• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Flow asi zapomněla na stejným místě, kde nechala kozy.
    MATT
    MATT --- ---
    KLONOVAC: JUNIORGOTHAJ: VON_GILOTINE: nejni to nahodou na Maniaka?
    MATT
    MATT --- ---
    jsem ani nevedel, ze to ma klip... taky bych nerek, ze uz je to tak stary :D (2013)

    Lidi se domluvili, poslali raketu na Měsíc, asi tak na měsíc, HA HA.

    Orion - Vesmírnej odpad (Official video)
    https://www.youtube.com/watch?v=e8zeEet706E
    FILUS
    FILUS --- ---
    Tak ono z casti neco je pravda, ale z casti se o to postaral ten idiot Otto Ferocity kterej si k tomu jeste hodne primyslel.

    Toxxx nebude pry nic delat, u jednoho stories dal i clanek z alarmu.
    N_I
    N_I --- ---
    TRAGIKOMIX: je dobrej kamos docela se vsema....tipuju

    nevim kdo by to mohl ze spicky dat...asi ani reznik to neda..:)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    N_I: Po pravde se divim ze jeste na nej nevysel nakej DIS poradnej. Asi je moc dobrej kamos s Toxem.
    N_I
    N_I --- ---
    sinai přehodil profil na twiteru na ládis..haha...a jede už dobrej defence...moc dlouho zmizelej nebyl teda...asi už je vyléčenej..:)

    škoda že vypíná i možnost komentářů..:)

    Kdo může odpovědět?
    Odpovídat mohou lidé, které uživatel @ssinai91 sleduje nebo které zmínil.
    N_I
    N_I --- ---
    TRAGIKOMIX: me to bavi taky..vtipny jak prase..ikdyz jako nova vlna zen to asi neni po kery volali v rozhovoru..:))) katarzii by z toho hrablo..:)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    N_I: Kupodivu me to bavi ale cumim ze to YT nezabanoval.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NOIK: Rap potřebuje novou vlnu publicistiky, nový media. LOL
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ko-šťa-ta
    MATT
    MATT --- ---
    HAVANA: VON_GILOTINE: bois, vy si asi neuvědomujete, že natalka navazuje na kvalitu jako je aidsqueen nebo lola spoofer... za mě je to docela posun k lepšímu ;)

    ICE QUEEN - NOC
    https://www.youtube.com/watch?v=O-eHa8s8rsA
    NOIK
    NOIK --- ---
    ONDRAASOVKA: mě to teda musim říct baví ...kdyby to bylo pojatý jakože nějak seriózně, tak to bude napíču ..tohle je podle mě adekvátní forma k obsahu

    ...jinak mi teda už přes dvacet let neni pod dvacet, ale protože jsem českej rap/hiphop vždycky okázale ignoroval tak tyhle aktivity z poslední doby mě přiměly se na to koukat jinak a jít i zpátky do archivů ..byť jsem teda už dost zpohodlněl a když mě to na první poslech nezaujme (a to i když znám nějakej kontext) tak to okamžitě vypínám a už se k tomu nevracim
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HAVANA: to je fakt strasidelny
    N_I
    N_I --- ---
    HAVANA:

    EMA LACOVÁ - SKROMNÁ (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=O0a_asilDd4


    ale za me radsi skromna nezli arleta..:)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ONDRAASOVKA:
    nova revoluce rapu prijde, az zacne rapovat vic holek...

    rapujici holky:

    Paní mrdu
    https://www.youtube.com/watch?v=_lBMF-1B0n8
    N_I
    N_I --- ---
    MRKEVREDKEV: rovný,hm, fakt nevim esli to byl dobrej tah aby yso udělal mawarovi track...
    vám nevim proč, ale mě furt přijde že za m+ stojí podobně jako za oktagonem rittig a docela se jako směje...
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FRASPI: jasný ) ještě v souvislosti s timhle SADY: si vybavuju, že mi nesedlo, jak tam oba mávli rukou nad tim CEO M+, že kandidoval za nácky s tim, že "každej dělá chyby" a že to byl z jeho strany klasickej money make move. trochu se to teď řeší vedle v Antinyxafa a z příspěvků se mi zdá, že současný M+ jsou rovný, ale tenhle škraloup to, mírně řečeno, trochu kazí.
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    NOIK: :)) já se pokoušel prokousat tím prvním dílem a za mě je to festival promrdanýho času..
    ten typ, se kterým tam KV promlouvá, je fakt tragickej, v tom má Cole pravdu..
    ale ono je to celý nějaký divný, cílovka je imho jasně pod 20let a ani se to nesnaží tvářit, že to má nějakou úroveň nebo výpovědní hodnotu, bohužel...
    NOIK
    NOIK --- ---
    ...už se ozývaj první dotčení:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam