• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: tak to o tech protestujicich aktivistech dost vypovida!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: To byla úplně jasná čistá závist.
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLAS: Děkuji 😁
    SALVATOR: Tak teda ne. Ale třeba v ISM by z toho mohla být pěkná vlna.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: tak zrovna tady probehla nize vlna rozhorcenych protestu, ze 8:40 uz neni vubec zadny rano, pac jeden nema pravo bejt rozespalej
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FINSON: Líbí se mi, jak naznačuješ, že jsi do toho věku ještě nedospěl. Well played.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FINSON: Chtěl sem napsat pics or didn't happen, ale pak sem si to rozmyslel.
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLAS: Tak od určitého věku to PRÝ jde i s měkkým.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Po ránu s měkkým? To zcela nesedí...
    EKG
    EKG --- ---
    SCHWAB: No jo, ale zlodeji dusevniho vlastnictvi nedelaji zadnou poradnou praci.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SCHWAB: a sedm, nedejboze osm, to je absolutni luxus!

    Spanku po obede, odpust, ze jsem si te ve skolce nevazila! 😀
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MEJLA77: piču jemnocit, prostě závidím, jak odovdil SALVATOR.
    vomejvani nikomu nikdy neuškodí!

    "4 hodiny spánku jsou nutnost, pět pohodlí a šest, to už je zahálka."
    (né doslovně)
    (prej)
    T. A. Edison
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    NAVARA: já se právě přesunul do metro-pole - tedy blíže k tomu poli, takže klidně vyspávám, je ty kecy všemožných lokálů tu i onde jsou jak přes kopírák
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MEJLA77: Oni jsou z Moravy, tam ještě nedorazila nota, že císařpán už to má za sebou a není třeba, aby dvůr - a zbytek císařství - byl vzhůru stejně jako on :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: No až moc dobře. A někdy ani tak brzo ne.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: a tak znas to, at vstavam v kolik chci, probouzim se v deset 😀
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SCHWAB: se neposer :) jen prostě kolem sebe pořád slyším, jak lidi, co pracují z domu nebo vstávají později než v 5 ráno jsou lemplové, tak mě to trochu triggeruje - makám z domu, někdy do 4 ráno, někdy chodím spát až kolem 9. ráno, abych stihl všechno, co je potřeba a zpravidla pak vstávám po cca 5-7 hodinách, jestli jsem urazil nějaký jemnocit, tak se vomejvám
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A odvážím si tipnout, že SCHWAB by to moh mít podobně.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MEJLA77: prosimtě... omej si přirození vlažnó vódó, otevři si okno, běž louskat ořechy nebo cokoliv, co tě uklidňuje a nevsírej do konverzace mezi mnou a Amantem, když neznáš kontext.
    miluju, když někdo jde kolem a slyší jednu větu a roztočí se jako lidovec, když zaslechne něco o jiném přístupu k tichým vínům
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MEJLA77: já se SCHWABem souzním a bez mučení se přiznám, že u mě je to prachsprostá a nehezká závist. Protože já sám bych strašně moc rád moh vstávat tak, abych byl v 8.40 rozespalej. A klidně i pozdějc! Ale nemůžu, protože mám jen malej vliv na to, že náš dvouletej minivlkodlak vstává kolem 7.00 +/- půl hodiny, víkend nevíkend.
    HAR4NT: Takže didovoleprdelesráči!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam