• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    EL_TOPO: Já od tebe čtu jedno velké "spekulace". Prosím tak to tady vytáhni až bude výroční zpráva nebo jiné informace. A nebo se Jakuba prostě jako normální člověk zeptej. ...
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    Zatím prej nejde zjistit, není ještě venku výroční zpráva. Jen prý Michálek není zaměstnanec. Uvidíme později jestli je to jen čestná funkce nebo ne. Ale celej ten fond je divnej. Předsedkyní správní rady je Jana Marco. Ta je z jedné té reklamky které byl ušitej na míru ten zrušenej tendr na propagaci filharmonie za 100 mega. Fond je divnej a všechno kolem stavby toho baráku je divný.
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    KEDRIGERN: Pokud nemá prachy tak je to jedno, budu zjišťovat. Že to dostal od Hřiba po odchodu ze sněmovny za pomoc k funkci předsedy a za podporu je myslim známý fakt.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    EL_TOPO: I kdyby prachy měl, tak snad jde o to za co. Zrovna Jakub má spoustu diskutabilních vlastností, ale když dostane úkol / roli, tak ho plní. Takže pokud ho ccheš označovat za tafikanta, tak k tomu dodej relevantní podklady. Fakt je neuvěřitelně hloupé označovat každou placenou funkci za trafiku.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: (zaskočit, ne zakročit... poslední dobou strašně prasím, všechny texty)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EL_TOPO: no vidíš, jako je horko, taky jsem z toho v prdeli ;)

    je tam i Kalousek! :D ten sedí v kolika radách? to by mě sralo teda víc, nesnáším kumulanty... a jinak asi chápu, že tam prostě cpeš lidi ze širokýho politickýho spektra
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    CHORCHE:
    Kurzy.cz - největší český finanční portál
    https://rejstrik-firem.kurzy.cz/23220121/nadacni-fond-vltavske-filharmonie/
    Ale možná prachy nemá, mažu to. To si musím zjistit jestli jsou i zaměstnanci fondu nebo ne.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EL_TOPO: a ty si taky furt přehnanej, v článku Michálek není ani zmíněný a vypadá to od tebe zas jako výkřik ze tmy
    něco s tím overthinkingem už dělejte a nebo aspoň argumentujte jako dospělí, dej nějaký kontext, a ne jako konspirátoři na dojezdu
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    Jejda, trafikant Jakub Michálek asi přijde o trafiku od Hřiba.

    Resort financí vzal fond Vltavské filharmonie před soud | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/nadacni-fond-vltavske-filharmonie-pred-soudem-hrozi-mu-zanik-kvuli-25-let_2606250923_dci
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    MILKMAN: O tom sa hovori uz 10+ rokov, aj viac, ale naraza to na realne rozdelenie sil na magosi, a zaujmy stuktur napojene na mestske firmy/hospodarenie mesta...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CHORCHE: prosímtě jasně. Politická strana vznikne prostě tak, že se postě pár kámošů náhodně potká v hospodě, jasně... :-) Resp. Piráti takoví byli, co já vím - prvních pět let? Pak už jsme začali být zajímavý i pro jiný typ zájemců o členství (viz zde tolik diskutovaná Nová vlna - ale tam je to ještě složitější, celé...)

    Lobbying není nutně myšlený tak, že někdo rozdává kufříky s milionama. Nežijeme v devadesátkách, že jo. Developeři jsou investoři obrovských částek, jsou garanty jejich zhodnocení, a bylo by spíš divné, kdyby se neustále nezdokonalovali v nějakém jednání s úřady. Památkové zóny, uliční čáry - nic z toho je nemůže nějak překvapit ani zakročit. To je prostě fakt. A jak zdůrazňoval třeba odpadlík od ODS, jihočeský hejtman Kuba - to, že někdo někoho zná, je podle něj prostě základem politiky...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    XCHAOS: nevím, ale nevyhnutelně existuje :D
    tvl ty si lunetik, že i já jsem vedle tebe konzervativec
    EL_TOPO
    EL_TOPO --- ---
    MILKMAN: Ale jo, u městských akciovek se občas stává, že veřejný zájem narazí na paragraf o péči řádného hospodáře a jde to pak proti sobě.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEDRIGERN: nevím. Ale nevyhnutelně existuje. Asi těžko budeš sázet na to, že v Praze postavíš čtvrti za miliardy, aniž by si ve všech politických stranách (nejen v Pirátech) neměl svojí lobby, že ano.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    XCHAOS: Jaká developerská lobby v Pirátech? Boj proti NIMBY ano, ale developerská lobby?

    MILKMAN: Jistě město by mělo být řízeno mnohem lépe.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GAARQ: Netrollit - trolí samo!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DOCKINEZ: no, ale PRAVNI nazor visco, a ten je nejvic. dokonce i vic, nez konzervativni zarputilost doprovazena akutnim zuzenim vedomi:))
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    pánové, jděte si ipsovat někam jinam, děkuji ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Sice o tom víš piču, ale o to silnější máš názor <3
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DOCKINEZ: nene - TY!:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam