...ale dneska by tahle akcie nejspis probihala tak, ze ti zahranicni hosti by to odprednaseli po Zoomu.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Včera jsem zjistil, že nejde obrátit torus naruby jen úzkou dírou - repsektve přišla na to známá přišití pneumatiky na karneval , poradil jsem jí, ať nechá celou jednu vnitřní stranu otevřenou a pak to půjde obrátit na líc z rubu.


    ERRTU: a Goldstein - je to jasné židobolševickozednářské spiknutí :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Třeba nic, ale žiju v domnění, že se v těch věcech trochu vyzná.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: no to by me teda zajimalo, co by o tom martina napsala ,)
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KOVOVAMINCE: *FTVS původně sídlila v Tyršáku, současný sídlo byla škola politická...:)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Ze vzpomínek pamětnice...
    "Posílám zajímavou fotku (screen z vysílání ČT, kde byla timelina internetu v ČR) :-) Ale není úplně pravdivá, protože vysoké školy - nebo teda aspoň FTVS - byly připojené dřív. Každopádně už v Tyršáku jsme byli s "Blabla" jako jedni z mála na síti. Možná to bylo tím, že jsme byli naproti ministerstvu... Nebo tím, že americké školy už měly svojí univerzitní síť a "Blablabla" se zrovna vrátil z roční stáže, tak jsme se připojili. Je fakt, že přes telefonní linku. A pak na Evropské se jako první dělalo optické připojení letiště na centrální český server na ČVUT a protože jsme byli na cestě (FTVS), udělala se i malá odbočka kabelu. Na ČVUT to byly tři veliké místnosti plné počítačů - tehdy obrovských skříní až do stropu. Tam jsme se byli s "Blabla" někdy 1991-92 podívat."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam