• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    názevExperimenty a testy všeho druhu (sociální, vědecké prostě všechno)
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI
    popisTesty a experimenty všeho druhu, at už testy produktů nebo experimenty souciálního myšlení.
    hlasy6 hlasů pro | 0 hlasů proti
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    názevCowboy & Cowgirl style
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / modni trendy, zdravi a kosmetika
    popisCowbojove a Cowgirls - kde koupit hadry - obrazky - dziny, kone, pistole, klobouky, ...
    hlasy7 hlasů pro | 0 hlasů proti
    5OSMIN_ORLA
    5OSMIN_ORLA --- ---
    názevJaké to je čepovat pivo u stánku?
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / hobby / jidlo a piti
    popisAhoj, přemýšlím co a jak v létě a napadlo mě, že bych koupil sud piva a pronajal si někde stánek a zkoušel čepovat pivo. Máte s tím někdo zkušenosti? Legislativu mám docela nastudovanou, vypadá to docela na opruz, ale asi se to dá. Vyplatí se to ale vůbec dělat? Jestli s tím máte někdo zkušenosti, popište je prosím, popřípadě se nabízím jako brigádník:)
    možná podobnéKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    Vaříme PIVO aneb jak se ušetřit gambáče
    průvodce domácností APATIKŮ aneb praktický návod jak přežít bez uklízení a dalších buržoázních přežitků
    NO MA'AM aneb ty to dycky prekroutis jak potrebujes.... v tom te nepodporim..;D
    Prace - jak zapadnout do (nejen noveho) kolektivu, mj. take klub mladych workholiku a support proti zmrdum v praci..
    5OSMIN_ORLA
    5OSMIN_ORLA --- ---
    názevČepování piva na akcích a jinde na veřejných místech
    kategorieMĚSTA, ŠKOLY, FIRMY, AKCE, SRAZY / akce
    popisAhoj, hledam nekoho se zkušenostmi s cepovanim piva. Zkousel jste si tim nekdy vydelavat pres leto? Mizete mi neco nebo nekoho doporucit? Zatim jsem si jen nastudoval legaslativni povinnosti a je to docela vopruz.. Rad se pridam do zkušeného tymu, abych se trochu priucil:)
    možná podobnéKam v Praze? Nebo třeba někde jinde... :) Treba hned dnes...:-)) HOWGH.
    Ochrana svobody a demokracie USA v USA a jinde ve svete...
    AT WORK (..pracuju v centru [nebo kdekoli jinde]..)
    Bruslení ve stromovce a nebo kdekoli jinde
    m!slivost v cz i jinde
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    názevPonaučení pro příště aneb bajky ze života
    kategorieRUZNE
    popisKaždý neúspěch člověka něčemu naučí, pokud se chce nechat poučit
    hlasy6 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Android: Netrunner
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    názevAndroid: Netrunner
    kategorieHRY / karetní a deskové
    popisSkupina zaměřená na organizované a hraní a veškeré informace související s hrou Android: Netrunner.
    hlasy4 hlasy pro | 0 hlasů proti
    JANZ
    JANZ --- ---
    názevNÁVRAT NA NZ. Prosím o rady. Zapeklitá situace 2
    kategorieCESTOVANI & CIZI MISTA / cestovani, vylety, expedice...
    popisZdravím, Mám pár dotazu, možná malej problem, s návratem na NZ a tak bych se Vás chtěl zeptat a poprosit o Vaše rady a názory na to Budu moc vděčný za konstruktivní odpovedi a názory, které mi snad pomohou. (Odpovedi typu jsi debil a radši zůstaň doma, mi toho moc nevyřešej) DÍKY. Takže: Jako většina z Vás jsem odjel cca před rokem a pul na Zéland, vše v pohodě, pracoval jsem, cestoval, užíval. Díky praci na farmě jsem si mohl prodloužit svoje víza o 3 měsíce, což proběhlo v pohodě. Zhruba pár měsíců před odletem, jsem si zakoupil letenku, s tím že posledních pár týdnu bude vyloženě dovolená a cestování po Zélandu. Zakoupil jsem ji na datum, o kterém jsem se domníval, že ho mám i v pasu, jenomže jsem byl busy a nějak jsem to nepřekontroloval znovu. (Možná mi nebude veřit hehe) No zakoupil jsem si letenku o cca 2 měsíce déle po mém vypršení víz!!! Což jsem zjistil cca 2 týdny před odletem Ale do té doby probíhalo vše v klidu. Pak jsem tedy normálně odletel, na letišti mi nikdo k tomu neřekl ani slovo a ani se na mě nikdo zle nepodíval nebo tak… Mám v plánu se na Zéland znovu vratit v průběhu pár měsíců. Takže se Vás ptám jak to vidíte? Co mě čeká? A jak to řešit nebo neřešit? Já vím, že je to má chyba, ale podle mého názoru nezavinená a nechtěná Myslíte tedy, že když se tam vydam, tak mi na imigračním řeknou nashle pane, ale leťte domu, nepustíme Vás sem? Byl jste tady přes Vaše víza. Nebo si toho nikdo nevšimne a normálně projdu na turistická víza? Máte s tím někdo z Vás zkušenost nebo Vaši kamarádi nebo někdo? Za jakoukoliv odpověď nebo radu budu moc vděčný!!! A taky jsem na Zélandu poznal jednu slečnu, za kterou se chci vrátit a taky bych měl možnost získat pracovní víza u jedný firmy. I třeba to by pomohlo. Nebo si udělat work permit na dálku a tím pádem by mě už nemohli dát na imigračním stopku? Cokoliv Vás napadne tak prosím napište Štve mě, že jsem si takhle zavařil, ale stát se to muže každýmu… Díky a hezky den přeju Honza
    možná podobnéFocení PORTRÉTU LIDÍ, rady, tipy, ukázky našich i jiných mumifikací (?!) ... aneb jak na to ? ;) DISKUZE K TÉMATU VÍTÁNA
    KDO VI TEN TI ODPOVI!!!-rady,recepty,vychytavky,inzerce,duse,laska...zeptej se...
    KOMERCNÍ FOTOGRAFIE - FOTOBANKA - rady a porady pro zacinajici fotografii a reklamu
    Babské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    Nokia - Connecting people - potíže, rady, porady, hesla...
    TORI
    TORI --- ---
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    názevVARIXY - Křečové žíly a jejich léčba
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / modni trendy, zdravi a kosmetika
    popis Tento klub bude mít za cíl shromažďovat informace o opravdové léčbě křečových žil. Žádné řezání, laserování atd., pouze opravdová léčba. Vkládání osobních zkušeností, tipů a odkazů, klidně i fotografií "před a po". Pojďme zlikvidovat mýtus, že křečáky léčit nelze!
    hlasy3 hlasy pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi dětský slovník
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Finsko se nudí
    TSOH
    TSOH --- ---
    názevdětský slovník
    kategorieRUZNE
    popisnazývali jste v raném dětství předměty nebo cokoliv kolem sebe nějakým svým názvem ? jménem, které se zrodilo ve Vaší hlavě... příspěvky v diskuzi budou typu: dýnko - slunce / jápí - jeřáb / atd..
    hlasy2 hlasy pro | 0 hlasů proti
    WTENBROUCK
    WTENBROUCK --- ---
    název31s: sleduj filmy (s)pravne! watch it right!
    kategorieOSTATNÍ KULTURA / kulturní a multikulturní komunity
    popisPlatte dobrovolne za filmy: www.31s.cz Manifest 31s: http://www.manifest31s.cz Magazín Leonardo (09.06.2014 21:40) http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3140429 Sekunda navíc může rozhodnout o životě. Nebo o tom, že zaplatíte za film, který jste si stáhli z internetu. To je hlavní idea projektu 31s. Vznikl u nás a dává jednu vteřinu navíc na to, abyste přestali být filmovými piráty. Připravil Marek Kuchařík.
    možná podobnéFilmy a seriály pro děti a malé dospělé
    Motörhead - Lemmy taught Jesus to turn water into whiskey, he never got it right
    málo známé dobré filmy
    Jaké filmy stojí za to?
    filmy a seriály (rapidshare a jiné FREE hostingy)
    FIN
    FIN --- ---
    názevFinsko se nudí
    kategorieMĚSTA, ŠKOLY, FIRMY, AKCE, SRAZY / srazy
    popis
    hlasy3 hlasy pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    názevPhonegap a dalsi - aneb wrapperem na vsechny mobilni platformy
    kategorieSOFTWARE / mobilni zarizeni
    popisZkusenosti a prakticke postrehy s frameworkem Phonegap, popr. jina reseni jak dostat jeden kod na vsechny rozsirene mobilni platformy (Android, iOS a Windows Phone).
    hlasy0 hlasů pro | 0 hlasů proti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam