• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    AVATAR: To já to nezenužívám, ale prostě jsem si všiml chyby. Ale plížení využívám dost. Kordinace mi na otevřený boj s více protivníky rozhodně chybí. Snad to dostanu do ruky.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: tak ja za to hoenoceni hodil smjlika. Proste je to zabava. Cheesovat moby fakt nemam zapotrebi, stealth mi prijde prilis imba, abych ho pouzival. Vetsinou na kosteti pristanu uprostred skupinky nepratel a proste je rozmrdam na sracky behem par vterin. Pred hogwarts jsem hral 250 hodin elden ring, tak mi ted vsechno prijde strasne easy i na hard :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: a kde mas problem? Vsak jedna packa je levo/pravo, druha nahoru/dolu. Zadna veda to nejni, ne?
    L4MA
    L4MA --- ---
    BUCKOWSKI: s tim litanim je imo jedinej problem, ze se nemuzes rozhlizet nahoru a dolu, jen stoupat a klesat, coz je proste jen hrozme neintuitivni...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    AVATAR: já zkoušel invert, ovládání motion senzorem, ale nic - prostě mi to doruky neleze.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Hra mě baví, ale s hodnocením 10/10 bych byl opatrný :)

    Třeba inteligence nepřátel je velmi tristní. Když se plížím a likviduju je pomocí "petrificus totalus" tak se moc nepozastavují nad tím, že jim mizí kamarádi někdy i v zroném poli. Na některé nepřátele (ty přerostlé žáby u vody) zase z plížení sesílám kouzla a nechají se prostě zlikvidovat - hážou otazníčky - diví se, ale nanajdou mě.

    V příběhu jsem poměrně na začátku. Nechci dávat spoilery, ale myslím, že ještě nějaké chyby najdu. Uvidíme, co vyřeší patche.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: nevim o cem pisete, dva zavody mi trvalo, nez jsem to dostal do ruky a jsem v klidu. Teda musel jsem si invertnout osu y, protoze jsem tak zvyklej :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    AVATAR: a co to létání? předpokládám, že to tam bude stejný, jako na PS5.

    Já jsem měl zatím 1 případ, že se hra sekla ve stavu, že nešlo pokračovat. Při vstupu do chamber of requirements. Tak jsem musel minutu vrátit zpět k auto save.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Teda chtelo by to ceskou lokalizaci. Decka skipujou o sto sest :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tyjo jsem rad, ze hraju na xsx, kde to jede naprosto bez problemu. Se hrou jsem spokojenej, bavi me to, decka taky. 10/10 :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BTW - nevím jak Vám, ale mě je mé postavy ve hře už docela líto. Super, že mi umožnili si vytvořit vlastní jméno (oproti třeba Cyberpunku, kde je jméno "V"). Ale "tyvole".... Jsem v Bradavicích už docela dlouho a nikdo mi neřekne jménem. Oslovení "hej ty" nebo "ty, cos nastoupil /a do páteho ročníku,..." mi přijde krajně smutný.

    Vzhledem k tomu, že hlasy spousty postav zní, jak kdyby to nebylo dabovaný, ale byla zvuková syntéza, tak by to mohlo zkusit něco říct. Zvlášť v AJ, kde nejsou pády.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    BUCKOWSKI: já bych si to na controleru nedokázal představit... zlatá klávesnice :) ale to je asi věc preferencí :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mne to při hraní tutorialu vyhazovalo zvuk co každou chvíli - vypadalo to, jako by se odpojila usb zvukovka :) Přitom HW mám dle Steamu nad úrovní recommended. Byl patch, tak uvidíme...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---

    Tak jakou jste zvolili kolej při prvním hraní?


    Instrukce:
    Kam Vás poslal klobouk?

    14 hlasy od 14 respondentů

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KARLOSK: zkoušel jsem taky, zprvu mi to přišlo lepší, ale po chvíli mě to štvalo taky - do těch kroužků jsem se prostě nemohl trefit - ale ještě si s tím pohraju. Je tam hodně nastavení citlivosti.
    Nevím, jak na PC, ale na PS se jedním analogem ovládá pohyb do stran a druhým nahoru a dolů. Absolutně nejsem schopen ty palce zkoordinovat. Kdyby se jedním ovládal pohyb a druhým kamera, tak je to v pohodě. Tady je půlka od každého na obou palcích.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    BUCKOWSKI: nedá se koště na ovladači ovládat jen jeho samotným pohybem? to by mohlo jít dobře...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já hraju na PS, zatím jsem nadšený (lvl 22)
    až na ovládání koštěte
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Po týdnu: odehráno 28 hodin, lvl 31 a mám hotovo 44% a furt se otevírají nějaký nový věci.
    Ze začátku mě fakt srali ty souboje, ale po odemčení více kouzel a více slotů na kouzla jsou ty comba fakt hustý :)
    Nejlepší za mě asi Zapovězený les. Atmosféra, že by se dala krájet a ten pavoučí kaňon... :D
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Tak tahle choroba mne zatím stala 9k za novou grafiku, ale zatím mne to hodně baví.
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam