úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
PAN_SPRCHA
---
---
21:08:17 25.6.2026
EZOUN
: hraje Francie proti Francii?
EZOUN
---
---
19:54:51 25.6.2026
1 odpověď
-1
EZOUN
:
MICHELLEDANIELS
---
---
18:56:21 25.6.2026
1 odpověď
Obcas sleduji ruzne skupiny o zviratech a tady se casto resi ruzny hmyzáci. Husty je, ze to lidi opravdu podle nakresu a popisu poznali :D
CLAVEN
---
---
18:45:06 25.6.2026
NICOLLETTE
: agree to disagree? :)
NICOLLETTE
---
---
18:41:13 25.6.2026
1 odpověď
CLAVEN
: já fotbal nesnáším. Ale znamená to, že všichni co ho sledují, jsou kreténi? Asi ne, viď:)
KOUDY
---
---
17:45:09 25.6.2026
+8
Strasne me bavi jak si prezident maze vladu na chleba :))
KARLOSK
---
---
16:47:07 25.6.2026
NICOLLETTE
: Neznám. Musel jsem si toho Gandalfa vygooglit. Nevidím ale jediný důvod, proč bych ho měl znát, popřípadě informaci o jeho existenci dále uchovat v hlavě. :)
MELDA
---
---
16:40:53 25.6.2026
-1
Ja se fakt musim uz jen smat :-)
CLAVEN
---
---
16:27:09 25.6.2026
2 odpovědi
±0
NICOLLETTE
: pre mňa je trebárs odpoveď na prvú otázku "Nie" a tým je vybavený aj zvyšok.
Futbal je naozaj debilná zábava, to je čudný kopec, na ktorom chceš zomrieť.
NICOLLETTE
---
---
15:23:20 25.6.2026
2 odpovědi
-3
KARLOSK
: hele znáš Miroslava Petříčka? Máš ho rád? Víš, že miluje fotbal? Jako absolutně? A rád k němu filosoficky glosuje? Take bys ho nazval chudým duchem?
KROPUCHA
---
---
14:55:55 25.6.2026
MARASAN
: Ta ale zrovna neni moc veselá!
MARASAN
---
---
14:42:06 25.6.2026
1 odpověď
+5
KROPUCHA
: muj favorit
Drill Sergeant DePalo X The Kiffness - I Left My Home (Live Looping Cadence Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=n8q0Kd3AkO0
KROPUCHA
---
---
13:57:17 25.6.2026
1 odpověď
+1
The Kiffness
Dneska místo práce celej den koukám na ty jeho klipy a s každým se směju víc a víc, to jsem přesně potřebovala :)
Například
The Kiffness - Eating the Cats ft. Donald Trump (Debate Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=3BrCvZmSnKA
NELLAS
---
---
12:56:57 25.6.2026
+2
ERRTU
: Neřekla bych, že to dělají schválně. Každý máme nějaký přízvuk a zbavit se ho nemusí být vůbec možné (a i když to trošku jde, vůbec to není lehké).
ERRTU
---
---
12:08:47 25.6.2026
1 odpověď
-1
francouzi. oni si proste nemuzou ten akcent odpustit i kdyz mluvi anglicky.
castecne dostavam zachvaty nepricetnosti a zachvaty smichu. peklo na zemi, tenhle meeting bude narocny na preziti...
MELDA
---
---
11:35:41 25.6.2026
+1
Tesi me, ze od patku do uterka, pres ty nejvetsi hice budu pekne na horach. Nejdriv Rokytnice, potom Janske lazne.
MARASAN
---
---
11:20:50 25.6.2026
+3
Russia invades, USA intervenes and Israel “crossed into”.
Russia tortures, USA enhance interrogate.
ENDER
---
---
11:20:25 25.6.2026
+4
ANTICLOVEK
: Jsem OSVC prodejna stetka :)
Nove budu teda zamestnanec...
ANTICLOVEK
---
---
11:19:36 25.6.2026
1 odpověď
ENDER
: pasák?
OLIII
---
---
11:19:07 25.6.2026
+2
Jak jsem si pěkně na načasovala dovolenou.. 13°C poď mi!
RUTHER
---
---
11:11:45 25.6.2026
ENDER
: A máš už kam jít?
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam