• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    STEPNI_VLK: ten je supr!
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---




    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JIKE: Dluzim ti velke diky za ten typ s kyanoakrylatem a aktivatorem, funguje to naprosto super, konecne sem se dostal k tomu abych si ho poridil a pouzil a veskere ty pory v sobim parohu to nadherne zatahlo a nechalo se to vybrousit a vylestit do leskla. Diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    ROMMIE: za ty prachy, i kdyz to asi nebude úplně origo, origo vypadá jinak, možná jen jiná série nevím, tak super! Netušil jsem jak super se pracuje se sekackem...
    TEDDYBEDDY: kdyz vxhazovak tak už microtech s nádechem sco-fi
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GALENIUS: Já jsem spíš na vyhazováky. Je to větší paráda imo.
    Knife.cz - Inzerce - kershaw auto launch
    http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=32673
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GALENIUS: hlavně proti LEEKu je to uplně jiná liga zpracování:-) a to kuličkový ložisko? to je prostě božský při každym otevření:-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    UBU: Jo, tak ten blackwash se mi taky líbí... Jen se bojím, aby se to nezačalo brzy stírat... O tomto způsobu povrchové úpravy nevím nic.

    WOJTYLA: Taky není špatný 8-)
    UBU
    UBU --- ---
    GALENIUS: Leek super, jen se kurva strašně lehko ztrácí, přišel jsem o něj už 2x. Jinak na něj nemůžu říct křivé slovo, mám ho fakt rád. U black verze se časem dost ošoupala střenka, ta kompozit bezbarvá si v tomhle vedla líp. Teď uvažuju do třetice o té verzi kompozit v blackwash úpravě.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GALENIUS: hele já po tom co jsem na letišti přišel ok LEEK tak jsem si pořídil todle a je naprosto skvělej...

    crkt swindle - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CC8QsARqFQoTCNqe4ZiNmskCFeYRcgodG2gO-A
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    JIKE: ja mam ten nejvetsi Sambonet co tam byl a je to blaho, fakt super kudla.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Uvažuju Kershaw Shallot nahradit za trochu menší nůž podobného typu... Je nějaká alternativa pro Kershaw Leek? Nebo jaké zkušenosti máte s Leekem?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOJTYLA: tradiční tvar, nerez, micarta -tradiční černá
    jak byla akce v tom albertu, tak jsem koupil Sambonet sekáček, až na vrchní hranu, která není zaoblená se s tím krájí super, už chápu ty asiaty, jak s tím makají v kuchyni :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: A po projetí expesu "Madrid-Paříž-Berlín-Horní Malešice" to vypadalo jak?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: neresim, vis :) Nase rusky, italsky a cesky kastroly taky nic nechytaji. Ani patinu :) Leda je to ocuzeny plynem.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: No vidis, ja umeju svy nadobi horkou vodou a houbou taky, jen bez jaru. Patinovany nadobi lisku nechyta, vis? :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: Me staci panvicka, kterou umeju houbou horkou vodou s jarem a necham uschnout na odkapavaci aniz by mela lisku.. nuz kterej udela svoje, snadno se umeje a uschne aniz ho smrdlam uterkou a nechavam na nem plno vlaken.. atd. Na hrani mam fotak.

    Chapu ze mas svuj oblibenej zpusob, vsak nic proti.. ale tezko to naroubujes na vsechny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam