• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KULA:

    I když je to off topic, co píšeš a nevím, proč to píše, tak: Dobře, tak já ti tedy zkusím ODPOVĚDĚT.

    V Praze se neděkuje, v Praze se platí.

    Příjdeš, nakoupíš, zaplatíš popř. dáš stravenku, ale ty už nemám a pak řekneš buď ,,Nashle." nebo ,,Díky, nashle." ...dobrá...

    Takže já jsem slušně vychovaná a směrem k tý Ukrošce nebo co to je nebo dříve k číšníkovi, kterýmu jsem po obědě v práci nebo po večeři s bývalým snoubencem, podávala za mou večeři stravenku, PODĚKOVALA, NEŽ JSEM ŘEKLA TO NASHLE....

    A někdy jsem dala tu stovkovou stravenku bývalýmu snoubenci, so zatáhl těch 50-60,- kč, ten zbytek, jako že mě on programátor zve na část večeře a poděkoval tedy pinglovi on.

    Stačí??

    ,,Kdy a za co jsi Reborno někomu naposledy poděkovala? A prosím, zkus se držet té otázky. Povede se ti odpovědět? Děkuju."

    ,,víš jak jsem se ptal na to, kdy jsi komu naposledy poděkovala. Upřímně by mě to zajímalo.

    ,,Ty furt píšeš, že za to může byt, pms, sms, paní v metru, ale podle me za to může že jsi prostě nevděčná a sobecká. Říkáš, jak jsi někoho milovala, ale to mu pak děláš scény? Kdy ty jsi komu pomohla, kdy ty jsi někomu řekla děkuju?"

    A ZA CO??!!


    Já jsem bývalýmu snoubenci programátorovi za to, že mi koupil k 32. narozeninám místo auta, co dostala od přítele nějaká jiná mě podobná, za to, že mi koupil za 2000,- lístek do kempu na festival, kam chtěl jet, co jsem si první rok platila já a druhej rok mi ho k narozeninám koupil on, že tam chtěl za známými jet, PODĚKOVALA.... a taky jsem mu za to pak celej rok vařila a uklízela a nevim, co ještě manželky běžně dělaj.

    A třetí rok jsme jeli na festivali dva dokonce, jeden v DE za jeho známými a jeden ten v HU, kam jsem chtěla já, tedy jeden lístek do kempu jsem si platila 2000,- lístek já a druhej mi za 2500,- koupil k narozeninám bývalý snoubenec, za což jsem mu zase poděkovala a za tričko a šaty, co mi tam koupil za zbylý eura taky, moc děkovala, a následovala za to i celá řada sexuálních služeb rozmanitých. A díky tisíceré.

    A čtvrtej rok jsme jeli na ten styl zase, ale na po dovolený, co jsem si zase platila já a pak mu dala půlku peněz na jídlo na festival, jsme mi koupil k těm dalším narozeninám, místo druhýho auta, co dostala od přítele modelka, který jsem byla tehdy podobná, mi bývalý přítel programátor zase koupil za 2000,- lístek na ten festival, ale bylo to dál, takže jsem si TISÍCOVKU JÁ K TĚM MÝM NAROZENINÁM NA TEN LÍSTEK MUSELA DOPLATIT A STEJNĚ JSEM MU SRDEČNĚ A VESELE PODĚKOVALA.

    No ale já už s ním nejsem, mizel, tak není komu a za co.

    A jestli myslíš ZA BYT?? No já ho doplatit chtěla a ráda bych za něj PŘEDKŮM MÝ MÁMY PODĚKOVALA A DOPLATILA HO A ZA TY PŘEDCHOZÍ BYTY, ZE KTERÝCH VZNIKL A TAKY Z DEKRETU, TAKY TOMU ÚŘADU ZE 70. ŽE POMOHL TEN BYT ZVĚTŠIT, BYT CO PAK SE ROZDĚLIL,

    RÁDA BYCH MÝM PŘEDKŮM, MRTVÝM PŘEDKŮM MÁMY, ZA TEN BYT PODĚKOVALA, KDYBYCH V NĚM BYDLELA, A MOJE DCERA BY ASI PAK, AŽ BYCH JI PROTO MĚLA, PODĚKOVALA TAKY.

    Ale já ho nemám a nebydlím v něm, táta ho totiž prodal, což už tu bylo tolikrát, že to snad nemusím opakovat.

    Nebo za co bych jako měla děkovat a komu s čím pomáhat??

    Mámě jsem uklízela už 15 let od 12 na gymplu a pak ještě dál musela, že mi nedali kolej, že jsem z Prahy, to snad stačilo ne... A kolej jsem měla mít kvůli sobě, mýmu sudiu, tak ok, státu bych poděkovala, kdybych tu kolej dostala, ale nedostala, že jsem z Prahy.

    Pak už jsem chtěla se starat jen o sebe a částečně pomáhat i zatím bývalýmu snoubenci s péčí o něj, než se to líp naučí A BUDE SAMOSTATNEJ, ABYCHOM PAK ZVLÁDALI PÉČI O MIMINO, ale už předtím bydlel sám a jakže takž lemplovsky uklidit uměl, vyprat uměl, nakoupit taky, ale dost blbě a nepromyšleně vůči tomu, co se pak bude z toho vařit a co je na to vše potřeba, uvařit neuměl nic, ale naučila jsem ho to, nebo spíš další tipy a věci užitečný, takže jsem mu pomohla dost...

    Jinak tedy babička, jejíž byt táta mohl prodat, protože to je jeho strana rodiny, má dole krámek a zvládala to si nakoupit a uvařit a vyjít ven, ta dříve, když jsem ještě bydlela s bývalým snoubencem, potřebovala jen něco autem občas dovézt, ale to nemám, protože táta ho místo na moje trénovaní po autoškole dal bratrovi jeho přítelkyně, ne mně... to už jsem psala.

    A ta babička má už teď nárok na asistenci placenou, že už je potřeba k občasný péči o ní zdravotní vzdělání.

    Nebo za co bych jako měla děkovat a komu s čím pomáhat??



    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    A co koncipovat seznamovací inzerát takto: "Kdo mi koupí byt a auto, toho nebudu nutit se mnou žít a mít se mnou děti."
    To by mohlo zabrat, nemyslíte?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *PŮL LITRU VÍNA za 3 hodiny?? Dvojka každou hodinu a pak hodnu nic..... po tom nejsem setnutá, bývalý snoubenec by potvrdil.,..a ten likér dost velký dva loky, ale stejně, byla dost zima a na to chvilku vystřízlivět a dojít do stanu, to bylo, tak za hodinku bych tam mohla už klidně odejít spát...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:
    REBORNA:

    Takže ten první příspěvek měl vyjdřovat v návaznosti na předchozí diskusi, co tu byla o seznamování na seznamce mimo nyx, protože tu padla mym směrem nějaká zmínka o párty a drogách, asi proto, že jsem psala, že se mi líbí hubení muži, ne svalnatí nebo objemní, a někdo psal něco o hubených mužích, smažkách a skonech k feťáctví, na kterou jsem ovšem odpovídala, že nevim, že bývalý snoubenec (hubený) i já jsme nekuřáci a drogy neužíváme a já sama vim o tom, že už na těch párty, kam chodim já, speciálně na jedný scéně, už většina lidí drogy nebere a ty párty maj jako takovej camping a tramping a ženský i maminky jako takový cvičení s tancem a jógou na čerstvym vzduchu....


    ....tak ten příspěvek měl vyjadřovat:

    1. že i přesto, že mi jeden známej po zmizení bývalýho snoubence na párty a jeho dotazy, proč jsem tam najednou po letech sama, tedy bez bývalýho snoubence, co se mnou chodil na všechny tři scény a na jedný hrál, odpovídal, zmizení, kterýmu rok před tím předcházelo toto - scéna s mym opitím a pak doma křík o konci v jiný práci, a dohodě, co jsem nevěděla, že nemám podepsat, když jsem chtěla prvně v životě na podporu a hledat zas práci v oboru a jen křik o kolegovi a kolegyni, co mě nějak otravovali, i když by mi pak stejně končila smlouva, že to věděli a nějaký cizince a nedorozumění v práci s jedním cizincem na nižsí pozici nebo prostě z jinýho oddělení, co mi něco drzýho nebo divnýho řekl, atd. a tak a první pauza s bývalým snoubencem... ( a důvodem zmizení před svatbou pak byl muj křik o konci v práci v PMS a o tátových SMS o bytě a snoubencův táta, že chtěl blíž k němu a rodišti)... že když prej jsem se jednou nějak opila kvůli práci nebo něčí hlášce na tý párty a předtím vytočení bývalým snoubencem nebo spíš taxikářem a tím opitím tam chovala divně, TAK MI DOPORUČIL, ŽE PÁRTY, KDE SI TO TEDY HODLÁ TA OSOBA VÍC UŽÍT CO SE ALKOHOLU TÝČE, JE LEPŠÍ ABSOLVOVAT BEZ PARTNERA PŘED KTERÝM BY MOHLO DOJÍT K NĚČEMU, co by tomu parntenovi vadilo, dívat se na partnera svého příliš opilého, že ... že se tam nějak opilecky projevuje nebo nerovně chodí (no já spíš pobíhala) nebo nějak vzteká kvůli muzice nebo nějaký kravině, ale k tomu mě vyprovokoval předtím bývalý snoubenec nějakým navážením do mě, když jsem se s ním radila jak v návaznosti na mou práci a nějaký nepříjemný věci v práci, na tu párty vůbec pojedeme/nepojedeme, zda to má vzhledem k line upu opravdu smysl tam spěchat na dva dny nebo v klidu jen jeden, že hlavně nedělní odpoledne bude fajn (což mě ale bývalý snoubenec s jeho kámošem naopak naložili do auta a odvezli domů, pže byl línej jít na vlak a už měl odehráno, i když mě by se víc líbila hudebně neděle a já si pracně domluvila z těch 20 dní dovolený na rok na pondělí půl dne volna) a tak... a víno mi dal do ruky taky on a já nevěděla, že má tolik procent...

    ...no takže jsem za to nemohla...


    TAK TEN ZNÁMEJ ŘÍKAL, ŽE JESTLI NEBUDE LEPŠÍ ABYCH NA TY PÁRTY JEZDILA SAMA, TAK JSEM OPONOVALA, ŽE TO NEBYLO NA TAMTÝ SCÉNĚ, kde jsme se zrovna nacházeli, ALE TÝ NAŠÍ, TÝ DRUHÝ, KDE BÝVALÝ NSOUBENEC HRÁL A ŽE TO VŠE NEVADILO ANI TAK JEMU, ALE ŽE TO VADILO A POMLOUVALI MĚ TY NAŠÍ ZNÁMÍ OD VIDĚNÍ....NE ON, ŽE TO BYLO KVŮLI JEJICH REAKCI, ŽE ON MĚ DAL SPÁT A NEŘEŠIL TO A ŘEŠIL TO PAK JEN PROTO, ŽE TO ŘEŠILI ONI, PROTOŽE NEVĚDĚLIL, ŽE JÁ ZA TO NEMŮŽŮ, ŽE PŘEDTÍM BYLO NĚCO NEPŘÍJEMNÝHO V PRÁCI A PAK JSME NESTÍHALI, A CO BYLO S TAXIKÁŘEM, A POTÍŽE PROTO, ŽE BÝVALEJ NĚCO NEPOCHOPIL!

    A že stejně nevim, že jeden muj bývalej během tří let taky udělal na akci někde v opilosti nějakej trapas před mými známi a že to nebyl rozhodně důvod, že bych ho opustila, rozešla jsem se s ním pak po roce z důvodů úplně jiných, bylo jich víc.

    A stejně to nebyl důvod, že by mě bývalý snoubenec nechal, nebyla důvodem nějaká blbá párty a moje opilost na ní, jeho zajímala společná domácnost, abych měla zaměstnání a tak byla v klidu i abych ho pak už proboha konečně neměla a měla dítě a byla tak bez práce a chvíli zase v klidu jako 90 % času, kdy jsem pracovala celý ty roky a v klidu tak byla a žádný kolegyně nebo konce v práci s nim neřešila a mile pobírala mateřskou a užívala si konečně už i něco z toho, co vydělal on, ne já...


    Takže ten příspěvěk ale měl vyjadřovat to:

    1. Že stějně bych možná radši zase přítele, co by na ty akce jezdil taky, abych tam nemusela sama, ale že se to na seznamce blbě hledá...

    2. Že maj asi o mě zájem pořád i mladý kluci (podle hlasu ten s vodou max 23, ale toho jsem odstrčila a ten co mě pak vedl spát, ale pak nabral směr do lesa, podle hlasu max 30), tak že maj o mě asi pořád zájem i ty mladý, se kterými jsem já pararlelně konverzovala a ucházela se o ně na seznamce nebo oni o mě, jen ten, se kterým jsem si psala, se mnou na tu prárty prostě nejel, i když auto měl a prosila jsem ho o to, a psala, že to bude zábava) , tak že maj o mě pořád zájem mladý kluci, což jako že nechápu, že mi to asi po zhubnutí utrápením z rozchodu nebo spíš jakoby z rozvodu po letech a po dovolený s maminkou, asi nějak tu noc slušelo, mladý třeba jako ten, co mě táhl, místo aby mě dal spát, do lesa a riskval kvůli sexu se mnou i kriminál, a to pěkně dlouhej....


    ..tak že je mi to divný, ale že to asi ještě nebude s tim stárnutím tak hrozný.


    Takže ten příspěvek měl vyjadřovat to. NIC JINÝHO.

    Jen jsem nejdřív nechápala, proč tu měl někdo potřebu mi tu na ty příspěvky dokola odpovídat a reagovat na ně, útočně nebo posměšně nebo mym odesíláním na psychiatrii, zase posměšně, pak vy něco s hanbou a tak dále a tak podobně...

    ALE JÁ TI ODPOVĚDĚLA A TY PŘÍSPĚVKY SVOJE, CO JSI MI TU VYPÍCHLA, JSEM SI ZNOVU PŘEČETLA.

    TAK STEJNĚ SI DEJ, PROSÍM, TU PRÁCI A VYKOPÍRUJ MI Z NICH JEDNU JEDINOU VĚTU, KTERÁ OBSAHUJE NĚCO, PROČ BY MĚ MĚLA FACKOVAT HANBA.

    Thx.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Tak PROČ ŽE BY MĚ MĚLA TA HANBA FACKOVAT??!!!

    Protože jsi povrchní do sebe zahleděná zlatokopka, kterou nezajímá nic než tvůj vlastní prospěch.
    Nikdy jsi nikomu nepoděkovala, nepomohla, nezajímá tě co chtějí ostatní, jaká je jejich motivace.
    Jsi z nějakého důvodu přesvědčena, že jsi královna které by měli všichni s radostí sloužit.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ZUULUU: Byl okamzik, kdy posilala infografiky, to bylo taky super.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKANNE: Na tohle máme případně filtr :)


    Loňská čísla zde
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:

    ALE JÁ JSEM SE NEVÁLELA POBLITÁ V LESE, PROTOŽE BYCH SE SETNULA!

    JÁ SE TAM VÁLELA, PROTOŽE MĚ TAM ODVLÁČEL TEN KLUK.

    A POBLILA JSEM SE PO TOM KETAMINU, KTEREJ JSEM SI OPRAVDU NEPÍCHLA SAMA.

    TAKŽE JSEM SE OPRAVDU NEVÁLELA V LESE, ALE DUCHEM U OHNĚ A SPALA, NA TOM NENÍ NIC HANEBNÝHO, SPÁT MÍSTO VE STANU U OHNĚ, TO SE DĚLÁ BEŽNĚ A NIKDO SE ZA TO NESTYDÍ.

    A JÁ SE NEPOBLILA, JÁ BYLA V LEHKÉM VÍNOVÉM OPOJENÍ PO PŮL LISTU SVÝHO VÍNA, CO JSEM MĚLA DVOJKU VÍNA ZA HODINU, COŽ NENÍ VĚRU MOC A PAK SI DALA K RÁNU JEN LOKA LIKÉRU NA ZAHŘÁTÍ A TEN BYL PARTY LIDÍ, V NÍŽ I SLEČNY BYLY A ŽÁDNÝ DROGY TAM OÚRAVDU NEBYLY.

    TAKŽE JÁ SE OPRAVDU NEPOBLILA, JEN JSEM BYLA OPILÁ A UNAVENÁ.

    POBLILA JSEM SE AŽ V TOM KOMATU PO TÝ INJEKCI, KTEROU JSEM SI OPRAVDU ZE ZADU DO BOKU NEPÍCHLA SAMA!!

    NEBERU ŽÁDNÝ DROGY!

    POBLILA JSEM SE AŽ TOMU KLUKOVI, CO ŘÍKAL: POJĎ, CHYŤ SE MĚ A DAL MĚ DO TOHO LESA SPÁT A BĚHEM TOHO, CO TAM BYL SE MNOU, TO JSEM SI PAK VYBAVILA A NEŽ JSEM KDYŽ TOHO ZAČAL ZNEUŽÍVAT MU TÉMĚŘ OKAMŽITĚ ZAČLA PADAT DO KOMATU A ZAČLA ZVRACET Z TÝ N*A*R*K*Ó*Z*Y

    Tak mě ochmatlal, což jsem cítila, oblíkl, což jsem cítila, zahalil a hodil přeze mě bundu, protože jsem mu říkala: ,,Ziminka! ziminka!" Jak kdyby to byl bývalý snoubenec a já to tak říkala vždy ve stanu..no a nechal mě spát.

    Takže jsem se ani nerozhodla válet v lese a ani jsem neudělala nic, po čem bych se pozvracela.

    Prostě jsem se přiopila, bavila, tančila předtím kempovala, normálka...pak jsem trochu přebrala, to ano, ale na pár desítek minut střízlivění a pa odejití po svých spát do stanu, ještě energie byla.

    Takže jsem ani nechtěla se válet v lese, ani jsem neudělal nic, po čem bych zvracela...

    To já už někdy zvracela, dokonce i jen po alkoholu...známí to viděli a jen mi řekli, kdy se pozvraceli taky, a o tom, že by mě měla za to, že jsem se poblila, fackovat hanba, nic neříkali..



    Tak PROČ ŽE BY MĚ MĚLA TA HANBA FACKOVAT??!!!

    .)

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    MRKATKO:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Pže Stepford je v USA a ani nejsme v Moskvě.

    Jsme de facto v Arábii a máme to tu stylem - triple baraq (nebo já už zapomněla, jak to bylo to slovo)...spěchám, pak kdyžtak opravím...

    Tady totiž řekneš, že jsi přišla o práci, žes rozuměla vyhlášce, měla to v mailu dobře, jen to tamta druhá nečetla a pak tě ta druhá dala vyhodit a pomluvila u nadřízený a že dobře jsi to dělala, pobrečíš si a řekneš to v 9 ráno v sobotu po vyhazovu rozespalýmu snoubenci, ten do tebe dloubne, že jsi asi neschopná nebo tak něco, v PMS třeba, tak zařveš ,,tak co mám dělat?? Tak ji leda zabij tu krávu! + další hysterický výpisky..a pak: No nic, řešim jinou práci, jedem na tu párty, to nemá cenu."

    No a pak v tom týdnu ještě zanadáváš kvůli tátovým zmatečným SMS kám o bytě, že se nemáš zajímat o byt de facto po svý babičce z máminý strany, mámy, co je snim dávno rozvedená, přitom už se chceš stěhovat z drahýho nájmu a za pár měsíců počít, asi 15 min....

    No a jsi obratem místo svatby a pořízení mimina na ulici.

    Nebo případně UŽ I S TÍM MIMINEM.

    A vybíráš konťáky. Mimís taky. Nebo tedy oprava: ODEBEROU TI HO.

    To je jediná sociální jistota v ČR.

    Nejsme v Moskvě JAKO DUCHEM SUB. nebo v USA.


    TUILE
    TUILE --- ---
    REBORNA: hele, a kdy je teda dobrej cas zadluzitse za 4 mega? (variantu nikdy neberu, to bys musela dostat, vyhrat nebo zdedit a to je dost nejista zalezitost. nebo si vydelat, coz ale tou pujckou prave rozlozis do triceti let.)

    hypo si vetsina lidi bere na 30 let.
    pokud bys to chtela splatit pred otehotnenim, musela bys uz v peti letech vydelavat tolik, abys mela bonitu a pujcku ti dali.
    po porodu zas bonitu mit nebudes.
    takze pujcku na byt by sis pripadne mela brat prave pred tim, nez otehotnis, ale uz vydelavas dost. takze v nejakejch idealne 20-35 letech. pac do toho tehotenstvi to splaceni hypoteky zasahne tsk jako tak.
    jo, jasny, pokud vis, ze ses tehotna a za pul roku budes mit jiny starosti, je to na zvazeni, ale kdyz este nemas ani kolouska, natoz vetrelce v brise, vubec mi to mimo neprijde.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: jsou to téměř všechny tvoje příspěvky zde. vzhledem k tomu, že jich tu je za posledního půl roku asi tak přes tisíc, opravdu nebudu ztrácet čas hledáním každýho jednoho, ale namátkově:

    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:

    (první stránka s 10 příspěvky od tebe obsahující tu jednu ultra chutnou historku o tom, jak ses setnula tak, že ses pak válela poblitá u lesa....)

    speciálně vypichuji tento skvost REBORNA:
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    MRKATKO: ,,Držet, mlčet, dobře vypadat a za odměnu pozitiva a sociální jistoty. Tohle fakt bolí :/. Renatko, ty feministka skutečně nejsi ani omylem :D"

    A ještě lépe: Ani jedno z toho. Jen dědit. A doplatit. Větší částkou než táta, i větší částkou než bývalý snoubenec, do toho milionu doplatit byt. Byt de facto po mámině mamince, kdy tu pozůstalost vlastně špatně vypořádal můj otec. A ten byt místo toho prodal.

    A dobře jsem vypadala celý 4 roky a mám z toho jen tu sociální nejistotu, po tom, co se prodal byt, kterej jsem měla, nebo minimálně se ségrou na půl jeho půlku, slíbenej, babičkou a dědou, tj. rodiči mámy, který bydleli z toho původního bytu, co se dělil na dva, pak kvůli příchodu táty k nim do bytu k mámě, jinde a jsou už po smrti.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:

    Ještě k poště. ,,ty tady sama na sebe veřejně práskáš takový věci, u kterých (nejen) mě úplně fackuje hanba"

    Sice jsi to nepsala původně ty, ale jiná osoba, že, S TOU HANBOU... a já pak tápala, co se to vlastně děje a došlo mi ještě soustavou různých náhod a hlášek na párty od jedný cizí slečny, co mi tu místo přátelskýho pokecu o seznamkách, vlastně provedli. A nic nechápala nejdřív, proč mi někdo oponuje s bytem a naváží se do mě, ať už jakkoli, účelově nebo jsem nejdřív myslela z nepochopení nebo jsem myslela že na základě hlášky někoho, kdo mě viděl, ví jak vypadám, matně mě poznal před víc jak 10 lety a jen na dvě setkání, protože jinak mě z těch lidí nemohl znát nikdo (známí to jen pasivně četli a neměli důvod mi škodit) - co se týče posledních předchozích 10 let - lidi tady neznali ani kluka, se kterým jsem chodila 3 roky, ani mého bývalého snoubence, o něm jsem psala anonymně a byl offline a neměl snad důvod mě pomlouvat když jsem ještě i kvůli němu o rodinný byt přišla.

    A kluk, se kterým jsem se snažila seznámit před víc jak 10 lety, že by mě měl pořád v hlavě, když jámu nic špatnýho neudělala, no spíš naopak a měla zájem, což by mu mělo lichotit, a ani jsme spolu nespali, tak nevim...

    ALE MOHLA BY SIS TEDY VYBAVIT Z TOHO MINULÉHO ROKU NEBO ZE KDY VLASTNĚ A VZPOMENOUT NA PŘÍSPĚVĚK, KTERÝ OBSAHOVAL VĚCI, KTERÝ JSEM NA SEBE (jak jsi to formulovala:) ÚDAJNĚ ,,NAPRÁSKALA", U KTERÝCH BY MĚ (NEBO SNAD TEBE, POKUD BYS TO PSALA, TAK JSI TO ASI MYSLELA), MĚLA FACKOVAT HANBA??!!

    Protože já obvykle tady odpovídala stylem, že jsem se zamyslela, jak to ten člověk, co mě ani nezná a neví jak vypadám a ani můj bývalý snoubenec vypadá, tedy tehdy to tu nebylo, jak to ten člověk, co se do mě naváží myslí a pak nabídla obě varianty a sama si na ně odpověděla.

    Ale teď se tě přímo ptám.


    ALE MOHLA BY SIS TEDY VYBAVIT A VZPOMENOUT NA PŘÍSPĚVĚK, KTERÝ OBSAHOVAL VĚCI, KTERÝ JSEM NA SEBE (jak jsi to formulovala:) ÚDAJNĚ ,,NAPRÁSKALA", U KTERÝCH BY MĚ (NEBO SNAD TEBE, POKUD BYS TO PSALA, TAK JSI TO ASI MYSLELA), MĚLA FACKOVAT HANBA??!!

    Fakt by mě to zajímalo.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    MRKATKO: Ani jedno z toho. Jen dědit. Byt de facto po mámině mamince, kdy tu pozůstalost vlastně špatně vypořádal můj otec.

    MRKATKO
    MRKATKO --- ---
    REBORNA: Stepfordské paničky hadr. Držet, mlčet, dobře vypadat a za odměnu pozitiva a sociální jistoty. Tohle fakt bolí :/. Renatko, ty feministka skutečně nejsi ani omylem :D

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARKIE: Než to začne být vážné, po několikátém rande, když to začne vypadat, že něco vzniká. Tak, aby se mohl rozhodnout zda do toho i tak půjde nebo by to na něj bylo příliš. Doba, kdy se dá ještě "odpoutat" bez větších emocionálních škod na obou stranách.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SHARKIE: souhlasím s Vendulkou, není to něco, co bych někomu nutně oznamovala hned na prvním rande, ale asi je ideální tomu dát prostor raději dřív než později, úměrně tomu, jaký vliv to má na můj současný i budoucí život.

    jinak řečeno: neumím si představit, že bych s někým navazovala hlubší vztah a zároveň bych lhala/zamlčovala nějakou zásadní informaci o sobě, která definuje mě nebo to, jak funguju....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ZUULUU: tak me uz, doufam, nevidi :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    AVATAR: a právě proto bych byla s tak explicitními výrazy, jako jsi použil v poslední větě, opatrná...... ona evidentně dokáže ve svojí mysli zhmotnit cokoli, co si tu přečte
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam