• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    MILIS
    MILIS --- ---
    [SERVER ERROR]
    TORI
    TORI --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi DAX, Power Query, Power BI poradna
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Single Parents
    SHI
    SHI --- ---
    názevSingle Parents
    kategorieRUZNE / jen tak kecaci
    popisZůstali jste sami s dítětem? Trpíte sociální izolací? Chcete se seznámit a společně "venčit děti"? Nebo hledáte nového tatínka/maminku nebo strejdu/tetu, případně kámoše/kámošku s podobným osudem? Seznamovací a kecací auditko o všech trablech, spojených se "single parentingem" :)
    hlasy3 hlasy pro | 0 hlasů proti
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    názevRodič ROZVEDENÝ/SINGLE
    kategorieLASKA, CITY, VZTAHY
    popisAneb podpůrná skupina pro ženy i muže, samoživitele/lky nebo ty, co stojí na druhé straně barikády
    možná podobnéSingle Parents - meetings & seznamka
    SINGLE...jsem sám(a) a baví mě to, (ty co to nebaví tolerujem, ale ne moc))
    fixed gear/single speed
    Whisk(e)y & další kvalitní druhy alkoholu, jakož i vše o míchání, nejlepších ingrediencích, skle atd.
    SMRT
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    názevStorj - blockchainové uložiště a kryptoměna
    kategorieINTERNET / obchody, služby, peníze na netu...
    popisMezi tisíci shitcoinů jsou projekty, které mají smysl. Jedním z nich je Storj. Je to projekt, který dělá v podstatě p2p cloudové úložiště. Funguje to tak, že lidi nasdílí svůj prostor na disku, kam si jiní ukládají svá data a dostávají za to zaplaceno tímto coinem. Je to něco unikátního, nic podobného neexistuje a přináší to svoje výhody. Dělají na tom asi 4 projekty (SIA, Maidsafe,..), ale tenhle je nejdál – těsně před spuštěním. [září 2019]
    hlasy6 hlasů pro | 0 hlasů proti
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    názevLAN party v Praze v PC herně, Left4Dead2, Warcraft3 mody, atd.
    kategorieHRY / herny, herní kluby a obchody
    popisRád bych především dal dohromady skupinu 8 lidí, kteří by zahráli Left4Dead2 v režimu Versus. Naživo v PC herně kvůli atmosféře. Hra na pohodu, stačí, když dokážete doběhnout kampaň na normal a máte samozřejmě nějakého toho týmového ducha, držíte partu a kryjete spoluhráče. Hrát můžeme například ve SkillZone, nebo případně jinde podle domluvy. Ve Skillzone je potřeba se lognout na váš Steam účet, kde máte L4D2 licenci. Hra v pátky nebo soboty večer, ať nemá nikdo stres, že musí brzo ráno do práce. Je nás 5, potřebujeme ještě 3 hráče/hráčky. Můžeme se kromě L4D2 domluvit i na dalších FPSkách nebo jiných hrách. Z klasických Warcraft3 modů rádi hrajeme cokoliv jednoduššího na ovládání, kde člověk řídí jen jednu postavu: Battleships, Warlocks, atd.
    hlasy5 hlasů pro | 0 hlasů proti
    OHNIVYKER
    OHNIVYKER --- ---
    názevKřesťanství
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI / bůh, víra, náboženství a církve
    popisKdo je vlastně křesťan - ten, kdo to o sobě tvrdí a nebo ten, kdo přináší OVOCE? Jaké OVOCE je pro Boha a jeho Syna přijatelné? K čemu je víra, pokud nemá skutky? Nehodí se k ničemu! Ježíš pronesl tato slova (Matouš 7 kapitola) 18 Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce. 19 Každý strom, který nedává dobré ovoce, bude vyťat a hozen do ohně. 20 A tak je poznáte po jejich ovoci. 21 Ne každý, kdo mi říká `Pane, Pane´, vejde do království nebeského; ale ten, kdo činí vůli mého Otce v nebesích. 22 Mnozí mi řeknou v onen den: `Pane, Pane, což jsme ve tvém jménu neprorokovali a ve tvém jménu nevymítali zlé duchy a ve tvém jménu neučinili mnoho mocných činů?´ 23 A tehdy já prohlásím: `Nikdy jsem vás neznal; jděte ode mne, kdo se dopouštíte nepravosti.´ 24 A tak každý, kdo slyší tato má slova a plní je, bude podoben rozvážnému muži, který postavil svůj dům na skále. 25 Tu spadl příval, přihnaly se vody, zvedla se vichřice, a vrhly se na ten dům; ale nespadl, neboť měl základy na skále. 26 Ale každý, kdo slyší tato má slova a neplní je, bude podoben muži bláznivému, který postavil svůj dům na písku. 27 A spadl příval, přihnaly se vody, zvedla se vichřice, a obořily se na ten dům; a padl, a jeho pád byl veliký." Ježíšův bratr Jakub pak dodal: (list jakubův 2,14-26) 14 Co je platné, moji bratří, když někdo říká, že má víru, ale přitom nemá skutky? Může ho snad ta víra spasit? 15 Kdyby některý bratr nebo sestra byli bez šatů a neměli jídlo ani na den, 16 a někdo z vás by jim řekl: „Buďte s Bohem – ať vám není zima a nemáte hlad,“ ale nedali byste jim, co potřebují pro své tělo, co by to bylo platné? 17 Stejně tak i víra, není-li spojena se skutky, je sama o sobě mrtvá. 18 Někdo však řekne: „Jeden má víru a druhý má skutky.“ Tomu odpovím: Ukaž mi tu svou víru bez skutků a já ti ukážu svou víru na skutcích. 19 Ty věříš, že je jeden Bůh. To je správné. I démoni tomu věří, ale hrozí se toho. 20 Neuznáš, ty nechápavý člověče, že víra bez skutků není k ničemu?
    TREE
    TREE --- ---
    názevΞ Ethereum
    kategorieINTERNET / obchody, služby, peníze na netu...
    popisEthereum jako smart-kontrakt platforma pro decentralizovane aplikace. Ether jako mena. Decentralizovany finance, stablecoiny, tokeny.. https://www.ethereum.org/
    možná podobnéBitcoin - digital peer-to-peer cryptocurrency
    TREE
    TREE --- ---
    názevEUC - Electric Unicycle
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / hobby
    popisElektrická jednokolka - diskuze pro všechny kdo jezdí, jezdil nebo by chtěl jezdit. https://en.wikipedia.org/wiki/Electric_unicycle
    možná podobnéDick Valentine & Electric ϟ Six – Who's the loveliest man in town?
    Kraftwerk
    Vlaďka nestávkuje! Com`on Com`on
    MERA LUNA...WGT a dalsi........
    Sony - chytré telefony, hodinky a další "hračky" z Japonska
    TORI
    TORI --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Praskání sociálních bublin
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Sea Shepherd
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi podologie
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    názevCirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI / politologie, historie, sociologie - společnost z více úhlů
    popisoběhové hospodářství jako cesta k udržitelnému rozvoji. Otoč kelímek, freeshopy, knihobudky, sdílené ledničky- nápady a tipy
    hlasy9 hlasů pro | 0 hlasů proti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam