• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Sériové obytné auta
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi To nejlepší z BOLLYWOODu
    PEEP
    PEEP --- ---
    názevSériové obytné auta
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA
    popisKlub o sériově vyráběných obytných autech - rady, tipy, opravy, vychytávky, zkušenosti s užíváním.. Burstner, Dethleffs, Laika, Hymer, ...
    hlasy41 hlasů pro | 0 hlasů proti
    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    názevTo nejlepší z BOLLYWOODu
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / vtipy / zábava
    popisTo nejbláznivější z Bollywoodu, kde neplatí zákony fyziky a je možné naprosto všechno.
    hlasy8 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Slovní hračky
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Ženy v hospodě
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Netflix
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    [SERVER ERROR]
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    názevŽeny v hospodě
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / spolecenska temata, problemy zeme, vize budoucnosti
    popisŽena (nedejbože!) sama v hospodě -- zážity, dojmy, historky. Všechny barmanky, štamgastky a milovnice piva vítány. Chodíte rády (samy) do pajzlů? Existují pajzly, kde můžete samy vklidu být, pít a nikdo blbě nečumí a neotravuje? Co si o ženách v hospodě myslíte? Diskuze nejen pro vyznavače kultu piva :)
    hlasy3 hlasy pro | 0 hlasů proti
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    názevArtifact
    kategorieHRY / karetní a deskové
    popisPřipravovaná karetní hra od Valve ze světa Dota 2, která vyjde koncem roku 2018.
    hlasy7 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    názevSlovní hračky
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / zábava
    popisZmysel threadu je zrejmý z názvu. // Textové slovné hračky // Obrázky obsahujúce slovné hračky. // Slovné hračky v bežne zrozumitelných cudích jazykoch // Slovné hračky s menami známych osobností. // Jedna slovná hračka na jeden príspevok // No chat. // Examples // - "Detektiv z kotla Jardu" - "Papagay & Lesbian" - "Vilém Novičok" - "Sere ma Williams" - "Krakenhaus" - "rodinný stav: rozvadená" - "Notoristický magazín" - "Do rádia nastúpil nový literárny reaktor" - "omg src="" -"MHDečka"
    hlasy3 hlasy pro | 0 hlasů proti
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    názevDragon's Dogma: Dark Arisen
    kategorieHRY / počítačové
    popishttp://www.dragonsdogma.com “...absolutely a must-buy” AngryCentaurGaming (video review) “...truly feels at home on PC” 9 / 10 – Gaming Nexus “...a fantastic RPG made better by this release, and is something that every RPG fan should experience” A+ – Gaming Age
    možná podobnéDRAGON BOATING Dračí Lodě
    Dark Elf - Poslové DE na nyxu :)
    Warhammer 40.000 - Dark Heresy & Rogue Trader
    The Long Dark
    Dystopian // Berlin Underground // Electronic // Minimal Synth // Wave // Melancholy, inteligent dark side // 유Tech.body
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    názevhappy music
    kategorieHUDBA / zanrove kluby: folk / pop / rock / metal / *electro / jazz / classics / ethno /
    popisOptimistická a veselá hudba. Mám už několik svých klubíků obsahující různou muziku. Rád bych se tentokrát podělil s ostatními řekněme pro vzájmenou inspiraci. Pokud máte pocit že by klub vůbec neměl vzniknout, prosím podělte se se mnou o více podrobností.
    hlasy2 hlasy pro | 0 hlasů proti
    NATCHEZ
    NATCHEZ --- ---
    názevPísně, co zní stále v hlavě
    kategorieHUDBA / vseobecne tlachani o hudbe
    popisZpívate si jednu píseň stále dokola? Je chytlavá a nemůžete se jí vůbec zbavit? Štve vás to? Napište její text, nasdílejte odkaz. Prostě nakažte někoho jiného! Určitě vám poděkuje
    možná podobnépowered by PalmOS/WebOS (Palm, Visor, HandEra, Clié, Pixi, Pre, TouchPad, ...)
    Pascal - všemi (ne)oblíbený programovací jazyk
    Excesy pod vlivem (+ zmaštěnecké hry)
    Znásilnění
    Hans Ruedi GIGER
    ABE
    ABE --- ---
    názevfortnite - Fortnite Battle Royale
    kategorieHRY / online hry
    popis
    hlasy6 hlasů pro | 0 hlasů proti
    MARBULINEK51
    MARBULINEK51 --- ---
    názevTabák Mapacho - inhalace výluhu nosem
    kategorieDROGY / tabak
    popisTabák Mapacho jsem okusil poprvé před 1. aplikací indiánské medicíny Kambo. Bylo to moje vůbec prvé srkání tekutiny nosními dírkamy v životě. Vlastní výluh (macerát) tabáku lze připravit různě silný, záleží na poměru sušené tabákové hmoty a vody. Já jsem od šamana obdržel samozřejmě "poctivý" koncentrát a tak můj prvý šňup byl opravdu výživný a od zbytku nevysátého výluhu z dlaně jsem si samozřejmě pokapal tiko a kalhoty :-). Nyní již inhalaci Mapacho zvládám za jedna. Mám tabáček z jednoho zdroje zde v Česku a vím, že hodně lidiček podniká osobní výlety přímo do Amazonie, ať už za Ajou, Kambo, nebo jinými medicínami, a vozí si Mapacho domů. Pokud máte někdo dobrou zásobu a můžete nabídnout ochutnávku, mohu si od vás pár gramů odkoupit . Těším se na vaše odpovědi-
    možná podobnéUhříněvští alkoholici a ostatní vesničani z okolních luhů a hájů...
    Bylinky z českých luhů a hájů
    tipy a triky pro Vista
    Ascii Art
    Kingdom Come: Deliverance - A first-person, open world, realistic RPG that will take you to Medieval Europe.
    NJAL
    NJAL --- ---
    názevEU, multikulturalismus a přistěhovalci
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI / politologie, historie, sociologie - společnost z více úhlů
    popis

    Velký společenský experiment na starém kontinentu a zemí z něj vzešlých. Je přínosné aby Evropa nadále ztrácela svou původni tvář? Pohled na několik dekád experimentu na Západě.

    Nehodlám popírat, že tohle je pokus o nový domov staré diskuse, s jiným domovníkem. Přál bych si, aby se diskuse odehrávala zhruba ve stejných mantinelech jako v původním klubu. Proto také přijmu pravidla 1-4 původního klubu, která se mi zdají velmi příčetně nastavena . Pravidlo 5 je otazník. Identity s RO v původním klubu budou mít, bohůmžel, kratší zápalnou šňůru.
    hlasy30 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel AETHER založil diskuzi Ztracené případy LARP
    ZTRACENEPRIPADY
    ZTRACENEPRIPADY --- ---
    názevZtracené případy LARP
    kategorieRUZNE / jen tak kecaci
    popisAudítko které slouží k informování hráčů nového pražského městského LARPu Ztracené případy. Larp na motivy knih Jima Butchera. První běh Ztracených případů bude 24. 8. 2018 – 1. 9. 2018 http://ztracenepripady.cz/
    hlasy9 hlasů pro | 0 hlasů proti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam