• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUCKOWSKI: celkově ty questy a tak působily dojmem, že je to pro mladší generaci, ale co i tak jsem se bavil :) a protože jsem hrál za zelené, sociopatie a bodycount mi nevadily (dark magic jsem taky nepoužíval, bylo to zbytečné)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Každopáně jsem rád, že jsem nedělal tak rychlé soudy. Hra mě baví - o tom žádná. Jsem trochu Potterhead, takže si užívám ty vizuály - hlavně v Bradavicích. Ale jako celek, když vezmu některé herní mechanismy, chování NPC, chování nepřátel. Tak za mě má ta hra opravdu hodně daleko k dokonolasti. Ta megakladná hodnocení jsou imho fakt mimo.
    Mně třeba naprosto klíčový nesmysl je to, že nedokázali vyřešit to jméno hlavní postavy. To, že mojí postavě v celé hře nikdo neřekne jménem se dá opravdu vzít jen jako záminka pro sociopatii, kterou zjevně trpí, když po týdnu v kouzelném světě má bodycount jak Voldemort v době největší "slávy". A to jedu ve stylu "no dark magic".
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    mně poměrně často háže glitche, když se divám na výběr talentů, tak ta videa nejsou koukatelná
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: nic není bezchybné
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: to je pravda - Kidovi se dokaze posrat i to, co lidem beha bezchybne:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUCKOWSKI: na druhou stranu, minimálně na tom xsx tam bylo minimum chyb a když, tak to byly jenom grafické glitche :) já jsem spokojený, to už jsem dlouho nezažil
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    dneska jsem to zkusil a v pohodě - místnost vypadala tak, jak měla a za 5 minut hotovo
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUCKOWSKI: tam jsem měl glitch taky, vypadá to, že je tam nějaký problém (na xsx)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TVL - včera večer jsem se sral asi hodinu s třetí místnosností Heradiana Questu (nevím, kdo už našel)
    Pak jsem se na to vysral, protože to prostě nedávalo smysl. Dneska ze zoufalství koukám na videa a všechno je jasné. Moje mísnost číslo 3 je nějaká glitchlá. Vypadá úplně jinak. Mám tam místa, kde není zeď a nedá se jít dál. Pak místa, kde prostě není textura a vidím vesmír a pak místa, kde je kostka z kamene, ale ta kovová klidně projede skrz...
    Tak schválně zkusím znovu, jestli se to zase bude pojebaný, nebo ne. Každopádně včera jsem měl i crash. Začínám mít podezření, že to je mým kusem HW, protože CP2077 mi padá pravidelně a nikdo jiný si na PS5 moc nestěžuje, že by se mu to stávalo.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hmm, 60 hodin, to není špatné score :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    L4MA: jinak hraju na nejtezsi obtiznost a souboj neni zas tak jednoduchej, kdyz mines 2-3 velky triggery tak si mrtvej. Neni to buhvijak tezky, ale je tam aspon nejaka vyzva v presnym parry/ rollu.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BUCKOWSKI: presne tak, jako na konzoli. f1-4 prepina presety.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    BEEBLEBROX: Aha, díky
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    CORNELA: Protože je to venku jen pro ps5, pro ps4 to teprv vyjde
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Jsem debil, ale proč je to ve store jen jako pre-order?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tak první patch venku, ale nic zásadního
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    vím, že tam jsou sloty navíc
    Ale právě me zajímá, jak je to na pc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: casem si otevres talenty a v nich dalsich 12 slotu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    BUCKOWSKI: jen pro jistou, vis ze jsou tam dalsi tri sloty po ctyrech kouzlech? moc nevim jak bys to na ovladaci chtel jinak udelat, nicmene na PC to bohuzel vyresili stejne...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Nevím, teda jak na PC, ale PS mě docela štve, to nastavení 4 dostupných kouzel. Docela by se mi líbilo mít jich víc.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUCKOWSKI: tak to jsem asi přehlídl :) ono je to v zásadě jedno, jenom mě to pobavilo a teď, skoro po padesáti hodinách, to už měnit nebudu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam