• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    BUNDA: vzhledem k tomu, že mne čeká příjmově chudších pár týdnů, tak se mi nechce utrácet, jinak bych si cestou domů koupila pár chlebíčků
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MOIRAIN: objednat si někde něco na co máš chuť? :D
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ZUZKAOU: tak jako omeleta se slaninou je řešení skoro vždy, to je pravda :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOIRAIN: vajíčka?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ZUZKAOU: řepu doma mám, vařenou, ale ta zas byla v salátu k večeři včera, jsem marná...
    a luštěniny jsem měla z kraje týdne (polívka na 3x s velkou konzervou cizrny)
    zas polívka z červené čočky je rychlé řešení krizovky...
    nejradši bych, kdyby se mi doma prostě něco objevilo a nemusela jsem o tom přemýšlet, jsem poněkud intelektuálně vyčerpána :D
    (Díky)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: Rösti Sticks hledej bych řekla;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOIRAIN: to jsem řešila včera a nechtěla jsem chleba s něčím. V hlavě jsem měla zadělávanou čočku, ale nakonec už bylo pozdě, takže jsem si udělala těstoviny se sýrem a byla tam pečená řepat, tak ještě řepný salát.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    pomoc, mám strašnou krizi s tím, co jíst k večeři, vařit jsem ochotná, ale čím méně práce s tím, tím líp
    výsledné by se nemělo jíst několik dnů, jsem na to sama
    DIVER
    DIVER --- ---
    Fotky! :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Všechno z brambor je dobrý :)!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DIVER: Kimchi
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ZUZKAOU: Někdy se rösti trochu zapráší škrobem, to ty strouhance lehce spojí a na pánvi jdou malý placky otočit.
    RYNA
    RYNA --- ---
    ZUZKAOU: Ja znám rosti že Švýcarska a tam se taky vždy sypala, žádné placky.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ZUZKAOU: Nedělej nic jiného než jsi popsala. Mají je v Praze u Matěje například :-) je to něco jako dříve mega populární bramborová trava. Jen větší struh, řekl bych
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    týjo - tohle taky vypadá dobře - bramborový trhanec. Ale to teda není to co hledám.

    Potato Sterz - Authentic Austrian Recipe • Best German Recipes
    http://www.mybestgermanrecipes.com/potato-sterz/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    týjo - tohle taky vypadá dobře - bramborový trhanec. Ale to teda není to co hledám.

    Potato Sterz - Authentic Austrian Recipe • Best German Recipes
    http://www.mybestgermanrecipes.com/potato-sterz/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ve vídni nám jako přílohu dali strašně dobré nastrouhané opečené brambory. V jídelníčku tomu říkali rosti. Což jsou ale ve většině případnů bramoborové placky, tohle se normálně sypalo.

    Tušíte někdo, co to bylo? A pokud to chci zopakovat, mám udělat něco jiného, než nastrouhat na hrubo brambory a pomalu je usmažit/dusit nejspíš na másle a nebo kachním sádle?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RUTHLESS: je to normální, prostě to nech stá a postupně zpracuj.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Citrony vypadají takhle... jaký je další postup? Mám tam silene moc ty soli/cukru nerozpusteny. To je normální nebo jsem to silene presytil? Ten roztok... dík za radu :-)

    BAAL
    BAAL --- ---
    SHUKI: Toto je ovsem mega tip, vubec jsem netusil ze to misto existuje, Nusle jsou proste ctvrt zaslibena, nejen ze maji nejlepsi zelezarstvi ale ze tam najdu i dvojpatrove mega papirnictvi ...:-)))

    Pytliky na tlacenku nakoupeny, dik.
    AIJA
    AIJA --- ---
    DIVER:
    Receptů jsi tu obdržel hafo, ale jestli to ještě řešíš...Dávám kus zázvoru do mikrotenu do lednice. Nevyschne a časem začne klíčit. Pak dát třeba do hlíny a na okno. Až ti dojde zpracovaný zázvor, tak se dá normálně použít ten rostoucí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam