• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    HENNYVILLE: posli mi taky :) fb jako tady akorat s mezerou Ras Heen dik
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: Nejostrejsi co jsem kdy videl/drzel/brousil. Skoda ze sem nejde postnout video ) poslu ti to na messenger.
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    tuto...no Pavlovo a Pavlikovo uz tezko rozeznat :)

    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    HENNYVILLE: "Totální peklo" = ostrý jak sviňa, nebo naopak tupé?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    RASHEEN: Koudy me ma v ignoru ) a jo, seka, to je pravda. Na necem se to malej Pavel musi naucit )
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    HENNYVILLE: nebavi,ale posledni dobu je seka jak bata cvicky :) a profilu bych se nebal, koukni na tu Koudyho fotku damasku na dzberu...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    RASHEEN: Dela prevazne z 19191, protoze hezky kresli hamony. Pavel sam priznava ze ho kuchynaky moc nebavi. Co sem videl, jsou to vsechno velky a tlusty hovada, ktery ne moc dobre krajeji, v porovnani s jinyma vyrobcema jak western, tak japan. To je ale takovej vseobecnej nesvar noziru tady v cz, az na jednu vyjimku ) pokud chces opravdu honesuki, kup si nejaky japonsky, uhlikovej monosteel, treba Misono dragon. Je to levny, rychle to brusnes, je to relativne mekky. Honesuki je celkem prasacky zachazeni takze za me ideal. Mam doma ted jedno Misono dragon na brus a je to takovy “dobry”. Btw, brousil sem ted jednu takovou hezkou domaci sbirku, byla mezitim brand new Nakaya Heiji 300mm yanagiba a to ostri z toho sem nikdy nevidel, nikdy. Takovy celkem lehky polechtani na Shinden suite a finish na Nakayama Maruka->totalni peklo.

    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    FINSON: Je to po predchozi konzultaci, ja si myslim, ze za ty penize super.)
    KURE
    KURE --- ---
    KOUDY: v zadnym pripade nepochybuju o jeho sikovnosti, jen bych chtěl nějakej vidět z profilu :) pro klid duše.
    KURE
    KURE --- ---
    KOUDY: sory, za to smazani, chtel sem to doplnit a byls moc rychlej :)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    A dela fakt krasny kuchynaky..Ja bych se toho vubec nebal :)


    KURE
    KURE --- ---
    KOUDY:
    RASHEEN: to ze umi udelat katanu, neni zaruka toho ze umi udelat dobrej kuchynak. nerikam že neumí, jen že v tom nevidím tu jistotu.
    vsechny noze co jsem od nej videl (ne kuchynaky) byly dost masivní, bál bych se ze jeho kuchynák bude tezkej.

    no a pak myslim že to z japonska bude levnejsi :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KURE: No on dela rekl bych tak z 20% katany a z 80 normalni noze..Viz jeho facebook treba

    Pavel Bolf
    January 3 at 7:11 PM ·
    FOR SALE. (Yanagiba , V edge) kitchen knife, ichimonji style hamon (saka chóji) withauth clay. Edge 31,5cm. Handle stabilized wood, horn.
    5000 CZK/ 200 USD plus post
    NA PRODEJ. kuchyňák, yanagiba, s V ostřím. Vysokouhlíková ocel 19 191, kalená na hamon. Délka ostří 31,5cm. Ručka stabilizovaný jasan, rohovina
    Cena 5000 CZK plus pošta

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3010413082311431&set=pcb.3010413968978009&type=3&theater

    apod
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bolf to zvladne v pohode imho

    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    WITTGENSTEIN: myslim ze ti da vybrat :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RASHEEN: A bude pracovat spíš s Aogami SS nebo se Shirogami?
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    WITTGENSTEIN: v Čechách nikdo?? Pavel Bolf by to zvládl myslim levou zadní..
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KROKODILE: V Česku nikdo, to můžu celkem garantovat.
    Objednával bych rovnou z Japonska, já si třeba nemůžu vynachválit Takedu: http://takedahamono.com/eshop/hocho2.html
    KROKODILE
    KROKODILE --- ---
    Zdar pánové, používáte někdo honesuki, tj nůž primárně na porcování masa? Mně se moc líbí, ale koukám, že je to v normálních e-shopech poměrně vzácnost. Kdo by mi to uměl vyrobit?
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    KALIF_WH: diky!
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    CHINGACHGOOK: to je moc pekny pouzdro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam