• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARRISous-vide, vaření ve vakuu při konstantní nízké teplotě
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    POSEIDON: jeste jedna zrada je, ze to udrzuje teplotu ohrevem na plny vykon po dobu par sekund, coz zde zpusobuje pokles napeti a upska kvuli tomu neustale cvaka - napaji to tu levne cinske solarni stridace, ktere jsou jeste ke vsemu daleko a napeti kolisa z 225V klidne az na 215V
    Neco s plynulou regulaci asi existovat nebude, takze by asi byl lepsi zkusit alespon neco s mensim prikonem, moc na vyber neni, takze asi https://sous-vide.heureka.cz/profi-cook-sv-1112/#prehled/

    DEVIL: mam to pro matku a ta chce sous vide, pomaly hrnec nevyuzije. Jinak ten tycak se da pusit i bez odpoctu casu, takze je to vlastne ok, jen ta smula na kus + spatne podminky.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    POSEIDON: ja mam nomiku. to nevim jestli se vyrabi este, ma to nalitano par set hodin a krom maceni v octu na odvapneni jsem s tim nemel jedinej problem. sou ruzny ty 'tycaky' jako joule, anova, inkbird, polyscience... jsou podle toho drahy. treba polyscience lazne nebo ty tycaky jsem videl v profi kuchynich.
    podle tohohle clanku https://www.cnet.com/reviews/dorkfood-sous-vide-temperature-controller-dsv-review/
    nez jsem si koupil sous vide stick, tak jsem mel starej pomalej hrnec bez digitalnich knobu a delal sem v tom hrnci sous vide stejky, kolena, ryby, bacon a byl sem v tom za 130 dolaru sakum prask. pak ten tycak samotnej stal snad 4kilo nebo tak a to byl ten z levnejsich tehda. ja bych to resil hrncem a kontrolerem. jestli to mas na domaci 'smrdlani', tak za to davat vic jak 200 dolaru je imho uplne zbytecny.
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    POSEIDON: Jeste me prekvapilo, ze casovac vypina ohrev a cirkulaci, misto toho aby jen pipal, to je spatne, hrozi znehodnoceni jidla.

    Existuji nejake modely bez toho vypinani?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    Koupil jsem Lauben Sous Vide Stick SV01, moc hezky, je se asi po 10 minutach prestala tocit vrtulka, tak jsem to nekolikrat vypl, zapl nic. ale tvarilo se to, ze to funguje. Po pul hodine klidu uz se zas toci, kazdopadne budu vracet.
    :(
    KELDA
    KELDA --- ---
    Já si pořídil G21 box na vaření sousvide. Jako jedno minus co bych chtěl příště mít vyřešené je aby vařič pro sousvide se do něj vlezl. Na schovaní do skříně. Ale to až příště u mě ...
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    SAMOUT: Ja reagovala na tu vakuovacku. Vcera jsem je videla vylozene v regalu na Italske i u Viktorie Zizkov.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    LADY_CANDAR: Vlastni sousvidovac teda zrovna nemaj, aspon ne v eshopu.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    RUTHLESS: Ona zrovna ted v akci je. A na prodejnach ji jeste maji.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ja nad tou bednou čím dal tím víc uvazuju. Jen není kam dát tak úplně. Nicméně spis asi poridim vakuovačku, až zas bude v Lidlu v akci
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    TOM_HOST: Tu bedynku jsi koupil uz s vyrezem? Vypda to celkem profi udelany :-).
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SAMOUT: Po
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    TOM_HOST: Tu kurcicku jsi tomu udelal pred nebo po?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    RUTHLESS: No jasne!! 2h na 63,5 a popici … pulkilovy kus
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TOM_HOST: Jakoze jsi udelal to celou obří věc najednou? To zní zajímavě
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TOM_HOST: vidíš, krůtí prso by mohlo být z tohodle i jedlý
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ovsem kruti prso? V celku? To je fakt zazrak … neskutecne …

    Uz koncim … mam to nove tak jsem toho plny ale bomba fakt

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    RUTHLESS: To bylo na fotku jinak to mam bokem ;)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TOM_HOST: To nedelas dobře Tome, s tou indukci…
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Lehky upgrade ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam