• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAR_TINA: jak zni dnes uz trochu mene pravdivy citat, svycarska armada je cela zeme, takze pro tenhle ucel mame jina zarizeni.

    Mlady bycek ("Muni") je dodnes tradicni odmena viteze "schwinger" zapasu, ktery se mimochodem pokud vyhraje na tom EFAS smi nazyvat "kral" (Schwingerkönig). Ma to puvod v tom, ze tenhle druh zapasu provozovali tradicne selsky synci a tak se jim bycek hodil.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLOWUP: vejde dovnitř třetina švýcarské armády a kam to chtějí darovat?
    GURBON
    GURBON --- ---
    BLOWUP: evidentni trojskej vul
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    "......lidé, kteří jsou spjatí s jedním z nejvlivnějších bossů českého polosvěta Jaroslavem Starkou. On sám ale tvrdí, že v tomhle byznysu nejede. Je přesvědčen, že lidé, kteří se jeho jménem v této kauze zaštiťují, toho zneužívají a dělají to účelově proto, aby se ochránili před následky, které s sebou nese jejich podvodné jednání.":)))))
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Novinky ads strikes again

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WEWERKA: to se v clanku nepise, ale pocitam podle tvaru tech zeber ze na hrbete bude vyhlidkova terasa
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    BLOWUP: Je to aspon pruchozi nebo treba rozhledna?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Na pristim "Eidgenössische Schwinger- und Älplerfest" bude stat "nejvetsi byk Svycarska". Je dvacet metru vysoky, vazi 182 tun a stavelo jej 500 ucnu z vic nez dvaceti firem. Pro jeho konstrukci byl vyvinutej specialni program, ve kterym pracovali vsichni zucastneni. Cely to stalo 3.6 Mio CHF, co se s nim stane po skonceni festu se zatim nevi.

    Great, mam rad podobne nesmyslny projekty :-)


    Muni Max am Esaf 2025 in Mollis GL - 20 Minuten
    https://www.20min.ch/story/muni-max-am-esaf-2025-in-mollis-gl-103396309

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: To si máš myslet :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Tohle! Čerstvě utržený!

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Pobavilo mne, jak mne usadil syn, kdyz přišel do kuchyně pomoct s vařením prej" Mami, proč to děláš!? "
    " Co?!" .." koukáš na to (Netflix dokument) s dabingem!? "
    " promiň, hned to přepnu... "
    Takhle mne hlídá, abych se pěkně učila pěkně anglicky... :)
    A to musím, protože mně ty děti v aj už začaly převyšovat těma certifikátama a vůbec, chjo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: Teta je na nyxu.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    To clovek uprostred noci vyjde pred barak na louku aby se podival na perseidy, a kdyz je v nejlepsim a cumi se zvracenou hlavou na nebe, naprosto neslysne se mu otre kozich o nahy nohy.
    Kocka ktera me chodi navstevovat a ktera vetsinou spi v kresilku na galerii me nejspis odtamtud zeshora uvidela a prisla za mnou doprostred louky vyjadrit mi svoji solidaritu. Nejsem lekavej, ale teda skoro jsem se posral, to clovek nejak fakt neceka.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    😅

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VIDA: Dela. Skoda.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    navečer jsem viděl puštíka nahánět netopýry v parku :)
    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: Jako vtipný to je, ale nedělá obřízku mohel?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Komentář pod příspěvkem o tom, jak AI špatně rozdělilo slovo na kmen a příponu: "You need intelligence to know where to cut and AI is not a rabbi."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: Naopak, praktičnost, ví jak to zařídit aby to vypadalo jako nehoda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam