• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    JONY
    JONY --- ---
    Přihodil bych dva YouTube kanály:

    Film Courage - rozhovory se zajímavými lidmi z filmové branže, vhled do zákulisí a fungování filmového průmyslu

    https://youtube.com/user/filmcourage


    Mark Felton Productions - populárně naučné jednohubky o známých i méně známých momentech druhé světové války

    https://youtube.com/channel/UCfCKvREB11-fxyotS1ONgww
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IIRC kůži tenkou tak, že bylo vidět jak se jí morek z kostí do kostí přelévá má i nějaká kráska z Ruských bylin.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Alláhova?
    KURE
    KURE --- ---
    SALVATOR: páně mohameda jsi zajisté myslel ;) není zač.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SATAI: Chraň tě ruka Páně!
    SATAI
    SATAI --- ---
    SALVATOR: máme si udělat screenshoty? ;-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Prosimvís akorát až nás tady ovládnou ty barbarský muslimský hordy z východu a zavedou tu šarýju, jak slibuje SPD, Ortel a podobný, tak mi připomeňte, ať se tady smažu, jo?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Ja jsem tak ráda, ze tu tenhle klub je, protoze vedle uz by to bylo davno promazany a svet by o hodne přišel:-)
    #kecy
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A btw teda priapismus musí bejt občas hrozná otrava, to bych fakt nechtěl, aby mě něco takovýho v nebi furt otravovalo. Za mě další bod pro to, že většinu lore kolem Islámu musel vymejšlet nějakej sexuálně maniakální psychopat.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Haha, poznámka s velikostí mě napadla jako první, ale udržela jsem se...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Vzalas mi to z úst, chtěl sem napsat, že to zní jen jako trochu kinky verze Supermana :D
    SATAI: A víme, jak velkýho má Superman pindíka? Teoreticky může mít neustálou erekci a pořád to v těch jeho červenejch spodkách nemusí bejt vidět.

    Nicméně tuhle otázku už za nás někdo vyřešil

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SATAI: Asi to dokáže kontrolovat, další superschopnost.
    SATAI
    SATAI --- ---
    NELLAS: ten nema nekonecnou erekci. Coz vime, protoze vetsinou beha s upnutymi spodky navrch.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    STENNY: Něco jako Superman?
    STENNY
    STENNY --- ---
    SALVATOR: Nebo budou mít blažení kromě nekonečné erekce taky rentgenový pohled.
    Což by mohl být slušný námět na hodně weird komixového hrdinu...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MEJLA77: Taky sem se nad tim pozastavil. To bude ale snad nějaká hyperbola, kterou my, bídní kafir, jen nechápeme. Můj tip je, že to odkazuje na barvu kůže. Hurisky maj možná prostě jen mít bílou kůži.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    MAKROUSEK: Jj, to je podle mě právě ten problém autorit. Koukni jak u nás vypadá rozhodování ve státní správě. Tam se každý bojí převzít iniciativu a zodpovědnost, protože dostane přes prsty.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RUDOLF: Tak mam par projektu ve vychodni Asii (Cina, Japonsko, Thajsko), takze vim, jak funguji ve sve zemi a praci. A mate pravdu - jednoduche, rutinni ukony jsou dabelsky rychle. Problem se objevi ve chvili, kdy ma dojit k necemu kreativnimu nebo k rozhodnuti. V Japonsku se tomu dokonce rika "analysis paralysis", jako ze cokoli budou analyzovat do nejvetsich detailu, nez udelaji prvni krok.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SULTHAN: Sahih Muslim, kde se dočítáme, že budou pannami, které jsou tak překrásné, čisté a průhledné, že "Skrze jejich kosti uvidíte jejich kostní dřeň a jejich maso" - tohle mi tedy přijde zase jako dost horrorová představa - vidět průhlednou kůží maso a kosti, to by bylo asi trochu jak na výstavě plastinovaných lidí, ne?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XCHAOS: Já to myslela tak jako poloodborně, protože existuje i vědní obor, který se zabývá různými kulturami z hlediska klasifikace. A v tom je ta naše západní kultura silně individualistická a ty asijské jsou silně kolektivistické, ve smyslu, jestli je důležitý jedinec nebo nějaký vyšší celek (rodina, národ, doplň si něco dalšího).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam